Позитивна• 27 января 2024

Свекруха вважає, що я мало заробляю

З чоловіком разом два роки. Він сам із родини з достатком, я з простої звичайної. Батько помер, тому в мене лише мама, яка живе в селі. Я працюю на роботі + ще підробляю написанням студентських робіт, в середньому виходить +/- 30-35 тис. Чоловік працює в лікарні, заробляє, як молодий лікар 15. Але і чоловік і свекруха постійно кажуть, що я мало заробляю, я лише біднішаю. Мені потрібно відкрити власний бізнес, як свекруха, лише тоді я зможу багато заробляти. Чоловік разом із свекрухою постійно мене порівнюють зі своїми знайомими, що більше заробляють. Так, дівчина старшого сина свекрухи працює на керівній посаді, її родичка працює віддалено бухгалтером та заробляє більше, відповідно свекруха каже, що мені теж потрібно стати бухгалтером ( я педагог за освітою та бухгалтерія це не моє). Навіть її якась знайома підробляє також тим, що пише студентські роботи, то свекруха каже, що заробляє набагато більше ніж я, а її чоловік ніде не працює. Через такі порівняння я постійно рахую себе невдахою, що не може нормально заробити. І дуже образливе те, що чоловік також так рахує. Як вести себе в такій ситуації?
Уходя дверю не хлопать• 27 января 2024
Ответ дляРання пташка
А ви при чому?
Робіть хитріше! Грошей не має! Вкладайте рівно стільки скільки й чоловік а решту собі на рахунок або в кубишку. На всі питання - я не рокфеллер і всі гроші витрачаю а твоїх не вистачає!
Хай чоловік і мамО спробують гроші заробляти а не притензії мати
Зачем?стало понятно,что этот брак-тухляк, женщина нормально зарабатывает,чтоб снять квартиру и жить,зачем ей эти игры и трата времени на бесперспективные отношения.А Вовчик ещё и гулять будет,они почти все на работе любовниц имеют,я сама врач,знаю,о чем пишу.У мужиков врачей,если не алкаш,почти у каждого отношения на работе,если не с женой работают
Обижулька• 27 января 2024
Для початку хай чоловік покаже приклад і знайде ще одну роботу. Лікар це теж може зробити. У Вас і так удвічі більший заробіток. Нащо Вам ця сімейка?
Кукарикуууууу• 27 января 2024
Ответ дляПозитивна
Ні, він просто дуже настирливо хотів завоювати мою увагу. Я подумала, що він мене любить.
обідно автор. Але він мамин синок - і мама завжди буде керувати і лізти у ваші стосунки - а найгірше вам буде у декреті - і рано чи пізно ви все одно розлучитеся. Бо будь які почуття такого не витримають. Тому думайте
Missdior_22• 27 января 2024
Ответ дляПозитивна
Свекраха для чоловіка головна. У всіх питаннях наших, вона завжди участь приймає.
Уходите от них, или выгоняйте его. Жена важнее родителей, ибо это новая семья
Рекламама• 27 января 2024
Ответ дляПозитивна
Теж так рахує(
А він вважає що сам добре заробляє?
Автор, це вже не сім´я.
Помаранчова душа• 27 января 2024
Ответ дляШвидка Настя
Почему обещанки. Она эту квартиру оформит на сына. Автор к ней не будет иметь никакого отношения.
Вона цю квартиру оформить на себе!
І син з невісткою будуть все життя залежні від неї.
Невістка взагалі бесправною.
автор Позитивна • 27 января 2024
Ответ дляПомаранчова душа
Вона цю квартиру оформить на себе!
Невістка взагалі бесправною.
Так, вона так і хоче.
Мюллерная• 27 января 2024
Нехай свекруха йде на курси боді-масажу і буде заробляти 100000/міс і всім буде вистачати
автор Позитивна • 27 января 2024
Ответ дляРекламама
А він вважає що сам добре заробляє?
Автор, це вже не сім´я.
Вважає, що нормально.
автор Позитивна • 27 января 2024
Ответ дляМюллерная
Вона стільки заробляє.
Чай не пью, только кофе• 27 января 2024
ПО чому роботи пишете? Самі шукаєте клієнтів? Не повірю, що самі з офіційною роботою стільки їх находите, що кожен місяць хоч 15 тис. маєте. Сама пишу, знаю, скільки беруть посередники, які вимоги до унікальності, коли урожайні місяці, тому більше 6-7 тис за місяць не заробиш. Доведіть, що я помиляюся.
