Амiна• 21 февраля 2014

ЛОРАКСОН допоможіть вирахувати дозу для укола

Дівчата, підкажіть хто розбирається!
Налому рік, важить 13 кг, діагноз - пневмонію. Призначив лікар Лораксон 600 тис*2 рази в/м.
Прийшла в аптеку, кажуть що є тільки 500 мг. Купила. Купила ще воду для інєкцій і шприци. Тепер неможу це все до кучі скласти...

Як правильно? Беру 1 флакон, заливаю в нього 5 мл води для інєкції , розвожу і колю? Чи як? Цих 500 - це на 1 раз чи на 2 укола, тобто чи це добова доза? І скільки тої води треба - 5 мл чи 2? Підкажіть хто знає, бо я не медик, а до лікаря дозвонитись не можу.
Dudkatanya• 21 февраля 2014
Ой,он же ж болюююючий:(((
Для введения внутримышечно 1 фл Лораксона разводят до полного растворения в 3-4 мл воды для инъекций

автор Амiна • 21 февраля 2014
Ответ дляDudkatanya
Ой,он же ж болюююючий:(((
Якось буду вже шкодувати, знаю сама що антибіотики болючі....
Тобто мені 1 шлакон на 1 раз, правильно?
melodi• 21 февраля 2014
А ледокаін купили? ОбовЯзково треба, бо укол дуже болючий. І пробу, чи не дасть алергічну реакцію треба робити. Я якраз колю донечці 7 років 25 кг, гайморит, але прописали один раз на добу 1000 одиниць, і в грудні пневмонія була, також кололи раз на добу. Сам препарат ввожу повільно і дую на попку.
звездная галактика• 21 февраля 2014
пробу делали? без пробы нельзя!
malenna• 21 февраля 2014
добавьте лидокаин, если нет аллергии
автор Амiна • 21 февраля 2014
Скільки ледокаїну? 1 мл?
Зараз пробу зроблю...
malenna• 21 февраля 2014
лидокаина 1мл
звездная галактика• 21 февраля 2014
Ответ дляАмiна
Скільки ледокаїну? 1 мл?
Зараз пробу зроблю...
на 2 мл воды для иньекций 2 мл лидокаина
автор Амiна • 21 февраля 2014
Ответ дляmalenna
лидокаина 1мл
ок!

melodi• 21 февраля 2014
Нам на один флакон лораксона 1000 мг.виписали одну ампулу води для інєкцій 2 мл. і 1 ампула ледокаіна також 2 мл.Спочатку набираю воду, випускаю у флакон з лораксоном, потім туда випускаю ледокаін і потім все набираю у шприць 5 мл.
звездная галактика• 21 февраля 2014
Вам нужен 1% р-р. 1 на 1 или 2 на 2 мл
звездная галактика• 21 февраля 2014
тольно на лидокаин тоже пробу нужно!
malenna• 21 февраля 2014
Ответ для звездная галактика
почему 2мл? у нее же 500мг лораксона. значит 1 мл
Chusheva• 21 февраля 2014
Ответ дляАмiна
ок!
лидокаин разводиться с водой. Лораксон бывает в дозировке 500мг и 1г(т е 1000мг). Может врач имел ввиду 500 ед?
melodi• 21 февраля 2014
Я так думаю, що Вам колоти 1 раз на добу в той самий час(ми колемо в 7 вечора, коли тато приходить з роботи і допомагає) Тому що нам 1000 на 25 кг, у Вас 13 кг, то якраз 600.
звездная галактика• 21 февраля 2014
Ответ дляmalenna
это зависит от того сколько она будет брать растворителя. нужен 1% раствор
melodi• 21 февраля 2014
Або можна і 500, щоб більшу частину із флакона на 1000 не виливати
Dudkatanya• 21 февраля 2014
Ау!!! Девочки! Детям противопоказан Лидокаин- очень часто бывают реакции непереносимости Лидазы (это компонент Лидокаина)
Только вода для инъекций!
melodi• 21 февраля 2014
Ответ дляDudkatanya
Только вода для инъекций!
А что делать? Ребёнок и с ледокаином так кричит!

Dudkatanya• 21 февраля 2014
Ответ дляmelodi
Верю! Но анафилактиеский шок страшнее! Честно-не рискуйте!
melodi• 21 февраля 2014
Я знаю, тем более у меня ребёнок аллергик и реагирует на многие препараты, в основном на растительные типа синупрета, лораксон разводили и делали пробу.
автор Амiна • 21 февраля 2014
Дівчата! Всім дякую за поради!
Зробили пробу, нормально. Добавили ледокаїн, вкололи, покричав і спить. Дасть Бог, то вичухаємось)
Всім бажаю щоб дітки не хворіли)