Що це за документ
Де його взяти
В кабінеті податкової можна якусь довідку таку зробити?
Що це за документ такий
Де його взяти
Що це за документ такий
ВалюШок-d20a• 26 января 2024
Нічого не робіть.усі кому це потрібно подивляться у своєму електронному кабінеті
Бессмертный пони• 26 января 2024
А где вы такое название откопали - ’ФОП документ, підтверджуючий сплату податків (єдиний податок)’ ?
Ответ дляБессмертный пони
Це мені таке написали ті хто буде орендувати в мене приміщення
Тобто вони хочуть переконатись що я справно плачу податки і зі мною проблем не буде
ВалюШок-d20a• 26 января 2024
Ответ дляirchik.ok
Капець.
Ответ дляirchik.ok
Ну таке). Вони не в праві таке вимагати. Але, можете зробити довідку про відсутність заборгованості з бюджетом в кабінеті. Можете роздрукувати платіжки про сплату єдиного податку.
Бессмертный пони• 26 января 2024
Ответ дляirchik.ok
С трудом взяла верхнее ’бля’ . Какие могут у них быть проблемы , даже если вы не платите налоги ? Реально интересно .
Бессмертный пони• 26 января 2024
Ответ дляirchik.ok
Документи власника: виписка для ФОПа; документ, підтверджуючий сплату податків (ПДВ, єдиний податок)
Може я не так зрозуміла цю фразу?
А ПДВ откуда взялся ?
Бессмертный пони• 26 января 2024
Ответ дляirchik.ok
В кабінеті податкової таке можна зробити?
Можно .
girl clothes• 26 января 2024
якщо воно Вам будуть сплачувати, то вони виступають податковим агентом. і щоб довести, що це не дохід і що Ви самостійно сплачуєте податок їм потрібне підтвердження. Це може бути остання платівка, виписка чи квитанції по сплаті податків (вірніше копія якогось з ци документів).
надіюсь, вірно пояснила. коротше , це якось з бух.обліком, звітності і сплатою податків пов´язано. це бухгалтер може краще пояснити
Ответ дляgirl clothes
То мені треба друкувати квитанції і декларації за всі роки? Чи як