Jave• 24 января 2024

IЛ 76 розбився в Бєлгороді

На борту Іл-76, що розбився під Бєлгородом.
І взагалі пишуть експерти що через санкції 50% бортів російських компаній вже виведенні з ладу, так як немає запчастин
kll lena• 24 января 2024
Зайшла сюди думаючи що місцеві шерлоки уже розібралися хто кого збив.
Наші довго не дають офіційних коментарів, схоже дійсно були полонені((( Але раші віри немає - чи дійсно були там ці люди, чи самі збили. Троє супроводжуючих наче малувато.
Olga_72• 24 января 2024
Ответ дляrivara
Так рашисты бегом подсуетились и уже ’ подготавливают обращение к немецкому бундерстагу и Америке про нацистов что бы помощи не поставляли ’’..раскручивают и там((
Рашистам в Германии на днях досталось. Рейтинг прорашисткой партии падает.
-Инга-• 24 января 2024
Ответ дляFalcon82
Я в шоці від кількості русні в цій гілці. Звичайно, я давно знала, що їх тут валом. Але масштаби дійсно зашкалюють. І адміністрації це ніяк не заважає...
они тут уже несколько дней резвятся)
Манула• 24 января 2024
Збитий сьогодні вранці Іл-76 був геолокований як такий, що летів у північно-західному напрямку, тобто ДАЛЕКО від України, отже: полонених на борту немає. Ганьба західним ЗМІ за те, що вони сліпо повідомляють про російську пропаганду.

Місце аварії:
(с.)
https://twitter.com/Reevesity/status/1750103076881...
Lizavel• 24 января 2024
Ответ дляOdna Takaya
Меньше знаешь лучше спишь?
Ил76 используют для перевозки грузов до 60 тонн или ракеты, вы знаете,с какой целью его поднимают в воздух и сколько его стоит заправить?
Они вонючей кашей кормят наших ребят раз в день, а тут тысячи долларов потратили,чтобы их перевезти,дада, мы поверили все!
rivara• 24 января 2024
Ответ дляOlga_72
Да, тоже читала..надеюсь на это! И потом курсируют американские спутники, разведка. Неужели нельзя понять откуда его сбили? И действительно ли это было сбитие, может поломка.
rivara• 24 января 2024
Ответ дляМанула

Місце аварії:
(с.)
Отлично, теперь надо трубить о фактах и притягивать в том числе и проросийские ООН и кк
НамСвоюРобити• 24 января 2024
Ответ дляLizavel
Читала інтерв´ю з нашим обміняним військовим, то так, везли літаком. От тільки вже не згадаю кінцеву точку.
Так що літаками возять. Питання чи возять аж так близько до кордону.
-Инга-• 24 января 2024
Ответ дляjulia_kid
В немецкий новостях тоже написали что наших пленных (
К сожалению мы узнаём ту правду которую нужно нам знать …
а где в вашем скрине ’немецкие новости’ и почему текст на русском?
завитушка• 24 января 2024
Ответ дляFalcon82
Ну з іншої сторони це і плюс, бо якшо русня у нас на форумі так пнеться з штанів (всі прибігли по команді дружно і масово) щоб посіяти інфу про те, що там були наші полонені, значить велика вірогідність, що ніяких наших полонених там і поруч не було.
Бо як вірно пишуть, русня не може визнати, що то вони збили і не можуть визнати, що то ми збили, що ж робити? ну змістимо фокус уваги на полонених.
НамСвоюРобити• 24 января 2024
Ответ длячир
‼️ Заява Координаційного штабу з приводу оприлюдненої у ворожих пропагандистських ресурсах інформації про падіння російського військово-транспортного літака Іл-76, який нібито перевозив українських військовополонених.

