Холодная каша• 24 января 2024

Не можу зайти на сайт медкард24 для запису до лікаря

не можу зайти на Medcard24 щоб записатись до лікаря.
Видає таку помилку.
Це в мене проблеми чи сайт в принципі не працює? Перевірте будь ласка, чи ви можете зайти
Почекуха• 24 января 2024
У нас з початку грудня лікарі переїхали на хелсі (Київ, лівий берег).
Може, і у Вас теж.
Спробуйте у колл центрі спитати

автор Холодная каша • 24 января 2024
щось на хелсі не знаходжу Інститут раку...
автор Холодная каша • 24 января 2024
Ответ дляПочекуха
Може, і у Вас теж.
Спробуйте у колл центрі спитати
дякую, на кол центр Інституту раку не можу додзвонитись
Ночка_темная• 24 января 2024
Наші також на хелсі вже(Миколаївська)Без попередження без нічого.Лікарня має групу в тг і навіть там цього не написала.Пробувала реєструватися як і раніше вибиває немає вільних днів в жодного лікаря Тиждень так слідкувала потім в чатах міста почала питати і тут сюрприз-вони на хелсі вже.Не розумію невже так важко було попередити пацієнтів в змі
автор Холодная каша • 24 января 2024
От якзаписатись в той НІР до гематолога? Вже другий день ні додзвонитись, ні онлайн записатись
Почекуха• 24 января 2024
Ответ дляХолодная каша
Той, що був на Ломоносова? Не знаю.
Я на Верховинній по телефону записувалася.
Але у другій половині дня, бо зранку важко дозвонитися.
ТихоЯ• 24 января 2024
У мене вже більше року Медкард не працює

Обращеница• 24 января 2024
Все в хелсі перешли.