26 января в 19:21

Який у вас зріст?

Чи задоволені ви своїм зростом? Може хотіли б бути трохи вище або нижче? Чи вплинуло це якось позитивно або негативно не те, як склалася ваша доля?
показать весь текст
Результат:
вже голосів: 189
52 (27.51%) 170+ см
43 (22.75%) 165+ см
35 (18.52%) 160+ см
24 (12.7%) 175+ см
21 (11.11%) 155+ см
7 (3.7%) 150+ см
4 (2.12%) 180+ см
2 (1.06%) 200+ см
1 (0.53%) 190+ см
0 (0%) 195+ см
0 (0%) 185+ см
0 (0%) Нижче 150 см
Позаземний розум 26 января в 19:28
Ответ дляЯниЯ
Не зрозуміла, це вже в ЗСУ батальон із жінок формірують?)
Только если рост выше 175! Гренадерский полк будет.
автор Не заздріть тьоті 26 января в 19:29
Ответ дляКицюююня
В молодості була 163 см, зараз в 45 років 160 см.Всихаюся
Реально? Я знаю що якщо міряти вранці і ввечері то буде різниця +- 2-3 см
ЯниЯ 26 января в 19:29
Ответ дляДокторТ
Все такие высокие.
Я 157 см. Идеально.
Ни за что не хотела бы быть 170+.
Я теж мала. На роботі все взуття на каблуках)))
Кицюююня 26 января в 19:29
Ответ дляПозаземний розум
Только если рост выше 175! Гренадерский полк будет.
А нижче 160 см в танкістки
1 7 1
Кіма кепка 26 января в 19:29
Мой рост 172. Мой первый мужчина см на 4 ниже меня ростом, и меня это напрягало. Бывший муж тоже на 4 см ниже меня ростом. И меня это опять же напрягало.
А так мой рост меня устраивает.
Что касается веса - вешу я в среднем 68 кг. И считаю, что это многовато. Тем более что вес идет больше в нижнюю часть тела, чем в верхнюю
ЯниЯ 26 января в 19:30
Ответ дляПозаземний розум
Только если рост выше 175! Гренадерский полк будет.
Ну я мала, але в розвідку саме те))
Copy-Paste 26 января в 19:30
177 см. Всегда стеснялась своего роста, но у меня самооценка низкая, т.ч. не в нём дело
1 1 1
автор Не заздріть тьоті 26 января в 19:30
Ответ дляЯниЯ
Ну щож беріть мене, я мала, худа, всюди пролізу. Бігаю гарно))) А як не дай Боже, то ще і легко нести. Тобто воїнам нашим не буду обузою)))
Так ви природжена танкістка)
Кидаю курити 26 января в 19:30
Ответ дляЯниЯ
Не зрозуміла, це вже в ЗСУ батальон із жінок формірують?)
Ага. Гренадеров.
ЯниЯ 26 января в 19:31
Ответ дляКицюююня
А нижче 160 см в танкістки
Ой, ні, я боюся замкнутого пространства)) я шпигункою хочу))) малих беруть?)
Позаземний розум 26 января в 19:31
Ответ дляНе заздріть тьоті
Цікаво як виглядає совєтчіця 200см +)
Наверно я ее видела, покупала у меня обувь. Может не 2м, но выше 186 точно, 186 мой муж, я на него не так снизу вверх смотрю)
Кидаю курити 26 января в 19:31
Ответ дляНе заздріть тьоті
Цікаво як виглядає совєтчіця 200см +)
вас кто-то порадовал чтоб не оказалось что вы зря стараетесь
Позаземний розум 26 января в 19:32
Ответ дляSalsa-24da
Не-не, я эмоционально нестабильна🙈😂
Это неважно! Стабилизируют всех!
автор Не заздріть тьоті 26 января в 19:32
Ответ дляCopy-Paste
177 см. Всегда стеснялась своего роста, но у меня самооценка низкая, т.ч. не в нём дело
Ідеальний зріст. По своїм спостереженням у високих дівчат дуже залежить від її оточення в дитинстві сприйняття свого зросту.
4 1 1
Кидаю курити 26 января в 19:32
165. Хотела бы быть 168-170.
3 1
Кіма кепка 26 января в 19:32
Ответ дляПозаземний розум
Наверно я ее видела, покупала у меня обувь. Может не 2м, но выше 186 точно, 186 мой муж, я на него не так снизу вверх смотрю)
В техникуме, где я училась, была девушка ростом 193. Но это было не в Украине
Швабристка 26 января в 19:32
171, хотіла б вище
ЯниЯ 26 января в 19:33
Ответ дляНе заздріть тьоті
Так ви природжена танкістка)
Ні, дівчата, втрачу там свідомість))))) колись в туалеті замок заклинило, чуть дуба не дала)) Волала, як різана, що б хоть хтось почув на роботі. Бідний електрик аж вспітнів, поки мене визволив.
Позаземний розум 26 января в 19:33
Ответ дляКицюююня
А нижче 160 см в танкістки
Жааалко маленьких. 🥲
ЯниЯ 26 января в 19:34
Ответ дляПозаземний розум
Жааалко маленьких. 🥲
Я маленька, але нєожиданная. Можу підскочити вгору і в глаз тикнути. Ніхто б і не подумав на мене таке)))
автор Не заздріть тьоті 26 января в 19:35
Ответ дляПозаземний розум
Наверно я ее видела, покупала у меня обувь. Может не 2м, но выше 186 точно, 186 мой муж, я на него не так снизу вверх смотрю)
А як ви зрозуміли, що то совєтчіця? Вона десь тут засвітилася в ваших черевичках?)
Я погнала 26 января в 19:36
178см
1 3
Томатико 26 января в 19:36
Ответ дляЖивунаБагамах
176. Задоволена, красиво, заметно, на концертах все видно, единственное, штаны все короткие и зимой в щели поддувает
Мені зі зростом 168 теж кортткі, бо ноги довгі
Позаземний розум 26 января в 19:36
Ответ дляЯниЯ
Я маленька, але нєожиданная. Можу підскочити вгору і в глаз тикнути. Ніхто б і не подумав на мене таке)))
Хорошо, идите в танк
1 3
Томатико 26 января в 19:37
Ответ дляНе заздріть тьоті
Цікаво як виглядає совєтчіця 200см +)
Може то сивєтчик?
Милота 26 января в 19:37
Ответ дляЯ погнала
178см
И у меня так же😎
Позаземний розум 26 января в 19:37
Ответ дляНе заздріть тьоті
А як ви зрозуміли, що то совєтчіця? Вона десь тут засвітилася в ваших черевичках?)
Так через здесь и продавала)
Вбигудях 26 января в 19:38
Ріст 165 см, вага 52 кг, вік 50+. Все влаштовує, вищою не хочу бути.
ЯниЯ 26 января в 19:38
Ответ дляПозаземний розум
Хорошо, идите в танк
Знов танк, та шож такоє)))) я себе уявляю з гранатою в зубах, на плечі автомат, повзу по багнюці, сопу, в тил ворога, там кидаю гранату, і бігом до своїх.
Яйцеголовая 26 января в 19:39
158 - ідеально