Позитивна• 27 января 2024
Свекруха вважає, що я мало заробляю
З чоловіком разом два роки. Він сам із родини з достатком, я з простої звичайної. Батько помер, тому в мене лише мама, яка живе в селі. Я працюю на роботі + ще підробляю написанням студентських робіт, в середньому виходить +/- 30-35 тис. Чоловік працює в лікарні, заробляє, як молодий лікар 15. Але і чоловік і свекруха постійно кажуть, що я мало заробляю, я лише біднішаю. Мені потрібно відкрити власний бізнес, як свекруха, лише тоді я зможу багато заробляти. Чоловік разом із свекрухою постійно мене порівнюють зі своїми знайомими, що більше заробляють. Так, дівчина старшого сина свекрухи працює на керівній посаді, її родичка працює віддалено бухгалтером та заробляє більше, відповідно свекруха каже, що мені теж потрібно стати бухгалтером ( я педагог за освітою та бухгалтерія це не моє). Навіть її якась знайома підробляє також тим, що пише студентські роботи, то свекруха каже, що заробляє набагато більше ніж я, а її чоловік ніде не працює. Через такі порівняння я постійно рахую себе невдахою, що не може нормально заробити. І дуже образливе те, що чоловік також так рахує. Як вести себе в такій ситуації?
СМСница• 27 января 2024
Ответ дляПозитивна
Сказав чоловік
Чоловік теж не повинен знати весь ваш дохід. Ви, мабуть, молоденька тому ще не зрозуміли. Я теж колись такою була. У Вас особисто повинен бути запас, про який знаєте тільки Ви. Я би поставила на місце і свекруху і чоловіка. І спитала б в них як вони бачать ваше життя з дитиною на ЗП чоловіка.
Будьте так ласкаві• 27 января 2024
хай спочатку чоловік збільшить свій дохід, а то бач який перспективний аж 15 тисяч заробляє
MacOS-ница• 27 января 2024
Авторка своим ’рахує’, спалилась. Она уже создавала эту тему. Не рахує, а вважає! Рахувати, это исключительно о счёте чего то.
То ли с рашки пишет через переводчик, непонятно... Тролляка вобщем
Барабан для дорослих• 27 января 2024
Ответ дляПозитивна
Теж так рахує(
То ваш чоловік зі своїми 15 тис вважає, що він може вам казати про ваш недостатньо великий заробіток?!!
Воістину, ´штани´ распоясались
Барабан для дорослих• 27 января 2024
Ответ дляMacOS-ница
Зовсім ні, дуже багато хто розмовляє суржиком ((
ЖивунаБагамах• 27 января 2024
Ответ дляПозитивна
Вона має вплив на чоловіка, і великий. Так, як чоловік не багато заробляє, то вона йому допомагає фінансово.
Доктор ваш доморощенный фиговый. Раз всего 15 тыс имеет. Даже молодой врач сейчас при желании и труде имеет больше. Мотается к пациентам, консультации онлайн, частная клиника и туда можно пациентов набивать. Но сыночек не для того рожден. Бегите из семейки, дела не будет
ЖивунаБагамах• 27 января 2024
Ответ дляПозитивна
Поїхала до нього( поспілкувалась з психологом. Вона мені порадила переїхати, дати стосункам декілька місяців, якщо чоловік не поміняє своє відношення то розлучитись. На роботу мене компанія перевела.
Психолога меняйте вместе с мужем.
ЖивунаБагамах• 27 января 2024
Ответ дляПозитивна
Свекраха для чоловіка головна. У всіх питаннях наших, вона завжди участь приймає.
🙈шо тут только не прочтешь. Ну так пускай и живут мамо и сыно. А вы живите свою жизнь. Эти вас сожрут
ЖивунаБагамах• 27 января 2024
Ответ дляПозитивна
Можливо, але він сам хотів зі мною одружитись.
