Идууу--уууу блин• 23 января 2024
Как узнать, кем я была в прошлой жизни?
Я_канеша_извиняюсь• 23 января 2024
Ніким. Ми всі як прийшли в цей світ, так і уходимо. Є тільки це життя, одне-єдине. Нема перероджень, нема богів, нема вищої мети.
60 метрів сметани• 23 января 2024
есть спец гипноз
но поаккуратней - а то псих больным можно остаться
Два-три тижні і фсьо• 23 января 2024
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
так тогда нах##я это все ??
Міряю від одиниці• 23 января 2024
А ще вам може не сподобатись, скоріш за все не сподобається те що ви побачите. Не всі життя яскраві та щасливі і не завжди ми були добрими людьми
Я_канеша_извиняюсь• 23 января 2024
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
так тогда нах##я это все ??
А нахіба вам те що буде після того, як ви перестанете бути собою? У мене все ок. Я прийду додому, після роботи, мене там дітки чекають, мої солодкі пиріжечки. Все клас. Що мене має заспокоювати в думці, що після смерті я стану якимось Джумшутом та буду таксувати у Сан-Маріно? Чи полечу на небко зі звіхнутим мозком, вважаючи що все класно, просто тому що нема проблем.
Кукусикиииииии• 23 января 2024
я обычно на второй бутылке брюта точно могу ответить и про себя и про того парня
КартаБезКомиссий• 23 января 2024
Регресивний гіпноз. Але потрібен хороший спеціаліст.
Дуже цікаво, хтось колись був у нього? Цікаво почути історії.
Міряю від одиниці• 23 января 2024
Ответ дляКартаБезКомиссий
Я була та історія мені не дуже сподобалась, старі часи маленькі брудні вулички я жінка досить ще молода маю донечку таку гарну з блакитними очима та темноволосого чоловіка, він йде на війну, не знаю що то за війна була. а мене посеред вулиці застрелили з рушниці прямо в груди я лежу на землі і відчуваю як калюжа крові розтікається, страшно не було просто якось прикро що так.
Сиренькая• 23 января 2024
Автор, скиньте номер вашей карты, срок действия и код на обратной стороне карты - и я вам погадаю на прошлую жизнь
Блиск думки• 23 января 2024
Ответ дляМіряю від одиниці
ого, интересно конечно но почему-то страшно на это идти.
Кукусикиииииии• 23 января 2024
Ответ дляМіряю від одиниці
ну это все равно круче, чем, допустим, вы - это палочка Коха в легких какого-нить сидельца
Міряю від одиниці• 23 января 2024
Ответ дляКукусикиииииии
Та ви не можете бути паличкою
можливо життя на іншій планеті так але не паличка.
Кукусикиииииии• 23 января 2024
Ответ дляСиренькая
вы молодец
’гадание на Таро’ - попса попсовая, а вот гадание на Мастеркарде ... аж звучит респектабельно!
Міряю від одиниці• 23 января 2024
Ответ дляБлиск думки
Я теж думала як це можна побачити щось коли очі закриті, але ні все дуже яскраво та чітко як сон, образи самі приходять
Купи слона• 23 января 2024
Ответ дляКартаБезКомиссий
я была) мне очень понравилось - и сам процесс, и результат. Это игра подсознания, но мозг же почему то показывает определенные картинки. И если проанализировать тщательно все, что увидел на регрессии - то это сильная проработка себя и проблемы, с которой обратился.
Кукусикиииииии• 23 января 2024
Ответ дляМіряю від одиниці
Та ви не можете бути паличкою
почему не могу? палочка Коха - она же живая
Душа компанії• 23 января 2024
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Є індійська психологія. Вони вірять в закон Сансари... А ми - віримо, що у котів 7 життя... Крім того, вважається, що замість землі чи спалення після смерті, тіло покласти в гробівець - то є шанси, що душа продовжить існування. В дитинстві, я бачила себе в ті роки, які не народилась....
Міряю від одиниці• 23 января 2024
Ответ дляКукусикиииииии
Це різні рівні, і твариною теж наврядчи можна бути, ну це все роздуми ви можете вірити що і паличною можна бути
Кукусикиииииии• 23 января 2024
Ответ дляКупи слона
это интересно какой проблемы и в чем состояла проработка?
Бойцовская• 23 января 2024
Я точно знаю , что в прошлой жизни была пушистой домашней кошкой ).
До сих пор люблю тепло ,мягко и уютно , спать , массажики и чтоб меня гладили.
Но наверное все таки котом , потому что очень люблю кошечек )
Кукусикиииииии• 23 января 2024
Ответ дляБойцовская
возьмите с полки вискас
Душа компанії• 23 января 2024
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
так тогда нах##я это все ??
Є така фраза, хто їі приніс, не пам´ятаю: Навіщо мама, ти мене народила?
Бойцовская• 23 января 2024
Ответ дляКукусикиииииии
возьмите с полки вискас
Нее , я по мидиям и лангустинкам
Кукусикиииииии• 23 января 2024
Ответ дляМіряю від одиниці
не, можно быть любой животинкой, даже бактерией))
Кукусикиииииии• 23 января 2024
Ответ дляБойцовская
Нее , я по мидиям и лангустинкам
я видела вискас со вкусом мидий
Крошечка-хаврошечка• 23 января 2024
Ответ дляМіряю від одиниці
Та ви не можете бути паличкою
А сколько стоил ваш сеанс?