Изменено 26 января в 02:35

Як ви вважаєте, чи розумно буде брати квартиру в іпотеку у 22 роки?

Єоселя, під 7%.
Треба думати швидше поки живі батьки (я пізня дитина). Потім перепишуть на мене будинок і я вже під 7% квартиру у Києві не куплю
Але найбільше мене хвилює оплата, це ж щомісяця половину треба буде віддавати, голою-босою ходити з ярмом на шиї. Чи варто в це влазити?
Зарплата поки 20. І буде 20 як мінімум ще рік, бо досвіду не напрацювала
Тро Нью-Йорку 26 января в 02:37
А скільки років виплачувати і яка квартира
автор Даю справку 26 января в 02:37
Ответ дляТро Нью-Йорку
А скільки років виплачувати і яка квартира
Вторинний ринок
Розраховую до 2 млн
400 тис на перший платіж є
2 5
ГонУрова дівка 26 января в 02:38
Я бы взяла
Багиня 26 января в 02:38
нет.
продать дом и на эти деньги купить под Киевом.
На деньги, что хватит.
никаких кредитов .
это же не Европа.
в случае чего, без ничего останетесь и еще с долгами
2 11
Репетиторша 26 января в 02:40
Ответ дляДаю справку
Вторинний ринок
Розраховую до 2 млн
400 тис на перший платіж є
А який банк вам дасть у 22 роки? Чи вже були і вам одобрили?
Тро Нью-Йорку 26 января в 02:40
Ответ дляДаю справку
Вторинний ринок
Розраховую до 2 млн
400 тис на перший платіж є
Я б не наважилась , ризик є , зовсім без житла лишитися , і залізти в борги .. за які ще потім і будинок батьків заберуть ((
автор Даю справку 26 января в 02:40
Ответ дляТро Нью-Йорку
Я б не наважилась , ризик є , зовсім без житла лишитися , і залізти в борги .. за які ще потім і будинок батьків заберуть ((
Який ризик? Ракета?
1 3
Багиня 26 января в 02:41
это на первый взгляд кажется, что 7%,
а потом туда - сюда, скрытые комисии,
хоп
и уже 25%, а потом и 30%
автор Даю справку 26 января в 02:41
Ответ дляРепетиторша
А який банк вам дасть у 22 роки? Чи вже були і вам одобрили?
А в чому проблема?
Півроку на робочому місці (для декларації про доходи) я відпрацювала
Репетиторша 26 января в 02:41
Ответ дляТро Нью-Йорку
Я б не наважилась , ризик є , зовсім без житла лишитися , і залізти в борги .. за які ще потім і будинок батьків заберуть ((
Будинок батьків не буде заставою, що б забрати. А застава, це сама квартира, яку беруть у кредит.
1 9
автор Даю справку 26 января в 02:41
Ответ дляБагиня
это на первый взгляд кажется, что 7%,
а потом туда - сюда, скрытые комисии,
хоп
и уже 25%, а потом и 30%
Ну ви краще знаєте, ніж якась там держава і якісь там банки і якісь там люди що договір читають. Не сумніваюсь
2 5
Тро Нью-Йорку 26 января в 02:41
Ответ дляДаю справку
Який ризик? Ракета?
Наприклад роботи не буде , або зʼявиться якась проблема де потрібні будуть гроші.. не заплатите пару раз і все .. підуть страшні проценти ..
Репетиторша 26 января в 02:42
Ответ дляДаю справку
А в чому проблема?
Півроку на робочому місці (для декларації про доходи) я відпрацювала
Не дадуть. Якщо хоч один банк дасть, відпишіться тут.
автор Даю справку 26 января в 02:42
Ответ дляРепетиторша
Не дадуть. Якщо хоч один банк дасть, відпишіться тут.
Добре
Малявка ще та 26 января в 02:42
Автор, Ви плануєте цю квартиру здавати і жити з батьками? (Перший час)
автор Даю справку 26 января в 02:42
Ответ дляТро Нью-Йорку
Наприклад роботи не буде , або зʼявиться якась проблема де потрібні будуть гроші.. не заплатите пару раз і все .. підуть страшні проценти ..
