Особисто я за Циферблат
kryasanchik• 27 января 2024
Ответ дляD.Elena
Дійсно в цій країні ми можемо обрати тільки учасників євробачення
Дійсно,скоро від цієї країни,одні пісні і залишаться
bespe4na_mavpa• 27 января 2024
Вообще не интересуюсь особо отборами, но вот тут почитала, послушала Циферблат, классная песенка, в стиле корейских любимчиков, думаю, шансы большие у них
Ответ дляJul757
Циферблат
Послухала. Гарна пісня, але не хітова. Для Євробачення важливо, щоб у пісні була легка, нав´язлива (у хорошому сенсі) мелодія.
Але, в принципі, зараз все це такі дрібниці. Дивно розмірковувати про пісні, коли десь люди сидять під вибузами. Але таке життя. І наша музика - це культурий фронт.