ПлюшкамиБалуюсь• 26 января 2024

Хто їздив у Хорватію після 20 червня, як вода у Макарська, Тучепі Брелі?

Вода вже прогріється?
Salsa-24da• 26 января 2024
Хорошая. Как раз не жаркая погода.

Ошеламиссимо• 26 января 2024
Смотря какую вы любите. Будет 20-22, прогревается к концу июля
Квітка Миру• 26 января 2024
Так, чудово вже. Теж планую на це літо
Чумацький Шлях• 26 января 2024
В конце июня уже теплая, но я плаваю и в конце мая, хотя мерзлячка
Вельшановна• 26 января 2024
Дівчата, чим плануєте добиратись і де купляєте путівки чи самі бронюєте житло?
Чумацький Шлях• 26 января 2024
Ответ дляВельшановна
Перевозчиками. Бронирую жилье в групах хорватских в фб. Можно и в букинге, но там намного дороже
Квітка Миру• 26 января 2024
Ответ дляВельшановна
На букінгу віллу забронювала. Добиратися автобус або літак
ЯяяКакаджамбо• 26 января 2024
Якщо ви звикли до Турції - то Адріатика так ніколи не прогріється.
Я у Хорватії з квітня плаваю.
Але я в горах живу, в наших ріках плаваю.
Турція для мене - пекельне пекло.
ЯяяКакаджамбо• 26 января 2024
Ответ дляКвітка Миру
Так, чудово вже. Теж планую на це літо
Хорватія якась дуже негуманна по цінам стала. Особливо житло під наші потреби. Я так її люблю. Хник.

автор ПлюшкамиБалуюсь • 26 января 2024
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Я у Хорватії з квітня плаваю.
Турція для мене - пекельне пекло.
Я була в Чорногорії з 4 липня, на Адріатиці була і в Греції (Корфу) і знаю про воду. Але кінець червня -не знаю, тому і питаю, бо хотілося б щоб дитина повноцінно купалася.
Вельшановна• 26 января 2024
Ответ дляКвітка Миру
В якому місті? Тучепі чи Брела?
автор ПлюшкамиБалуюсь • 26 января 2024
Ответ дляЯяяКакаджамбо
згодна з Вами, кручу -верчу дати, а ціни весь час дорогі .
Квітка Миру• 26 января 2024
Ответ дляВельшановна
В якому місті? Тучепі чи Брела?
Ні, я трохи інше. Біля Трогіру
Бринзолетта• 26 января 2024
Ответ дляЧумацький Шлях
А что вы под перевозчиками имеете ввиду? Подскажите, а)
Хочу поехать, а маршрут вообще не пойму, самой продумывать или есть туры?
Вот в Макарска, Брела как доехать? Из Киева, допустим
С чего начать?
ЯяяКакаджамбо• 26 января 2024
Ответ дляБринзолетта
С чего начать?
По самій Хорватії автобусне норм сполучення.
В нас було таке, що ми з меншими їхали в машині, старша літаком летіла до Пули, Дубровніка, Спліта (залежно де ми відпочивали) потім автобусом до нас доїхала. Ми завжди обираємо невеликі містечка для відпочинку.
Дуже подобається Істрія, північ Хорватії. Там в мене подвійний оргазм - море і гори.
На півдні також в принципі є гори, але там рослинність не така вже. Сосновим лісом не побігаєш :)
ЯяяКакаджамбо• 26 января 2024
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Ми на початку повномасштабнох були за крок до купівлі там житла. Ми там жили квітень-травень 2022, винаймали апартамент. Але я сцикуха. Мене дуже лякає можливий балканський конфлікт. Була б вільна сума в заощадженнях. А так треба тут щось продати. Не можу вирішити.
Бринзолетта• 26 января 2024
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Спасибо!
Но я не знаю английского, купить билеты не смогу(
Чумацький Шлях• 26 января 2024
Ответ дляБринзолетта
С чего начать?
Если не знаете английского, как вы собрались ехать своим ходом. Даже тот хорватский латинскими буквами.
Берите тогда готовый тур.
ЯяяКакаджамбо• 26 января 2024
Ответ дляБринзолетта
Спасибо!
Хорватська дуже з українською подібні, ми без проблем завжди там розумілися.

автор ПлюшкамиБалуюсь • 26 января 2024
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Може, якісь готелі в Істрії порадите?
ЯяяКакаджамбо• 26 января 2024
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Може, якісь готелі в Істрії порадите?
Ми більше любимо приватний сектор. Але з готельних комплексів Плава Лагуна у Поречі класний.
Там різного типу апартаменти є.
Вельшановна• 26 января 2024
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Я б не чекала великої балканської війни, може щось локальне. Серби довго були під санкціями, вони лише років 10 як почали розвиватись, навряд чи захочуть втягуватись у нову війну
автор ПлюшкамиБалуюсь • 26 января 2024
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Там різного типу апартаменти є.
Дякую за пораду
Квітка Миру• 26 января 2024
Ответ дляБринзолетта
С чего начать?
Автобусом з Києва, Львова, Ужгорода або потяг до аеропортів і далі літак