Сокодавка ще та• 24 января 2024
Зеркало потрібно купити Київ
Де саме можна замовити та купити?Щоб ціна була адекватною)
Сокодавка ще та
• 24 января 2024
Ответ дляМуркошечка
Просто дзеркало чи з підсвічуванням?
Просто, без підсвічування) тільки по розмірах зробити
Манка Я• 24 января 2024
На Машиностроительной ’Завод стеклоизделий’ - цены там всегда были низкие
Бронетапці• 24 января 2024
Рынок Юность. По размерам сделают Но если нужно сделать в зеркале отверствия -берите старое зеркало с собой
Сокодавка ще та
• 25 января 2024
Ответ дляМанка Я
Це за ТЦ Космополітан знаходиться? Просто не чула про завод цей
Сокодавка ще та
• 25 января 2024
Ответ дляБронетапці
Ні, тільки щоб кріплення приклеїли. А там де саме на Юности заходиться?
Манка Я• 25 января 2024
Ответ дляСокодавка ще та
Туда, помню, трамвай идет от м. Берестейская. Ул. Машиностроительная, 42. Загуглите, может еще можно как-то добраться.
У них и сайт есть, чтобы сориентироваться по расценкам