Дівчатка привіт!
Підкажіть, де Ви купляєте футбольне взуття своїм малим футболістам, щоб було якісне і не за всі гроші світу, бо мене мій малий з´їсть скоро)
Буду дуже вдячна за допомогу і підказки)
Юля Кушнір• 25 января 2024
Оо, ви по адресу)
Я якраз на цьому тижні замовляла і вже отримала зручні та дуже красиві бутси для хлопчика, і за дуже адекватні гроші.
Замовяла тут:
Дуже раджу!
Замовяла тут:
Дуже раджу!
Ответ дляЮля Кушнір
Оо, ви по адресу)
Замовяла тут:
Дуже раджу!
Замовяла тут:
Дуже раджу!
Юлія, дуже Вам дякую за швидку відповідь.
Вже біжу замовляти свому юному футболісту взуття)
Сонячний зайчик• 25 января 2024
Ахаха, ни разу не палевная реклама))
Один спросил, второй тут же ответил. И оба с сегодняшней регистрацией )))
Ответ дляПроработник
То ви ще хокейні ковзани і екіпіровку не шукали! Ото точно складно
хаха, напевно Ви праві))
Пес Патрон• 25 января 2024
Ответ дляСонячний зайчик
Ахаха, ни разу не палевная реклама))
Ви думаєте тут мало мам футболістів?
Сонячний зайчик• 25 января 2024
Ответ дляПес Патрон
Ви думаєте тут мало мам футболістів?
Я сама мама футболиста. Собственно поэтому и зашла в эту тему, дать совет.
Вы сайт это видели? ))
Повторюсь, завуалированная реклама, причем топорно
Вы сайт это видели? ))
Пес Патрон• 25 января 2024
Ответ дляСонячний зайчик
Вы сайт это видели? ))
Бегло посмотрела. Мы покупаем сыну обувь дороже, но если начинаюший футболист, то можно и более дешевые варианты и попроще.
Лупаю цю скелю• 25 января 2024
Ответ дляСонячний зайчик
Ахаха, ни разу не палевная реклама))
И магазин такой....известный среди футболистов😆😆😆
Юля Кушнір• 25 января 2024
Ответ дляЛупаю цю скелю
Я брала там, мені все підійшло і сподобалося, якщо ви купляєте своїм дітям тільки оригінальне від 2000 грн. то це ваш вибір. Особисто я не бачу сенсу переплачувати за дитяче взуття, з якого малий виросте за 3 місяці.
Люблю_смаколики• 25 января 2024
Я покупаю на винтед. На олх и в секонде можно глянуть. Новые купила только 1 раз - первые бутсы. Потом покупала только б/у. Малышгя не успевает их снашивать, нога быстро растёт.