Престидижитатор• 23 января 2024

Дівчата, хто робив ЕКЗ, скільки ембріонів підсажували?

Хочу в БАНю• 23 января 2024
2, прижился один. Оба эмбриона после пгд, один 5АА, второй 3АБ. Прижился второй.

Копирайторша• 23 января 2024
Ответ дляХочу в БАНю
Різної статі?
Крем для арбуза• 23 января 2024
14 років назад - 2, обидва прижилися, але один завмер на 9 тижні, другий народився здоровим на 37.
Файна пані• 23 января 2024
3,2,2,3
Прижився і народився 1 із останніх 3.
Сегодня сержусь• 23 января 2024
Ответ дляКрем для арбуза
А другий так до народження дитини так і був в середині?
Хочу в БАНю• 23 января 2024
Ответ дляКопирайторша
Різної статі?
Да
Русланка з гілки• 23 января 2024
Что такое ЕКЗ?

Крем для арбуза• 23 января 2024
Ответ дляСегодня сержусь
Так, плід муміфікувався і не заважав розвитку другого.
Наскільки я знаю, зараз більшість клінік наполягають на переносі 1 ембріона, для мінімізації ризиків багатоплідної вагітності.
15 років назад переносили і 2, і 3, і, навіть, 5. У мене була знайома, якій перенесли 3, усі прижилися, потім 1 завмер, було кровомазання, довго спостерігалась у ПАГу, але двох вона доносила до терміну.
АнтиТроль• 23 января 2024
Ответ дляКрем для арбуза
Так, вже кілька років тенденція до переносу 1, максимум 2х. Мені майже 10 років тому переносили 2 і 3. З другого разу 1 дитина. Моїй подрузі майже 20 років тому переносили 8, теж 1 дитина
Барбітта• 23 января 2024
перший раз 3 - народився 1, другий раз 2 - народилися обоє
Наталья-a250• 23 января 2024
Первый раз 3,потом по 2,последний 1 после ngs
Захекалася читать• 23 января 2024
1-2 зазавичай
Садова гойдалка• 25 января 2024
1 после пгд.
10 лет назад эмбрионы были 3х древки, потому много переносили.
Сейчас 5ти дневки. После пгд только 1го переносят. Разве что попросите 2х.