Не вмію заміряти• 26 января 2024

Ужасно вредный, непослушный ребенок

Конечно я сама виновата, воспитала же. Но, признаться честно, он с самого рождения был таким. Просто неуправляемым, я потратила на него все нервы и силы. Каждый день это противостояние. Невозможно договориться, ничего не добиться. Хамит, обижает других. устраивает драки, никого не слушает, делает только то, что ему хочется.
У меня просто нет сил и я в очередной раз оказываюсь в безысходности. 13 лет сейчас. Я не знаю, сколько мне еще придется ждать, чтоб полегчало. Куда обращаться тоже не знаю, плевал он на психологов и психиатров, просто разворачивается и уходит
автор аліска криска • 26 января 2024
Ответ дляTammy21
Прям дивовижно, чому ж так. Пц, якийсь(
от безысходности били, все равно все без толку

Tammy21• 26 января 2024
Ответ дляаліска криска
Добре що ви розумієте, що від ’безісходності’, погано, що сподіваєтеся, що від цього міг бути толк.
Вашій дитині потрібна допомога. Роками потрібна.
Козачка• 26 января 2024
Ответ дляTammy21
Ні, вчиняли, на жаль.
Я нічого не перекручую, це ви написали про ’лупашить’ і про ’на крупі стояла’.
Ок, ви не приписуєте вчиненому насиллю вашу успішність, хоча ця фраза ’Як не слухалась так, і на крупі стояла, результат чудовий’ звучала. Поясніть, будь ласка, що саме вам дало насилля, та чому ви закликаєте до нього (’лупашить’) інших?
Ні, не вчиняли.
Результат який отримали, це нормальне виховання, те що я була адекватна, а не отака «Хамит, обижает других. устраивает драки, никого не слушает, делает только то, что ему хочется».

До чого тут успішність?
Козачка• 26 января 2024
Ответ дляTammy21
Ні, не треба. Фізичне та емоційне насилля це завжди зло.
Треба, бо через вседозволеність і потакання буде отаке: «Хамит, обижает других. устраивает драки, никого не слушает, делает только то, что ему хочется»
Tammy21• 26 января 2024
Ответ дляКозачка
Ні, не вчиняли.

До чого тут успішність?
Ви призиваєте людей вчиняти насильство, над вами його теж вчиняли. Ви самі про це написали. Не можете це визнати -- розумію. У багатьох так.
Сорі, але я не бачу адекватності.
Tammy21• 26 января 2024
Ответ дляКозачка
Ви здатні комунікувати з людьми, дітьми без фізичних покарань? Чому ви думаєте, що якщо ’лупашить’ дитину, то вона припине битися?
Козачка• 26 января 2024
Ответ дляTammy21
Сорі, але я не бачу адекватності.
Удалено администрацией...

Tammy21• 26 января 2024
Ответ дляКозачка
Удалено администрацией...
Ні, то ви намагаєтеся у захист, а виходить от так)
Ви самі написали про ’лупашити’ та покарання за неслухняність ’на крупі’. Я розумію, що ви розцінюєте це як завгодно, але не як насильство. Розумію. І вже декілька раз про це написала. Але це воно. Мені шкода. І ні, якщо дитину ’лупашити’, то це не допоможе, і ні, так не можна.
Козачка• 26 января 2024
Ответ дляTammy21
Так можна, і потрібно👌 можете не шкодувати, в мене все ок, от у вас під питанням бо вам дуже хочеться комусь приписати насильство. Це навʼязливі думки. Ну хіба вас пожаліти можна в цьому випадку. Це не насильство а нормальний процес виховання.
Tammy21• 26 января 2024
Ответ дляКозачка
Ви пишете що можна і потрібно бити дітей і при тому пишете мені, що я приписую насильство. Де логіка? Фізичні покарання -- це насильство. І ніякі випади цього не змінять.
Козачка• 26 января 2024
Ответ дляTammy21
Покарати можна по-різному, почнем з цього. У вас в голові тільки страшне насильство сидить, ще раз, це ваші проблеми. Можливо у вас і було насильство, співчуваю. І я не казала що треба вбивати за неслухняність, а змалку син автора якби знав що получе, то був би адекватний, а не ото все що пише автор.
Tammy21• 26 января 2024
Ответ дляКозачка
Ви не хочете називати те, що робили з вами в дитинстві насильством. Це захісна реакція. Я розумію. Але ви наголошуєте на тому, що потрібно ’лупашить’. Це теж насильство.
Будь ласка, не треба спускати діалог у прірву. Це не я писала про знущання.
Ні, якби син авторки знав що ’получе’ це б зробило тільки гірше. Бо насильство (так, я знов на цьому наголошую) викликає протидію, ну, чи ламає. Думаю, ви зрозуміли як.
Козачка• 26 января 2024
Ответ дляTammy21
Ні, абсолютно невірно, якби автор змалечку як вона каже нормально виховала сина, з покараннями, він би знав що так як він зараз себе поводить поводити себе не можна.

