Сокодавка ще та• 27 января 2024
Ніколи не довіряйте чоловікам… і народжуйте тільки стільки
Скільки зможете самі виростити. Так в нас було: любив любив дитину і забив на дитину і на мене. Пішов від нас, будемо розлучатись. Зараз взагалі он пропав і не бачив дитину вже 3 тижні і байдуже йому, сказав переїжджає. Ніколи не вірте чоловікам. Ось так я і залишилась одинокою мамою…
Сокодавка ще та
• 27 января 2024
Мене як завжди класика : ти мені не треба , я розлучаюсь і тебе не кохаю більше
Злива інформації• 27 января 2024
Если у вас так, то по вашему так будет у всех? А ну и сейчас расскажете, что он таким не был...ага. жду
Сливочная пенка• 27 января 2024
Ответ дляСокодавка ще та
А сколько вам лет, что вас это так удивило?
Сокодавка ще та
• 27 января 2024
Ответ дляЗлива інформації
Та були дзвіночки . Але ((( прикро
Сокодавка ще та
• 27 января 2024
Ответ дляСливочная пенка
27.
Бензопирен• 27 января 2024
Автор, згодна. У когось так, у когось не так.
Завжди треба тримати руку на пульсі і народжувати стільки, скількох в змозі виростити.
Бо чоловік— то одиниця відносна. Сьогодні кохання всього життя, а завтра десь дівся.
Сливочная пенка• 27 января 2024
Ответ дляСокодавка ще та
27.
Хороший возраст, вы ещё встретите своего мужчину.
ЗабежАЛОЧКА• 27 января 2024
Ответ дляЗлива інформації
Да, очень часто до развода не видно. А потом мужику роднее дети феи
Братья Капли• 27 января 2024
Ответ дляЗлива інформації
Да, не показывают сразу свое нутро. А после 2х детей так вообще могут на голову сесть, даже, если и не уходили. Считают, что никуда уже не денется
ЗабежАЛОЧКА• 27 января 2024
Ответ дляКолдунья-вещунья
Когда жили вместе, то он был идеальный отец?
У меня да, а потом раз и все ) Ушел к другой и дочь родная не нужна, там есть роднее. Я б в жизни не поверила раньше, но как есть
Колдунья-вещунья• 27 января 2024
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Значит верно писали выше, что детей любят пока важна и любима их мать.
ЗабежАЛОЧКА• 27 января 2024
Ответ дляКолдунья-вещунья
Да и это правда для 90 процентов мужчин
Не худа ні разу• 27 января 2024
Ось тому, коли мені чоловік зробив пропозицію, я погодилася з умовою, що все майно буде на мені, щоб не ділити ні з його дитиною від першого шлюбу, ні з ним, якщо піде. Погодився. Живу спокійно
Наизнанку• 27 января 2024
Ответ дляНе худа ні разу
А якщо б ваш бувший так з вашою дитиною? То був би гадом? 😆
ТрамвайGirl• 27 января 2024
Ответ дляНе худа ні разу
И что что на вас. Куплено в браке. А все что в браке, подлежит наследованию …
Наивная Хо• 27 января 2024
Ваш хоть признался, у моей подруги после 8 лет совместной жизни исчез в одни день, со всеми ее деньгами, очень хорошей суммой, магазин собиралась открывать, и «звоночков предвестников» даже не было, вот така хирня
Мадам Подлинник• 27 января 2024
Брат развёлся с женой. Дети с ним. Судились 4 года, куча аппеляций. Все разные
Диверсификация• 27 января 2024
Ответ дляНе худа ні разу
Ви сейчас шутите? Так он в любом случае наследник первый всего это и в разводе все делится поровну
Потребую апгрейду• 27 января 2024
Ответ дляКолдунья-вещунья
Мой бывший муж по-прежнему любит нашего ребенка
Не худа ні разу• 27 января 2024
Ответ дляТрамвайGirl
Ні, все мені дароване. Воно тільки моє. На ньому лише машина
Чарівне зіллячко• 27 января 2024
Ответ дляНе худа ні разу
Просто цікаво. А дитина від першого шлюбу щось у майбутньому від нього отримає?
Метелики на душі• 27 января 2024
Ответ дляНе худа ні разу
Як можна жити спокійно
Коли в нього отакий букет минулого
Це на все життя пятно
Коли в нього отакий букет минулого
Це на все життя пятно