От про це я і думаю
Зуб полікувати банально, а у мене не буде на це грошей
Тро Нью-Йорку 26 января в 02:43
Ответ дляРепетиторша
Будинок батьків не буде заставою, що б забрати. А застава, це сама квартира, яку беруть у кредит.
Ну то сама його продасть щоб борги закрити
1 1 2
автор Даю справку 26 января в 02:43
Ответ дляМалявка ще та
Автор, Ви плануєте цю квартиру здавати і жити з батьками? (Перший час)
Ні
1 1
автор Даю справку 26 января в 02:44
Ответ дляТро Нью-Йорку
Ну то сама його продасть щоб борги закрити
Дайте я спочатку іпотеку візьму, а ви вже думаєте як я за борги будинок продам
Взагалі-то , якщо не має змоги сплачувати, то квартира просто продається і цим гаситься борг (по секрету скажу вам)
1 2 4
Тро Нью-Йорку 26 января в 02:44
Ответ дляДаю справку
От про це я і думаю
Зуб полікувати банально, а у мене не буде на це грошей
А так потрібно буде жити не один рік і не два
автор Даю справку 26 января в 02:44
Ответ дляТро Нью-Йорку
А так потрібно буде жити не один рік і не два
Ех(
А ви як нерухомість купували? Відкладали?
Багиня 26 января в 02:47
Ответ дляДаю справку
Вторинний ринок
Розраховую до 2 млн
400 тис на перший платіж є
а эти 400 тис у вас откуда ?
1 2
Репетиторша 26 января в 02:47
Ответ дляДаю справку
Дайте я спочатку іпотеку візьму, а ви вже думаєте як я за борги будинок продам
Взагалі-то , якщо не має змоги сплачувати, то квартира просто продається і цим гаситься борг (по секрету скажу вам)
Якщо банк дасть вам продати. Це теж по секрету. Читайте добре договір. Зазвичай банк забирає квартиру , за ціну боргу. Так вигідніше для банка. Я просто проробила до недавна в банку , і іпотеку оформлювала, і авто у кредит ,не один рік. Не тягне ні ваш дохід, ні стаж, ні вік , що б видати вам кредит. Ризики великі по всьому.
автор Даю справку 26 января в 02:48
Ответ дляРепетиторша
Якщо банк дасть вам продати. Це теж по секрету. Читайте добре договір. Зазвичай банк забирає квартиру , за ціну боргу. Так вигідніше для банка. Я просто проробила до недавна в банку , і іпотеку оформлювала, і авто у кредит ,не один рік. Не тягне ні ваш дохід, ні стаж, ні вік , що б видати вам кредит. Ризики великі по всьому.
Дякую Вам
Багиня 26 января в 02:49
Ответ дляРепетиторша
Якщо банк дасть вам продати. Це теж по секрету. Читайте добре договір. Зазвичай банк забирає квартиру , за ціну боргу. Так вигідніше для банка. Я просто проробила до недавна в банку , і іпотеку оформлювала, і авто у кредит ,не один рік. Не тягне ні ваш дохід, ні стаж, ні вік , що б видати вам кредит. Ризики великі по всьому.
это правда,
причем банк пересчитает цену квартиры как плату по очень невыгодной цене
автор Даю справку 26 января в 02:50
Ответ дляБагиня
это правда,
причем банк пересчитает цену квартиры как плату по очень невыгодной цене
Моя мрія рушиться на очах
Багиня 26 января в 02:50
народная мудрость
по одежке, как говорится ...
ну вы поняли ...
Кондуктор троллейбуса 26 января в 02:50
Ответ дляДаю справку
Дайте я спочатку іпотеку візьму, а ви вже думаєте як я за борги будинок продам
Взагалі-то , якщо не має змоги сплачувати, то квартира просто продається і цим гаситься борг (по секрету скажу вам)
Просто да не просто, квартира может сильно упасть в цене, а сумма кредита не изменится.
Багиня 26 января в 02:51
Ответ дляДаю справку
Моя мрія рушиться на очах
едьте в Европу, там з/п выше
Тро Нью-Йорку 26 января в 02:52
Ответ дляДаю справку
Моя мрія рушиться на очах
Це ви в темі таро про переїзд в нову оселю запитували ?