Позитивна• 27 января 2024
Свекруха вважає, що я мало заробляю
З чоловіком разом два роки. Він сам із родини з достатком, я з простої звичайної. Батько помер, тому в мене лише мама, яка живе в селі. Я працюю на роботі + ще підробляю написанням студентських робіт, в середньому виходить +/- 30-35 тис. Чоловік працює в лікарні, заробляє, як молодий лікар 15. Але і чоловік і свекруха постійно кажуть, що я мало заробляю, я лише біднішаю. Мені потрібно відкрити власний бізнес, як свекруха, лише тоді я зможу багато заробляти. Чоловік разом із свекрухою постійно мене порівнюють зі своїми знайомими, що більше заробляють. Так, дівчина старшого сина свекрухи працює на керівній посаді, її родичка працює віддалено бухгалтером та заробляє більше, відповідно свекруха каже, що мені теж потрібно стати бухгалтером ( я педагог за освітою та бухгалтерія це не моє). Навіть її якась знайома підробляє також тим, що пише студентські роботи, то свекруха каже, що заробляє набагато більше ніж я, а її чоловік ніде не працює. Через такі порівняння я постійно рахую себе невдахою, що не може нормально заробити. І дуже образливе те, що чоловік також так рахує. Як вести себе в такій ситуації?
Обижулька• 27 января 2024
Такого щастя найдете на ’рупь ведро’ в базарний день. А те що добивався - хто добивається, зазвичай швидко остигають. Або й не любив, просто хотів женитись на вигідній маріонетці.
Усатая полосатая• 27 января 2024
Да, находясь замужем Вы действительно беднее.
Были бы одна, у вас оставались бы все деньги, плюс спокойствие и удовлетворенность собой
Області пітьми• 27 января 2024
Як Ви можете писати студентські роботи, як РАХУЄТЕ себе невдахою?
Якого лєшого якась тітка знає, скільки Ви заробляєте?
Якого чорта чувак, що заробляє в двічі менше, щось там тявкає про мало грошей?
На_оба_рот• 27 января 2024
Автор... Бегите... Или фин подушка на первый самостоятельный съем. Вы всю жизнь будете не соответствовать ’их идеалу’, потому что ’сыначка в тепличных условиях’ и ему подработка не нужна, зато вы ’основной доход семьи’!
Аноним Советчик• 27 января 2024
Звідкіля взагалі свекруха знає, скільки ви заробляєте і який у вас бюджет? Навіщо їй ця інформація?
Позитивна
• 27 января 2024
Ответ дляАноним Советчик
Сказав чоловік
Чай не пью, только кофе• 27 января 2024
Ответ дляПозитивна
Я на основній роботі маю 24-26. Студентські роботи пишу з 18 років, тому маю багато знайомих. Клієнтів шукаю сама, в мене в інстаграмі є профілі, де регулярно налаштовую рекламу + олх. Кожного тижня намагаюсь хоча б 2 тисячі заробити на цьому.
Намагатися і заробляти - дві різні речі. Більш менш курсову написати - 1000-1200 потрібно 2 -3 вечори працювати. Якщо свекруха це знає, то чому не розуміє, що у вас більше часу немає?
Чай не пью, только кофе• 27 января 2024
Ответ дляПозитивна
І які такі знайомі і при чому тут вони? Я пишу 24 роки, знаю цю кухню. Киньте посилання на ваш інст, я гляну. яка це у вас там реклама, що ви знайомим набираєте обсяг. Кароч, це все брехня
Чай не пью, только кофе• 27 января 2024
Ответ дляФима Собак
Автор, а де чи працюєте? Як для сфери освіти - непогана зарплата у вас.
Та і по контролькам непогано має:). Многостаночніца.
А Я Самая Самая• 27 января 2024
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Тому що свекруха розуміє, що для того щоб більше заробляти не завжди треба більше працювати. Можно працювати менше чим автор, а заробляти більше.
Позитивна
• 27 января 2024
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Не брехня. Знайомі в університеті. Тобто по Вашому в середньому 8 тисяч на місяць це багато, так?
Позитивна
• 27 января 2024
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Я беру курсову на вихідні. Прокидаюсь в 7 ранку і до ночі працюю. Ще беру статтю, реферат або презентацію. В тиждень виходить десь 2 тисячі.
Госпожа_тамагочи• 27 января 2024
Автор, а Ви мамі своїй допомагаєте? Як взагалі розподіляєте сімейний бюджет з чоловіком? Він отримав зарплату, Ви, разом склали чи як?
Позитивна
• 27 января 2024
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Допомагаю. Подарувала їй нещодавно телефон, одяг купляю іноді. В кожного свої гроші. А на покупки спільні скидаємось.
Госпожа_тамагочи• 27 января 2024
Автор, відкладайте ’фінансову подушку’! Я вдвічі старша за Вас, і мене тут дівчата декілька років тому вчили уму-розуму... Дякую їм!)
