Чудовий каламбур• 26 января 2024

Зригування після їжі

Хелп, до педіатра аж 30го, проблема: малій місяць, і останні дні вона виригує після їжі через 5-15 хв. І так нормально виригує, мабуть все що зїла(( що це за фігня я не розумію, пісяє добре.
В кого тако було• 26 января 2024
Може повітря нахваталася під час годування, можливо переїдає. Зригує кисломолочним? Як какає?

Olivka-Misha• 26 января 2024
Якщо це раз в декілька днів, то скоріше за все наковталась повітря і переїла, якщо кожного дня по декілька разів то це проблема, якщо ви кормите сумішю, то треба змінити її, також після їжі дитину потрібно тримати в вертикальному положенні, хоча б напівлежачи 10-15 хв
Большой секретик• 26 января 2024
Столбиком носите после кормления? У вас смесь или гв?
автор Чудовий каламбур • 26 января 2024
Ответ дляВ кого тако було
Кисломолочним так із запахом, какає як раніше без змін
автор Чудовий каламбур • 26 января 2024
Ответ дляБольшой секретик
Коли як буває ношу буває ні, ми на гв
автор Чудовий каламбур • 26 января 2024
Ответ дляOlivka-Misha
За сьогодні вже 3 рази було((
Мафиозная• 26 января 2024
Фото в студію
Вся в кредитах• 27 января 2024
Подивіться чи дитина не засмоктує повітря під час годування і стовпчиком носіть обов’язково
В кого тако було• 27 января 2024
Ответ дляЧудовий каламбур
Тоді це нормально. Якщо почне ще какати дуже рідким і часто, тоді вже питання до педіатра.
Взагалі контролюйте годування. Можливо багато повітря під час нього.
На днях була інформація від педіатра клініки Бадді (в інстаграм) пошукайте і передивіться відео. Там лікар говорить коли нормально, а коли вже потрібно звертатися.

автор Чудовий каламбур • 27 января 2024
Ответ дляВ кого тако було
Дякую)