Счастье_же_вот_оно• 26 января 2024
Кросівки asics
Дівчата, хто носить , вони йдуть розмір в розмір? По їх сітці потрібен 38,5 а такого в них немає((( не знаю який брать 38 чи 39
Звездолётчица• 26 января 2024
брала на ногу 24 см розмір 38. Як на мене маломірять. Орінтуйтеся на розмірну сітку.
Ашолюдискажуть• 26 января 2024
Мабуть всі моделі по різному, бо мені подруга лишила свій проліт продати, там вказаний розмір 41.5 , а по факту 26 см устілка