ОноВамнадо• 25 января 2024

Ви б підвищували ціни на оренду якщо бачите ,що ваша ціна нижче ринкової?

Орендарі хороші, стабільні, 2 роки співпраці , ціна нижче ринкової на відсотків 20
Гроші звісно не жмуть , але з одного боку стабільність та надійність це теж добре
Мудробаба• 25 января 2024
Я не поднимаю.Но это не единственный доход.

Мира всем• 25 января 2024
Якщо орендарі хороші, то ні. Ще вирішать зїжджати, а потім заїдуть нехороші 😉
Блискавка• 25 января 2024
Я не поднимаю, но когда люди уходят, уже сдаю по рыночной.
ПироженкА• 25 января 2024
Вибираю стабільність та надійність )
Порядні та адекватні люди - це вдача.
Не підвищую.
Чумачечая Весна• 25 января 2024
Я підписую договір на 6 міс. По закінченню переглядаю вартість оренди, орієнтуючись на ринкову вартість.
За місяць попереджаю про зміну ціни. Все чесно!
Це мій інвестиційний проект, який має працювати ефективно
автор ОноВамнадо • 25 января 2024
Ответ дляЧумачечая Весна
І не було такого , що люди через підвищення вартості зʼїжджали?
Чумачечая Весна• 25 января 2024
Ответ дляОноВамнадо
Ні, тому що ціна відповідає дійсності
Вкаблучках• 25 января 2024
Переглядаю ціни щороку, підвищую до риночного рівня, живуть не йдуть, бо квартира нормальна та й я як хазяйка теж.
Разгуляшка• 25 января 2024
Якщо орендарі хороші то я б не ризикуівла. Краще здавати адекватним і платоспроможним, ані ж мати пригоди.
Тише едешь- дальше будешь

Шпондєр• 25 января 2024
Наши арендаторы нам не повышают. Знают, что мы беженцы.
Я бы тоже не повышала.
Банан-барабан• 25 января 2024
Так, підіймала би. Це бізнес, а не благодійність.
Мию чакри щоденно• 25 января 2024
Ответ дляБанан-барабан
Точно, а то мама сдавала таким хорошим, как оказалось минимум 6!!!! лет им не повышала, ей неудобно было. Слава богу с ее бизнес способностями, уговорили продать квартиру. А то сплошная благотворительность.
А ось і я• 25 января 2024
Ответ дляМию чакри щоденно
А вы каким боком к имуществу мамы и ее благотворительности
автор ОноВамнадо • 25 января 2024
Ответ дляА ось і я
А ви вважаєте, що донька матері не може давати поради?
Мию чакри щоденно• 25 января 2024
Ответ дляА ось і я
А Вы каким? Часть квартиры моя, мы думали мама хоть с квартирантов получает хорошую добавку к пенсии, я не вникала сколько она берет.
Не гавкаю- но охраняю• 25 января 2024
Ответ дляБанан-барабан
Ой,бізісменки мамкіни
Чумачечая Весна• 25 января 2024
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Ой,бізісменки мамкіни
Дивний коментар
Кусюче сонечко• 25 января 2024
Ответ дляБанан-барабан
Благодійність - це коли в квартиру селять переселенців безкоштовно. Бізнес теж різний буває, іноді по 3 шкури деруть - і це теж бізнес. Про себе - я не підвищую, хоча ціна дещо нижча від загальних цін. Орендарі адекватні, платять вчасно, поводяться чемно, бачу, що зайвих грошей не мають. Що для мене ті додаткові пару тис грн.... 2 рази в супермаркеті продуктів купити.
Плету корзинки• 25 января 2024
Выбираю стабильность.
Живёт хороший человек, в феврале заканчивается договор и я сама предложила продлить на тех же условиях. Аренда ниже рынка на 25 %. Мне с этим человеком спокойно. Я уверена, что с квартирой будет все ОК.

Чумачечая Весна• 25 января 2024
Ответ дляКусюче сонечко
В кожного своя ситуація
В мене - це кошти на які я зараз живу, і так, кожна тисяча має значення. То чому я маю жаліти когось, а не себе?!
Якщо в орендарів немає коштів на оренду, то вони нехай шукаю дешевше, я знайду тих, хто зможе платити мою ціну
Банан-барабан• 25 января 2024
Ответ дляКусюче сонечко
Селіть тоді безкоштовно, якщо для вас гроші не мають значення. Для мене мають. В договорі все прописано: коли і як я можу підіймати орендну плату і всі інші нюанси. І я слідкую за ситуацією на ринку оренди. Тому для мене дивно, що я маю здавати квартиру собі в мінус.
Регионщица• 25 января 2024
Ви ще дивіться на умови проживання, а не тільки на ринкову ціну.
Кусюче сонечко• 25 января 2024
Ответ дляБанан-барабан
Я теж здаю по договору, і теж можна підняти ціну згідно з умовами. В моїй ситуації співвідношення ризик/користь від таких дій - не на боці користі. Тому я роблю так. А здавати квартиру собі в мінус - як таке може бути, якщо ви не дебоширам подобово здаєте, а потім ремонт робите? Квартира, що здається нормальним людям на довгий термін - вже працює, який може бути мінус.
Пік Антна• 25 января 2024
Вам виднее как поступить. Я снимаю квартиру, сейчас гораздо дешевле рыночной, но у хозяйки до этого были неадекватные квартиранты, из-за этого поднимают цену раз очень редко, и все равно выходит недорого.
А в предыдущей прожили 10 лет, но начали часто поднимать цену, и мы съехали
ОливьЕЖечка• 25 января 2024
Для мене головне хороші квартиранти, охайні, безпроблнмні, адекватні, я не піднімаю у такому випадку.
МЧСница• 25 января 2024
Ответ дляЧумачечая Весна
Дивний коментар
Заздрість і знецінювання-обличчя типової совєтчици
Щас ухожу• 25 января 2024
Ні. Я здаю нижче ринку, але в мене хороша зп. Сама на оренді в ЄС, працюю дистанційно і гроші б зайві не були. Але в мене є ризик, що люди поїдуть і мені поведеться їхати і здавати повторно житло. А це час, кошти на дорогу і проблеми. Здаю хорошу двушку у метро Київ за 10к. Знаю, що це дуже дешево. Але мені шкода людей. Війна, зима, комуналка
Чумачечая Весна• 25 января 2024
Ответ дляМЧСница
Шкода, що в людях так багато негативу
Розумію, що складний час, але…
Чумачечая Весна• 25 января 2024
Ответ дляЩас ухожу
Це дуже субʼєктивно, це лише Ваш вибір.
Схожа ситуація у моєї подруги - вона закордоном, а в Києві здає квартиру.
Так вона це делегувала своїм знайомим, і все, питання знято - отримує гроші від оренди, згідно ринкової вартості
Щас ухожу• 25 января 2024
Ответ дляЧумачечая Весна
Це дуже субʼєктивно, це лише Ваш вибір.
Мені незручно напружувати своїми проблемами інших. А пускати в квартиру тих, кого я особисто не бачила, я не хочу. Це мої ризики. І в разі чого ремонт набагато дорожче тих, умовно, 2000-4000 грн.,що я отримаю додатково. Поки так