Сиамская сороконожка• 27 января 2024
Хай синичка краще влаштує на другу роботу , щоб хоть якось до Вас дотягував ! Ви розумієте , що Ви із за цього страждаєте і гризете себе . Ви молода дівчина , воно Вам треба? А як діти підуть так що потім , відразу писати курсові , з пологового ? Просто обміркуйте все ! Скажу з досвіду : ні він ні вона не зміняться . Бажаю Вам знайти того самого , який буде Вас цінити як людину 🙌
автор Позитивна • 27 января 2024
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Я на основній роботі маю 24-26. Студентські роботи пишу з 18 років, тому маю багато знайомих. Клієнтів шукаю сама, в мене в інстаграмі є профілі, де регулярно налаштовую рекламу + олх. Кожного тижня намагаюсь хоча б 2 тисячі заробити на цьому.
Тумба-юмба• 27 января 2024
щось Ви автор, вибачте, ні риба, ні м´ясо..
Вам стільки написали, що краще розійтись, бо життя у такій родині вам не буде нормального, а ви тільки далі ниєте, які вони погані. То може це ви вчепились у нього, якщо не хочете/можете піти...
Любительница• 27 января 2024
Ответ дляТумба-юмба
Автора оттуда не выкурить)
Просто ей надо сменить тон со свекровью и попросить бизнес-советы)
ЯспАкойнаЯ• 27 января 2024
Просто сімейка бухгалтерів : ’ я рахую... ’ , ’ він рахує..’ всі у вас там щось рахують
Текст написаний не дуже добре, перша спроба, друга ? І тема , і розвиток сюжету - хотіли прикинутися невимушеною, а вийшло не зовсім логічно, місцями абсурдно.
А Я Самая Самая• 27 января 2024
Ответ дляПозитивна
Чоловік та свекруха рахують, що це дуже перспективно. Чоловік мені сказав, щоб я не розраховувала на те, що як він буде багато заробляти, то буде допомагати моїй сім´ї. Хоча я ні слова про це не казала.
А якщо свекруха права? ви написали що працюєте, та ще й підробляете. То ви розумна дівчина. Але в ваши батьки вас навчили що більше заробляти, то тільки якщо більше працювати. Але ж у вашої свекрухи бізнес. Вона розуміє що це не одне й те саме. можно витрачати менше часу на роботу, а заробляти більше. Скоріш за все в свекрухи є гроші, які вона згодна вкласти в те, що даст дохід сім´ї сина і допоможе йому кілька років будуват карьеру. Тобто, якщо ви розумна дівчина, то вам потрібно поговорити із свекрухою і узнати скільки грошей вона готова вкласти в бізнес, та як вона може вам в цьому допомогти.
Невгамовна• 27 января 2024
Ответ дляПозитивна
Теж так рахує(
Вважає. Вважає, а не рахує. Невже так важко вивчити мову?
Ондатрова шуба• 27 января 2024
Педагог і рахую. Штирлиц никогда не был так близок к провалу. Троль
ПлюшкамиБалуюсь• 27 января 2024
Троляка ,свекруха 100к мутит а сын 15 ,млишком олсто
А Я Самая Самая• 27 января 2024
Ответ дляПозитивна
Вона стільки заробляє.
По вашому куди вона діває свої гроші? Я думаю що вона хоче ще інший бізнес, ще більш перспективний, чим у неї. Але вона має надію, що тим бізнесом будете займатись ви.
Танго утрьох• 27 января 2024
Вам більше нема чим в суботу зайнятись, як писати таку відверту маячню?
автор Позитивна • 27 января 2024
Ответ дляТанго утрьох
Я пишу правду.
Парова машина• 27 января 2024
Ответ для3@йk@
Свекровь может считать всё что угодно.. Хуже, что и ваш муж так считает, вот это уже проблема...
И сам при этом имеет 15
Герцогиня• 27 января 2024
Ответ дляПозитивна
жесть. автор, почему вы еще не собираете вещи???
Фима Собак• 27 января 2024
Автор, а де чи працюєте? Як для сфери освіти - непогана зарплата у вас.
Обижулька• 27 января 2024
Ответ дляПозитивна
Вы просто были удобная мишень
На_оба_рот• 27 января 2024
Ответ дляПозитивна
Ні, але свекруха хоче нам купити квартиру.
Так ви ще свекрусі будете кредит за квартиру платити, яку вона подарує ’синочці’.
автор Позитивна • 27 января 2024
Ответ дляФима Собак
Я працюю в сфері продаж + підробляю написанням студентських робіт.
автор Позитивна • 27 января 2024
Ответ дляГерцогиня
Не знаю( не впевнененість в собі.