На борту Іл-76, що розбився під Бєлгородом.
І взагалі пишуть експерти що через санкції 50% бортів російських компаній вже виведенні з ладу, так як немає запчастин
Ответ дляНочка_темная
Пам´ятаю як мн17 в 2014 збили ракетою то там тіла лежали повсюди, і в літню кухню через дахи падали і на деревах були.А тут по фото дійсно, ніяких тіл
Я от читаю и думаю. Как красиво Ипсо кацапское работает. Все заняты доказательствами было-не было. И само сбитие(падение)самолёта ушло на 2план
Пленных везти самолётом говорят бред, а ракеты (что является ещё более бредовым бредом) нет. Самолётом могли везти для того, чтобы потом своих везти в свою столицу (т..к там наверняка есть нуждающиеся в мед помощи). Другой вариант не приходит в голову. Но везти ракеты, самолётом, да ещё и у границы, кто так думает пора на дурку
Ответ дляmymoly
Наши говорят про с300 на борту , но разве не было бы мощного взрыва при сбитии , в таком случае ? А взрыв был только при падении уже . Кто разбирается ?
Конфет04ка• 24 января 2024
Ответ дляНочка_темная
последствия разрушения самолета в воздухе и при ударе об землю, без пожара и с таковым, выглядят по-разному
Ответ дляElmyska
Іноді краще жувати
Іл 76 це військово транспортний літак
Ответ дляМиззери
Да, я склоняюсь что не было пленных
Но наши поспешили уже написать что это мы сбили
Тут девочки логично рассуждают что вряд ли были пленные
3 сопровождающих на 65 человек военных и правда смешно
Перша новина яка пройшла була на нашому каналі, який повідомляє про всі наші влучні попадання. Була тривога у сусідів і наши влучили в ціль. і як тільки відео пройшло, то рашаканали далекі від ПВО стали писати про полонених. Як вони довідались? Причому одночасно. Оце питання вас повинно турбувати. Бо була дана команда на цей влив. зазвичай інформація як воронка. Там, сям, там, сям, знов хтось написав, сумніви, а потім більше, більше та інформація захоплює інформпространство, та затягуе поступово. А коли вброс, то інформація поступае як цунами. Всі і одночасно, не відволікаючись на інші теми.
Конфет04ка• 24 января 2024
Ответ дляMangoskin
сбитие самолета, тем более такого крупного, это не всегда разрушение его в воздухе (со взрывом или без). достаточно повреждения критически важных систем и он упадет сам.
Ответ дляElmyska
У них одна единственная больница на всю страну и находится она в столице?
Ответ дляOlga_72
От шария. Или где то было раньше?
Збитий Іл-76 патрулював Близький Схід, а не перевозив полонених.
Дедалі більше воєнків ставлять під сумнів віддалений пост Fighterbomber та аналогічну версію Міноборони:
Збитий сьогодні під Білгородом Іл-76 повертався на Чкаловський після чергового патрулювання ним Близького Сходу. Подібний маршрут борт проробляв регулярно вже кілька років. Якщо ним перевозили полонених, то якимось безглуздим шляхом.
Конфет04ка• 24 января 2024
Ответ дляИрина_Б_
пишут что там летели на обмен украинские военнопленные!
пишут все что угодно и все кому не лень. особенно в первые часы.
Ответ дляmymoly
❗️Радник мера Маріуполя Андрющенко припускає, що росіяни спробують інсценувати смерть українських військовополонених під час катастрофи Іл-76. В список людей, які були на борту можуть внести закатованих в полоні українських військових.
Пусть видео покажут, как пленные садятся в самолёт, сейчас везде камеры .
Но они не покажут , так как не было там пленных .
Ответ дляКокоСина
Ил патрулировал ?
Ночка_темная• 24 января 2024
Ответ дляКонфет04ка
Ну пригожинський літак упав з вибухом пожежою то ідентифікували ж тіла, а якогось урода навіть по татуюванню упізнали, порахували кількість, значить це все було.А людей то там було в десять раз менше.І фото були з обгорілими тілами після аварії пригожинського літака.
Belosnezka1980• 24 января 2024
Ответ дляElmyska
За своїми посилати літак? Серйозно?) Ви правда думаєте, що поранені чмобіки їм настільки важливі? І де гарантія, що, літак після погрузки того лайна на борт, наші не збили б?
Inna_ya_krasivaya• 24 января 2024
Ответ дляmymoly
да, я об этом сразу сказала
НамСвоюРобити• 24 января 2024
Ответ дляMangoskin
Так а хто з наших говорить? Лише УП з посиланням на якесь джерело?
Чи є вже офіційна заява про ракети?
З маршрутом теж щось незрозуміло. Якщо летів З бл@дгорода на схід, то які наф що полонені, що ракети.
Чи є вже офіційна заява про ракети?
Ответ дляrivara
От шария. Или где то было раньше?
Одночасно у кількох блогерів.
інформація про полонених завжди секретна. Бо є ризик диверсійной операції по визволенню. Це я к сказати ось тут координати нашого штабу і він зараз не охороняється. Тому вона не могла попасти до кількох блогерів одночасно.
НамСвоюРобити• 24 января 2024
Ответ дляКокоСина
А сьогоднішній є маршрут?
Ответ дляmymoly
В це я повірю більше((((
Ответ дляBelosnezka1980
Я сделала выводи из двух вариантов которые расходятся , если третьего не дано. Может они сами бахнули, ПВО имею в виду. А для своей публики вполне могут показать и разыграть спектакль важности бойцов.