В мене не було ніякого насильства, ну як би вам цього не хотілось. На все добре 👋
Козачка• 26 января 2024
Ответ дляTammy21
Звичайно. Є діти які і без покарань не є такими : «Просто неуправляемым, я потратила на него все нервы и силы. Каждый день это противостояние. Невозможно договориться, ничего не добиться. Хамит, обижает других. устраивает драки, никого не слушает, делает только то, что ему хочется.
У меня просто нет сил и я в очередной раз оказываюсь в безысходности. 13 лет сейчас. Я не знаю, сколько мне еще придется ждать, чтоб полегчало. Куда обращаться тоже не знаю, плевал он на психологов и психиатров, просто разворачивается и уходит»
А якщо вже є такий то треба пояснювати і карати. Для чого як ви думаєте злочинців садять в тюрму, для чого це покарання для них? Можливо для того щоб вони замислились, що щось роблять не так, м?
В 13 він устраює драки, в 23 що буде? Піде грабити та вбивати? Хотіли б зустріти такого в темному провулку? От розкажете тоді йому про насильство😃🤗
Tammy21• 26 января 2024
Ответ дляКозачка

Це не так. Фізичні покарання, до речі, заборонені, як і емоційне насильство
Мені б найменше хотілося, щоб над будь-ким знущалися у дитинстві. І тим паче, щоб потім ця людина продовжувала пропагувати насильство. Бувайте.
Tammy21• 26 января 2024
Ответ дляКозачка
Я не читала. Не бачу сенсу читати ще одне виправдання знущань.
Ви начебто попрощалися.
Козачка• 26 января 2024
Ответ дляTammy21
Так, це так. А мені б хотілося щоб отаких як цей… ммм.. хлопчик, нормально виховували, і тоді б не було стільки преступності. 👋👋
Козачка• 26 января 2024
Ответ дляTammy21
Прям всюди заборонені фізичні покарання? В США до речі є смертний вирок для особливо тяжких злочинів. 👌 прекрасні закони, ящитаю👌
Tammy21• 26 января 2024
Ответ дляКозачка
Якби над вами не знущалися у дитинстві, ви би стали злочинницею?

Tammy21• 26 января 2024
Ответ дляКозачка
Сорі, я виходжу з дискусії. Ви занадто... Ну, я просто не вмію довго вести діалог на такому рівні. Бажаю рефлексії та одужання.
Козачка• 26 января 2024
Ответ дляTammy21
Наді мною не знущалися,😊 👌 ваші припущення показують що в вас це прям пунктик. Можливо з вас знущались, співчуваю 🙏
Козачка• 26 января 2024
Ответ дляTammy21
Людина приписує іншим завжди те що має сама. Одужуйте 🌷
Бадабум• 28 января 2024
Ответ дляКозачка
Того хто не слухався з самого народження, чи з 4 років, як автор зазначила
Ніколи не задавалась ціллю виховати ’слухняну дитину’. Мені не потрібна зручна дитина. Намагаюсь виховати людину цілеспрямовану, щоб поважала себе і оточуючих. Таку людину биттям не виховати!