Еще бы. Удобно же быть молодым врачом на содержании у жены. Еще не уважать ее и маманей травить. Бегите оттуда. Поднимайте самооценку только с другим психологом, ваш шарлатан. И идите в новую жизнь
куркулиха• 27 января 2024
Ответ длясЛАдКОежКА
А чего вы молчите вы не можете сказать что для мужика зарабатывать 15 тыс это очень мало ? И может муж будет зарабатывать больше ?
Так він же ’перспективний’
Elena_Kiev_Solomenskiy• 27 января 2024
это она не может своего сына тюкать за мал. заработок и пошла по пути наименьшего сопротивления.
Обижулька• 27 января 2024
Да его мама из Вас лепит ему ’вторую маму’’, обслугу и рабыню по сути. Чтобы Вы и дома все делали и зарабатывали как она( у нее же бизнес есть), она же как мать не вечная,чтобы сыночке жилось легче. Ваши интересы здесь никто не учитывает и в принципе учитывать не будет. И будут наседать насчет ребенка, но не ради любви к детям, а чисто чтобы связать Вам руки надолго. Угодливая невестка для мамы и сына, без своего собственного ’Я’.
Вы уже сейчас по сути его содержите. Вас можно было бы понять если бы Вы не дай Бог страшная, никому не нужная, последний шанс, но это вряд ли, или если бы муж приносил 15 тыс а Вы 8-10. И то проще найти работу получше чем такое терпеть. Зачем Вам это надо? У Вас достаточно зарплаты для одной. Хоть комнату снять, хоть квартиру, минус расходы на мужа и свекровь(думаю они есть по-любому) и даже на ребенка сможете отложить на будущее, переспать найти не проблема. Или еще раз замуж выйти но по уму а не так. Они Вас сожрут как личность и сломают. Уже ломают под себя. Никаких детей, никаких вложений в эту семью, снимайте жилье, разрывайте все связи, развод и возвращайтесь в свою жизнь. А не чужую
Обижулька• 27 января 2024
Да, и любовь к себе и уважение - это не слова, не понятия что просто как-то что-то должно быть. Это конкретные действия. Купить себе что-то хорошее, а не все нести в клюве мужу, на претензии свекрови спокойно отвечать что бизнес не Ваше и Вам заработка достаточно, в семье еще муж есть, не вестись на манипуляции, не давать прогибать себя(без истерик, вежливо и красиво). И быть готовой подтверждать все действиями. Вплоть до готовности уйти если с Вами не считаются. Но в Вашем случае пора валить босиком оттуда
ЖивунаБагамах• 27 января 2024
Ответ дляВсе і одразу
Таких ситуацій вагон...я тому живий приклад. Перший чоловік з сім´ї голови райдержадміністрації і вчительки роз.мови, такі старі партіяки, яким головне що скажуть люди, а в себе в сім´ї страшні стосунки, матюки, гульки свекра , п´янки. Я з простої сім´ї, мама бухгалтер, батько інженер. Вийшла заміж в 18 по величезному коханню і вагітності, 26 років тому. Пекло. Працювала з третього курсу універу, сина 2 роки в садочок, сама на роботу, а ’синачка’ вчився на економіста, по факту за сало , м´ясо і інші дари ректору. З мене пили кров. Реально. Я постійно мало заробляла , як на свекруху і чоловіка мого, не могла собі нічого купити, реально, 0! Кредит на квартиру і комуналку платила я, бо в банкові ж працювала, і без черг. Сина свого вдягала, годувала, всі гуртки і всі розваги лише на мені. Одяг мені купувала моя мама за свої кошти.
І постійно була я дурною, бідною, страшною для свекрухи і чоловіка. Розлучилася як було мені 29, керівником найбільшого відділення банку в обл.центрі. в той же день пішла і купила собі чоботи нарешті, і відсвяткувала цю щасливу подію з сином в піцерії.
Обсирала і обсирає мене бувша свекруха ще й досі, хоча минуло вже більше 15 років з розлучення. Син одружився, так вона свасі розказувала на весіллі яке я гівно. Отак. Сваха шокована була
Вы молодец, что вырвались. Но заткнуть рот этой бывшей недосвекрови пора бы. И держать ее подальше от родни новой.
