Фантазерша• 26 января 2024

Девочки за 40 какие БАды принимаете? Есть ли эффект?

Может адаптогены, или аминокислоты, коллаген, у меня кожа начала сохнуть сильно аж до шелушений, хотя всегда была жирная, пью только омегу и начала вит.с, поделитесь что действенное принимаете.
Теща дочки• 26 января 2024
Мне 38.
Коэнзим q10, биотин для волос, жидкий коллаген, холиновый комплекс

автор Фантазерша • 26 января 2024
Ответ дляТеща дочки
Мне 38.
У меня был порошковый коллаген, не смогла его пить, еле допила, биотин хочу взять
Ластоноша• 26 января 2024
Цинк, омега, Вит д.
So_so• 26 января 2024
Ничего
Сиджу тихенько• 26 января 2024
У мене й досі жирниться, 48 рочків. П´ю не для шкіри, а те, чого бракує.
Рятівник Малібу• 26 января 2024
Авокадо каждый день пробовали съедать?
Marmu• 26 января 2024
Автор, сходіть краще до лікаря якось модного, хай пропише. У мене і з косметологією, і із здоров´ям однакова ситуація - 100 препаратів приймаю самостійно і толку немає. Косметолог порекомендувала 2 засоби - шкіра стала у 10 разів краще. З лікарями та сама історія - що я не приймаю, які вітаміни, то все до одного місця. Лікар як розпише схему - то часто стає прям суттєво краще

автор Фантазерша • 26 января 2024
Алфа липоевую кислоту кто то пил?
Дюймовочка• 26 января 2024
Ответ дляФантазерша
Алфа липоевую кислоту кто то пил?
Я пила
автор Фантазерша • 26 января 2024
Ответ дляMarmu
Тр поділіться що за засоби, може нам таке теж треба
Луковая• 26 января 2024
Пропила курс коллагена, сейчас только омега
автор Фантазерша • 26 января 2024
Ответ дляДюймовочка
Я пила
И как? Эффект какой то был?
Луковая• 26 января 2024
Ответ дляФантазерша
Алфа липоевую кислоту кто то пил?
Пила около месяца
Дюймовочка• 26 января 2024
Ответ дляЛуковая
Пила около месяца
Какой эффект хотите получить, для чего он вам?
Marmu• 26 января 2024
Ответ дляФантазерша
та у тому ж і справа, що вони під людину заточені після здавання аналізів. Мені прописував лікування гінеколог, імунолог, психіатр, може вам того не треба:)
автор Фантазерша • 26 января 2024
Ответ дляДюймовочка
Вроде это антирксидант, для общего улучшения состояния
Первоклашка Я• 26 января 2024
Нічого , сало їм інколи
Все чудово
Луковая• 26 января 2024
Ответ дляДюймовочка
Как-то советовал нутрициолог. Загуглите.
Дюймовочка• 26 января 2024
Ответ дляЛуковая
Я у автора спрашивала..

Danyabu• 26 января 2024
Основа всього, ґрунт база - харчування та здоровий спосіб життя. Тут таку думку не люблять, але так, скорочувати вуглеводи. Вони і так всюди, налягати на жири (не транс) білки. А також масло печінки тріски (там і омега і віт д в терапевтичних дозах) пью майже постійно. Магній В6, В1. Kelp як джерело йода. Я періодично ще dim/соєві ізофлавони (але з цим акуратно). Расторопшу для печінки. Періодично селен, цинк, калій.
Але тут краще сдати аналізи, знати свої дефіцити і вузькі місця
Луковая• 26 января 2024
Ответ дляДюймовочка
Я у автора спрашивала..
Но написали не автору
автор Фантазерша • 26 января 2024
Ответ дляMarmu
Може й не треба, останні 2 роки мій улюблений і найважливіший лікар психіатр
Дюймовочка• 26 января 2024
Ответ дляФантазерша
Общего улучшения я никакого не заметила, но оно и плохим не было у меня..
Джага-джага• 26 января 2024
Багато чого приймаю (-ла). Вище перелічили. Реально подіяв біотин. Все інше, данина моді.
Полонянка SexShop-а!• 26 января 2024
на постійній основі-омегу, вітамін Д, комплекс Б , Е, магній, цинк,селен
Перша леді колгоспу• 26 января 2024
Спіруліну, коензим Q10, омега, магній судоми. Іноді чай з розтороропші. Відмовилась від солодощів, хліб їм тільки житній або цільнозерновий.
Fashion4• 26 января 2024
Ответ дляРятівник Малібу
Авокадо каждый день пробовали съедать?
Ой когда часто ем авокадо, моя кожа супер
Fashion4• 26 января 2024
Ответ дляФантазерша
И как Вам , есть эффект?Я три месяца по утрам пила коллаген голд, противный на вкус 🥴 эффект не заметила ни на коже ни на волосах
Сусідка знизу• 26 января 2024
П´ю розторопшу, віт.д, омегу і магній. Пропила біотин- результат дуже видно у вигляді стирчків на голові. З магнієм я постійно, бо без нього не поспать, не покакать🤣
автор Фантазерша • 26 января 2024
Ответ дляFashion4
Никак, я его пила через раз, противный он, а надо пить регулярно минимум 4 мес