Мурка в бурке• 26 января 2024

В Украине хотят ввести базовую военную службу для всех

Народный депутат и заместитель главы оборонного комитета Егор Чернев сообщил, что в Верховной Раде обсуждают инициативу внедрения базовой воинской службы для всех граждан возрастом до 25 лет.

Как передает "Хвиля", об этом пишет пресс-служба Верховной Рады.

Так, по словам Чернева, это своего рода будет заменой существующей в Украине срочной службы.

При этом он отметил, что сейчас срочная служба в армии продолжается от года до полутора лет, зависимо от наличия высшего образования.

Следовательно, "срочку" предлагают заменить трехмесячным базовым курсом военной подготовки, а также двумя месяцами специальной подготовки.

"Также предлагаем, чтобы человек, которому исполнилось 18 лет, сам выбрал время, когда он готов пройти такую подготовку с 18 до 25 лет. То есть человек сам будет решать, что, условно в следующем году или через два года, он готов пройти такое обучение", - объяснил нардеп.

Кроме того, Чернев подчеркнул, что такой подход даст возможность спланировать нагрузку на полигоны и центры подготовки.
"Главная идея в том, что с таким соседом, как Россия, все наши граждане должны иметь базовую военную подготовку", - добавил он.

https://hvylya.net/news/286669-v-ukraine-hotyat-vv...
Читака• 26 января 2024
Ответ дляLyudaT
Чому не Ізраїль?
в Їзраїлі вони мають купу плюшок за це і вищу освіту безкоштовно і т.д.
cosmaximus• 26 января 2024
Ответ дляЧитака
щоб дівчата з молоду застудили придатки і починали збирати на еко?
Чого це? Я 76 року народження. І я же застала військову підготовку. Витримки, фізичної сили точно добавило. Це був 10-11 клас. Окрема дисципліна.
З таким @хнутим сусідом треба і вміти стріляти і шину накладувати і воду очищати з калюжі(
Fashion_besties• 26 января 2024
Отличная новость. Будем учицца и будем воевать пока украинцев не останется 5-10 млн.
А потом ошметки территорий заселят кем-то.
Вопрос кем
Filomena• 26 января 2024
Автор, це було прописано ще в першому варіанті.
Чому тоді це питання не підіймали?
Не читали?
cosmaximus• 26 января 2024
Ответ дляЧитака
чи застудити на базарі то вже буде їх власний вибір, та й не рівняйте базар до спання в палатці на голій землі
Не повірте, ні разу навіть орві не хворіли.
Здоров´я було купа. Болячки почалися на офісній роботі.
Читака• 26 января 2024
Ответ дляcosmaximus
ви шкільний курс прирівнюєте до військової служби в польових умовах? зараз ніхто не забороняє жінкам які хотять іти і показати на ділі своє бажання, а то всі прямо хотять, а їх не пускають
сладкий_ноябрь• 26 января 2024
Можу уявити можу на якому рівні це все буде відбуватися і яке ставлення буде до людей.
@ альонка@• 26 января 2024
Ответ для_Анна_83
Ничего плохого
Погоджуюсь
Павела• 26 января 2024
Сьогодні таку новину прочитала. Здається, що щурі хочуть втекти. Раніше ще читала, що далеко не всі слуги горять бажанням ставити свій голос за цей ганебний закон. Видно там пресуха також є
Ива Купальская• 26 января 2024
Ответ дляЧитака
і лікування, протезування вояків, і працевлаштування і законодавство і захист, а наші он жінки військових просять гроші на утримання чоловіка і родини, бо чоловіку інваліду військовому нічого держава не платить, можу посилання дати, це група ФБ ’Підслухано у Южному’ (Одеська обл), там серед перших новин
Читака• 26 января 2024
Ответ дляcosmaximus