На привозе• 27 января 2024
В мене чоловік взнав мою зарплату через 10 років спільного життя, як став приносити більше, до того я його вирішила не травмувати....
то здивувався , сильно, правильно зробила....
Атятя_тётя• 27 января 2024
Ответ дляВерочка 100%
І ще порада, не розповідайте нікому про свої доходи
Особливо чоловікові))
Гарні диньки• 27 января 2024
Автор ,Вы вместе что ли живёте ?
Я со своей перестала общаться ,даже по телефону ,чему очень рада и счастлива .
Перестаньте отчитываться ей о сумме зарплаты ,это вообще ее не касается .
И вообще ,что бы Вы не делали ,как бы ей не старались угодить ,хоть вывернетесь наизнанку ,все равно будете плохая
Обижулька• 27 января 2024
Ответ дляВсе і одразу
Боюсь автору те ж саме буде як не втече.
Губка Боб• 27 января 2024
Я щось не зрозуміла. Чоловік заробляє у два рази менше, ніж ви, а мало заробляєете саме ви?
Пульт от линолеума• 27 января 2024
Автор, зберіться і розірвіть ці стосунки. Так, важко наважитися, але все реально. Ваша дитина буде рости в нормальній спокійній атмосфері. Ви вже як коняка ломова, далі легше не буде. Повірте. Ви другий раз збудуєте стосунки в яких буде е за чоловіком, а не на амбразурі. Я розкажу інший аспект: з віком починаються проблеми зі здоров´ям, вигорання від перевтоми, але на відпочинок ти права не маєш, бо чого це він сам тягнути буде... Це мені чоловік сьогодні видав. Я вигоріла , в мене реально проблеми зі здоров´ям і зараз треба займатися собою і здоров´ям дитини, а він рахує кожен день коли я не працюю. Хоча в мене для себе з дитиною є запас десь на рік. Таке. Страшно старіти без надійного тилу. Не маєш права на слабкість. Крадеш час, що могла дати дитині, для лишнього заробітку, і не тому, що хочеш, а тому, що наглядач контролює. І розумієш, що ти цінний не як людина, а тільки як ресурс. Тому, тікайте. Я затягнула, вам не раджу. Додам, чоловік заробляє значно більше, але ..
ЭмчЭндЭм• 27 января 2024
Ответ дляПозитивна
Вона мені сказала, що проблема в тому, що я сама себе не люблю, тому таке ставлення з боку чоловіка.
Так вона права... Мудак ваш чоловік і свекруха мудачка кончена... Ще б, падло, сказало б ’дякую’, що синочка її утримуєте, бо він прожирає більше, ніж отримує... Прочитала, що вам 24... Мені 48 буде скоро, я ваша мати за віком... Дитина, біжи, поки молода! Навіщо тобі ці люди-гній поряд...
Весняний Марафон• 27 января 2024
Средняя зарплата бухгалтера 15-17 тыс,, вы зарабатываете больше среднестатистического бухгалтера, да и кто вас возьмет без образования, учиться 5 лет будете чтобы заработать 17 тыс? Без опыта опять же не просто устроиться.
Коник-стрибунець• 28 января 2024
Ответ дляПозитивна
Чоловік та свекруха рахують, що це дуже перспективно. Чоловік мені сказав, щоб я не розраховувала на те, що як він буде багато заробляти, то буде допомагати моїй сім´ї. Хоча я ні слова про це не казала.
дівчино, тікайте, послухайте тітоньку вдвічі старшу)
не витрачайте найкращі роки на це непорозуміння, бо буде ще гірше далі а як підуть діти то взагалі загноблять.
ШанельКуКу• 24 февраля 2024
Муж зарабатывает 15 т и рассказывает, что вы мало зарабатываете?
По моему, они просмотрели рабочую лошадку, но недовольны её работой.
Бежать из этого дурдома. Точно не заводить детей, не кормить мужа и т.д