➡️ Координаційний штаб та інші профільні структури збирають та аналізують всю необхідну інформацію. До оприлюднення офіційних заяв або коментарів уповноваженими особами або органами закликаємо ЗМІ та громадян утриматися від поширення неперевіреної інформації.
☝️ Наголошуємо, що ворог активно здійснює інформаційні спецоперації, спрямовані проти України, які мають на меті дестабілізацію українського суспільства.
Просимо відповідально ставитися до поширення чутливої інформації та користуватися лише офіційними джерелами.
Підготовку обміну не заперечують.
Jhenya_Sh• 24 января 2024
Ответ дляМанула
https://www.pravda.com.ua/news/2024/01/24/7438639/
А если бы не было инфы о пленных на самолете, из-за чего упал бы самолет?
Конфет04ка• 24 января 2024
Ответ дляOlga_72
Єто вы прочитали у того же блогера который писал про смерть футболиста- журналиста которого убили за то что он узнал что теща Зеленского и анжелина Джоли купили по соседству дома в Египте? а потом футболист оказался живой?
дайте почитать
Lizavel• 24 января 2024
Ответ дляНамСвоюРобити
Они оказывается заботятся о пленных!
-Инга-• 24 января 2024
Ответ дляL-i-s-a-92af
Більше того,адміністрація всіляко сприяє розгону їх іпсо,навіть найбрєдовіших.
Сподіваюсь,сбу таки скоро зверне увагу на постійні інформаційні атаки на цьому форумі.
они просто физически не успевают.
И если бы не открывали, после начала войны закрытую регистрацию, то уровень популярности сайта был бы значительно значительно ниже
Подрысь• 24 января 2024
Ответ дляPrervana
Гугл многое рассказывает
инфа за 19 год? да, тогда пленных на самолетах возили, но не сейчас
rybka21• 24 января 2024
Ответ дляkll lena
Судячи з того, як активно русня розгоняє цю тему, це чиста брехня.
Falcon82• 24 января 2024
Ответ дляLizavel
Они оказывается заботятся о пленных!
Тільки якщо поглянути на тих худющих і виснажених чоловіків після полону....Брехуни хренові. Ненавиджу
Inna_ya_krasivaya• 24 января 2024
Ответ для-Инга-
они тут уже несколько дней резвятся)
та не дней
с начала войны тут кишит
Lizavel• 24 января 2024
Ответ дляPrervana
Гугл многое рассказывает
автор Jave • 24 января 2024
Ответ дляrivara
А саме цікаве, якщо на борту були люди то невже всі тіла згоріли чому немає фото тіл? Думаю були б там наші військові русня вже б постила фото з фрагментами тіл.. в будь якому випадку, наших людей які гинуть на фронті, чи в полоні чи від ракетних ударів по містам України як вчора та раніше шкода
unser• 24 января 2024
Ответ дляLizavel
Почитайте интервью наших пленных. Их доставляли на таком же борту и 3 января 2024 г на обмен.
-Инга-• 24 января 2024
Ответ дляOlga_72
Вон уже тема про Трампа фантазийная.
и все по стандартным схемам: первая дружная страничка и неожиданная последняя.... Ничего нового не изобретают, тупицы
Olga_72• 24 января 2024
Ответ дляНамСвоюРобити
Их группами по 60 человек не возят. Очень опасно.
промокашка• 24 января 2024
Ответ дляLizavel
Они оказывается заботятся о пленных!
Не знаю как они заботятся но наши знакомые рассказывали что побывали по всей рашке , иногда загружали в самолеты катали катали и привлзили туда же где и были , зачем ? От большой заботы
Inna_ya_krasivaya• 24 января 2024
Ответ дляLizavel
Они оказывается заботятся о пленных!
клоуны
diana32• 24 января 2024
Там на белгородских пабликах народ негодует, как так что над их территорией сбивают самолеты? Где пво? И как они вообще там летают если там постояно что то летает из ракет? И почему сопровождение 65 военных всего 3 человека
-Инга-• 24 января 2024
Ответ дляInna_ya_krasivaya
та не дней
с начала войны тут кишит
нет, они волнами. Бывают долгие недели затишья, бывает навала.
НамСвоюРобити• 24 января 2024
Ответ дляLizavel
Они оказывается заботятся о пленных!
Та хрін там вони опікуються нашими полоненими.
А от про те, що своїх забирають бортами, є така інформація.
rivara• 24 января 2024
Ответ дляunser
И 21.9.22 везли с еленовки в таганрог потом самолётом в москву потом самолетом в гомель , люди просто интервью с военными кто там был не смотрят и верят дебилам экспертам.