Позитивна
• 27 января 2024
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Дякую)
Престидижитатор• 27 января 2024
Ответ дляПухнасті штани
Ого, так вона ще той маніпулятор. Прийдіть до неї і скажіть: Я себе так люблю, що ви мені обоє не всрались. Розверніться і подавайте на розлучення. Це ж вже приниження просто.
Это психолог сказала
Все і одразу• 27 января 2024
Ответ дляИруся-пуся
Если вы с 30т зп считаете себя неудачницей, то кем тогда является ваш муж с 15т зп? Реально смешно) если тема правдивая, то впору мотать от этой альфонсной семейки
Таких ситуацій вагон...я тому живий приклад. Перший чоловік з сім´ї голови райдержадміністрації і вчительки роз.мови, такі старі партіяки, яким головне що скажуть люди, а в себе в сім´ї страшні стосунки, матюки, гульки свекра , п´янки. Я з простої сім´ї, мама бухгалтер, батько інженер. Вийшла заміж в 18 по величезному коханню і вагітності, 26 років тому. Пекло. Працювала з третього курсу універу, сина 2 роки в садочок, сама на роботу, а ’синачка’ вчився на економіста, по факту за сало , м´ясо і інші дари ректору. З мене пили кров. Реально. Я постійно мало заробляла , як на свекруху і чоловіка мого, не могла собі нічого купити, реально, 0! Кредит на квартиру і комуналку платила я, бо в банкові ж працювала, і без черг. Сина свого вдягала, годувала, всі гуртки і всі розваги лише на мені. Одяг мені купувала моя мама за свої кошти.
І постійно була я дурною, бідною, страшною для свекрухи і чоловіка. Розлучилася як було мені 29, керівником найбільшого відділення банку в обл.центрі. в той же день пішла і купила собі чоботи нарешті, і відсвяткувала цю щасливу подію з сином в піцерії.
Обсирала і обсирає мене бувша свекруха ще й досі, хоча минуло вже більше 15 років з розлучення. Син одружився, так вона свасі розказувала на весіллі яке я гівно. Отак. Сваха шокована була
Даха-сваха• 27 января 2024
Объясните мне пжлста, сын _15 это не мало,
А вы, пусть 30 -мало?
Это как вообще ?
И вы еще ведетесь.
Ну я во многое верю и не кричу тролль обычно. Но здесь, как говорится ноу коммент..
А вы, пусть 30 -мало?
Это как вообще ?
И вы еще ведетесь.
База_птеродактилей• 27 января 2024
Ответ дляПозитивна
Теж так рахує(
В смысле ваш муж зарабатывает в 2 раза меньше вас, но считает , что это не он мало зарабатывает, а вы ?
Автор можно было бы конечно опустить его на землю и напомнить, что он вообще не в состоянии семью обеспечить. Но порекомндую вам не терять времени. Особенно если у вас ещё нет детей, просто разводитесь. Вы всегда будете плохой и вас всегда будут сравнивать с другими не в вашу пользу. Вам уже привили чуство вины и опустили самооценку ниже плинтуса. Дальше будет хуже.
Масяня Я• 27 января 2024
Пошліть її на небо за зірочкою
А чоловіку розкажіть, що 15 це пил і після зміни в лікарні, можна їздити робити масажи як мінімум, і вночі в морзі підробляти
Любительница• 27 января 2024
Ответ дляМасяня Я
Пошліть її на небо за зірочкою
Он стоматолог
Масяня Я• 27 января 2024
Ответ дляЛюбительница
Он стоматолог
Він без мед освіти стоматолог? Стоматологи теж мають свої кабінети і заробляють побільше, ніж 15 тис грн.
Автор, у вас комплекс, що ви з бідної сім´ї, от в цьому і вся проблема. Вам треба навчитися цінувати і любити себе такою, яка ви є. І тоді ніякий чоловік і ніяка свекруха не будуть витирати об вас ногі
Дайте подуться• 27 января 2024
Автор, объясните ей и сыну что 15 мужа + ваши 35, это 50 на 2 или 25 на человека. Вам проще развестись, тогда у Вас будет 35 на одну, что на порядок Выше если Вы вдвоём и больше шансов что-то открыть свое и не слушать нытье.
А вот её бубочка будет иметь 15 и полностью в её власти, только вот мама это не девушка, с ней шпили вили не будет, а на 15 не сильно уедешь. Поэтому пусть хорошо думает, когда открывает рот.
На Вашем месте я б ушла. Сейчас когда Вы зарабатываете на семью, Вас гнобят. Если он выйдет на заработки больше Вашего, то Вас зачмырят. Вам это надо? Вы в семье должны быть девочкой-принцессой, а не ломовой лошадью, которую ещё и погоняют.