На борту Іл-76, що розбився під Бєлгородом.
І взагалі пишуть експерти що через санкції 50% бортів російських компаній вже виведенні з ладу, так як немає запчастин
Збитий сьогодні вранці Іл-76 був геолокований як такий, що летів у північно-західному напрямку, тобто ДАЛЕКО від України, отже: полонених на борту немає. Ганьба західним ЗМІ за те, що вони сліпо повідомляють про російську пропаганду.
Місце аварії:
(с.)
Місце аварії:
(с.)
Ответ дляOdna Takaya
Меньше знаешь лучше спишь?
Ил76 используют для перевозки грузов до 60 тонн или ракеты, вы знаете,с какой целью его поднимают в воздух и сколько его стоит заправить?
Они вонючей кашей кормят наших ребят раз в день, а тут тысячи долларов потратили,чтобы их перевезти,дада, мы поверили все!
Ответ дляМанула
Місце аварії:
(с.)
Місце аварії:
(с.)
Отлично, теперь надо трубить о фактах и притягивать в том числе и проросийские ООН и кк
НамСвоюРобити• 24 января 2024
Ответ дляLizavel
Читала інтерв´ю з нашим обміняним військовим, то так, везли літаком. От тільки вже не згадаю кінцеву точку.
Так що літаками возять. Питання чи возять аж так близько до кордону.
Ответ дляFalcon82
Я в шоці від кількості русні в цій гілці. Звичайно, я давно знала, що їх тут валом. Але масштаби дійсно зашкалюють. І адміністрації це ніяк не заважає...
Ну з іншої сторони це і плюс, бо якшо русня у нас на форумі так пнеться з штанів (всі прибігли по команді дружно і масово) щоб посіяти інфу про те, що там були наші полонені, значить велика вірогідність, що ніяких наших полонених там і поруч не було.
Бо як вірно пишуть, русня не може визнати, що то вони збили і не можуть визнати, що то ми збили, що ж робити? ну змістимо фокус уваги на полонених.
НамСвоюРобити• 24 января 2024
Ответ длячир
‼️ Заява Координаційного штабу з приводу оприлюдненої у ворожих пропагандистських ресурсах інформації про падіння російського військово-транспортного літака Іл-76, який нібито перевозив українських військовополонених.
➡️ Координаційний штаб та інші профільні структури збирають та аналізують всю необхідну інформацію. До оприлюднення офіційних заяв або коментарів уповноваженими особами або органами закликаємо ЗМІ та громадян утриматися від поширення неперевіреної інформації.
☝️ Наголошуємо, що ворог активно здійснює інформаційні спецоперації, спрямовані проти України, які мають на меті дестабілізацію українського суспільства.
Просимо відповідально ставитися до поширення чутливої інформації та користуватися лише офіційними джерелами.
Підготовку обміну не заперечують.
Конфет04ка• 24 января 2024
Ответ дляOlga_72
Єто вы прочитали у того же блогера который писал про смерть футболиста- журналиста которого убили за то что он узнал что теща Зеленского и анжелина Джоли купили по соседству дома в Египте? а потом футболист оказался живой?
дайте почитать
Ответ дляL-i-s-a-92af
Більше того,адміністрація всіляко сприяє розгону їх іпсо,навіть найбрєдовіших.
Сподіваюсь,сбу таки скоро зверне увагу на постійні інформаційні атаки на цьому форумі.
они просто физически не успевают.
И если бы не открывали, после начала войны закрытую регистрацию, то уровень популярности сайта был бы значительно значительно ниже
Ответ дляkll lena
Зайшла сюди думаючи що місцеві шерлоки уже розібралися хто кого збив.
Наші довго не дають офіційних коментарів, схоже дійсно були полонені((( Але раші віри немає - чи дійсно були там ці люди, чи самі збили. Троє супроводжуючих наче малувато.
Судячи з того, як активно русня розгоняє цю тему, це чиста брехня.
Inna_ya_krasivaya• 24 января 2024
Ответ для-Инга-
они тут уже несколько дней резвятся)
та не дней
с начала войны тут кишит
Ответ дляrivara
Да, тоже читала..надеюсь на это! И потом курсируют американские спутники, разведка. Неужели нельзя понять откуда его сбили? И действительно ли это было сбитие, может поломка.
А саме цікаве, якщо на борту були люди то невже всі тіла згоріли чому немає фото тіл? Думаю були б там наші військові русня вже б постила фото з фрагментами тіл.. в будь якому випадку, наших людей які гинуть на фронті, чи в полоні чи від ракетних ударів по містам України як вчора та раніше шкода
Ответ дляLizavel
Почитайте интервью наших пленных. Их доставляли на таком же борту и 3 января 2024 г на обмен.
промокашка• 24 января 2024
Ответ дляLizavel
Они оказывается заботятся о пленных!
Не знаю как они заботятся но наши знакомые рассказывали что побывали по всей рашке , иногда загружали в самолеты катали катали и привлзили туда же где и были , зачем ? От большой заботы
НамСвоюРобити• 24 января 2024
Ответ дляLizavel
Они оказывается заботятся о пленных!
Та хрін там вони опікуються нашими полоненими.
А от про те, що своїх забирають бортами, є така інформація.
Ответ дляunser
И 21.9.22 везли с еленовки в таганрог потом самолётом в москву потом самолетом в гомель , люди просто интервью с военными кто там был не смотрят и верят дебилам экспертам.