всі дуже раді за вас, що для вас шкільний факультатив пройшов безслідно, але шкільний факультатив і 5 місяців у армії безвилазно, то трохи інше, нє? поспіть пару ночей у палатці, потім розповісте як то добре
cosmaximus• 26 января 2024
Ответ дляЧитака
Так ми також займалися в польових умовах. Навіть окопи були.
Взагалі то цікаво було.
Ну і всілякі зарниці на 2 дня з рюкзаком в ліс були. І мене гарні спогади)
А , машину вчили водити)) в кого вік дозволяв, після школи права отримали
LyudaT• 26 января 2024
Ответ дляIshoy
Потому что по уровню жизни к Северной Корее намного ближе
Рівень життя в цьому випадку не має ніякого значення.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 26 января 2024
сначала одни отдают мощь государства- ядерное оружие, в потом дети и внуки других должны защищать родную землю
Павела• 26 января 2024
Ответ дляLyudaT
Рівень забезпечення армії і соцзабезпечення військових має величезне значення
Elena_Kiev_Solomenskiy• 26 января 2024
Ответ дляcosmaximus
что-то вы напариваете. девочки занимались сестринским делом и учили всякое там оружие массового поражения (это уже с мальчиками)
Читака• 26 января 2024
Ответ дляcosmaximus
Взагалі то цікаво було.
Екскурсія шкільна, коли ти спиш вдома у теплому ліжку і військова служба з спанням в окопі - то звичайно тотожні речі. А так, да, це цікаво тижнями в палаці спати і критичні дні пальцем затикати, весело навіть
Innag• 26 января 2024
Ответ дляМурка в бурке
Для всех и женщин тоже!
И шо? Я тільки за. Я хочу вміти стріляти і надавати допомогу при кровотечі. Це щось страшне?
Leeloo_aloha• 26 января 2024
Ответ дляЧитака
Обіцяють безкоштовне еко, бо демографічна опа.
LyudaT• 26 января 2024
Ответ дляПавела
Яким буде рівень забезпечення армії після закінчення війни? Ви вже зараз це знаєте?
Innag• 26 января 2024
Ответ дляЧитака
От вас мабуть варто відправити на підготовку, щоб знати що в палатці на голій землі не сплять
Читака• 26 января 2024
Ответ дляLeeloo_aloha
ви знаєте вимоги до здоров´я жінки, щоб встати в ту чергу на безкоштовне еко, то погугліть
Павела• 26 января 2024
Ответ дляLyudaT
Дійсно, це так важко спрогнозувати. От 30 років дири латали, під час війни військові самі себе забезпечують у багатьох випадках, а після війни ми чудовим чином ізраїлем станемо
Innag• 26 января 2024
Ответ дляЧитака
Послухайте. Що за істерика. Підготовка це не три місяці в окопі під обстрілами. Це казарми і полігони. Навіть зараз
Читака• 26 января 2024
Ответ дляInnag
Себе відправте, я бачу ви досвідчена в цих питаннях
nova_mama• 26 января 2024
У нас чому хлопці намагаються ’відкосити’ від служби? Бо той рік-півтора реально майже не дають ані знань, ані фізичної підготовки.
Ще й годують помиями.
Навчитися чистити картоплю, мити підлогу і копати не треба року.
Є буквально декілька підрозділів, де нормальне ставлення до хлопців і чомусь вчать.
Якби реально отримували знання і навички, то не треба було б і нових законів.
Innag• 26 января 2024
Ответ дляЧитака
Уявіть. Я в палатках ночувала і за це навіть платила. Туризм називається. Каремат вам в допомогу
Читака• 26 января 2024
Ответ дляInnag
вас хтось не пускає зараз чи що? усих бажаючих жінок і зараз без цього закону чудово беруть, вперед
cosmaximus• 26 января 2024
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Ми ні. Ми і стріляти вчились також. І машину водити.
Мабуть все залежало від школи.
Читака• 26 января 2024
Ответ дляInnag
так йдіть, беріть каремат і вперед