Я инженер, меряю от 1• 28 января 2024

дочка сделала маникюр.. рассудите

Моей дочке 12 лет. Недавно она сделала манюкюр у знакомой девочки (ей 15 лет). Я не была против маникюра, НО вчера позвонила эта знакомая девочка и требовала 200 грн! Я сказала, что за деньги меня в известность никто не ставил и платить я не собираюсь, а то, что моя дочка с ней договорилась за 200 грн это я считаю ошибкой детей, но никак не основанием требовать с меня эти деньги. Дочка сказала, что действительно говорила что вернет деньги которые потом у меня возьмет, но я из принципа их не дам! иначе такое может повторяться без конца.. считаю правильно на корню рубить подобное, ну и дочку естественно наказала. Как бы вы поступили на моем месте?
Благодарю за ответы по теме
ЯспАкойнаЯ• 28 января 2024
Ответ дляЩастя-здоровля
Ви спочатку подивіться кому і на що я відповідала
Ви самі заплуталися

Сумчатая кошка• 28 января 2024
Ответ дляЯспАкойнаЯ
И что же там за маникюр за 200 грн?

Спросите у той девчули (только без наезда, в шутку) планирует ли она платить налоги? Объясните малявке, что это предпринимательская деятельность Спросите как она обрабатывает инструменты и есть у нее уголок потребителя
Ага, картой через терминал оплату внести
Работать надо• 28 января 2024
Ответ дляЩастя-здоровля
А чому салон не може прийняти в 12? Є якість закріплені законом обмеження? В магазині здійснювати покупки теж дитина не може?
В магазине тоже не все купить может
Все буде• 28 января 2024
Ответ дляЩастя-здоровля
Вы видимо упустили момент, что мама дала согласие. Единственное, что она думала, что услуга будет бесплатной, сама услуга автора не смутила, она была на нее согласна!
Кому мама дала згоду? Майстру?
Нульовий сантиметр• 28 января 2024
Я б ь віддала тій дівчинці гроші. А свою б попередила, що або попереджувати мене, що вона робить манікюр і треба заплатити, або хай платить сама. А то якось дивно виходить, там домовилась, сказала, що мама оплатить, мамі не сказала)
Щастя-здоровля• 28 января 2024
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Ви хоч самі зрозуміли суть того, що на ваших скрінах?
Повторюсь: без інформованої згоди батьків (опікунів) лікарі не мають права втручатися в організм дитини, крім екстренних випадків, пов´язаних з врятуванням життя.
До 14 років! А з 14 можуть вже без згоди законних представників! А в ситуації автора взагалі не А медичного втручання!
Каркуша Клара• 28 января 2024
Ответ дляРегионщица
В мене дитина сам ходив і ходить до стоматолога, не завжди в нього вистачає грошей, я потім заношу. Син мені каже. Проблем не бачу.
У вас наверное постоянный врач и с ним предварительно была оговорена такая схема взаимодействия?

Щастя-здоровля• 28 января 2024
Ответ дляВсе буде
Кому мама дала згоду? Майстру?
Автора почитайте уважніше🙈
ЯспАкойнаЯ• 28 января 2024
Ответ дляЩастя-здоровля
фото
Дрібні побутові правочини!!!
Де там про втручання в організм (манікюр)?
Лівий Локіть• 28 января 2024
Віддала б гроші, з донькою поговорила б.
Це не така велика сума, щ одної сторони, а з другої - в майбутньому, щоб не виникало питань і значно дорожчих покупок, пояснила б що поки вона неповнолітня і не заробляє гроші, все це має бути з узгодженням з мамою
Щастя-здоровля• 28 января 2024
Ответ дляРаботать надо
В магазине тоже не все купить может
Те що не може чітко прописано в нормативних актах
Все буде• 28 января 2024
Ответ дляЩастя-здоровля
Автора почитайте уважніше🙈
То я уважнл читала автора.
Де мама дала згоду оплатити манікюр для дочки? Про оплату взагалі мова не йшла
vishnia89• 28 января 2024
Ну если маникюр и правду хороший , то заплатить девочке нужно а потом уже с дочерью выяснять и говорить , чтобы изначально ставила вас в известность . Тем , что вы не дадите этих 200 гривен , вы дочку поставите в очень плохое положение и ее потом могут не уважать и обижать . А потом лучше сами научите дочь делать маникюр , купите лампу , лаки , время есть )
Каркуша Клара• 28 января 2024
Ответ дляЩастя-здоровля
Грудь увеличить, тату набить или губы накачать тоже может?
Все буде• 28 января 2024
Ответ дляКаркуша Клара
Ага) а мама потім під´їде і тільки рахунок оплатить😃
Щастя-здоровля• 28 января 2024
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Дрібні побутові правочини!!!
Манікюр це не медичне втручання, а побутова послуна
Щастя-здоровля• 28 января 2024
Ответ дляВсе буде
То я уважнл читала автора.
Мама дала згоду на послуга. Автору ніхто не казав, що послуга безкоштовна, це автор собі таке придумала, про вартість послуги донька автора знала
Тро Нью-Йорку• 28 января 2024
Ответ дляЩастя-здоровля
И утаила от мамы)

Хотела обмануть и маму, и девочку )
ЯспАкойнаЯ• 28 января 2024
Ответ дляЩастя-здоровля
У ситуації автора є малолітня (12 років) і неповнолітня (15 років), яка надала послугу (хоча не є підприємцем), пов´язану з втручанням у організм (обробка нігтьової пластини тощо). Саме тому мова йде про можливість інфікування, занесення грибка і так далі.
Але 15 річна не має права вимагатм гроші від 12 річної.
Саме тому авторці потрібно владнати питання з мамою старшої дівчинки. Пояснити їй всі несприятливі наслідки такого бізнесу.

Там-тарарам• 28 января 2024
Ответ дляКарма хамелеона
Було б спитати тієї дівчинки, чи вона зареєстрована, як ФОП, чи платить податки, чи має дозвіл санстанції, чи є сухожар для інструментів? І сказати, що ви ще пришлете до неї перевірку і вона штраф сплатить. Бізнесменша яка
Так автор, зная, что этого всего нет, не была против маникюра. Т.е. ей было пофиг, что ребенку полезут в кожу непонятными инструментами и сделают тот маникюр непоймикак. Ей стало не пофиг, когда речь о деньгах зашла. Дно
Там-тарарам• 28 января 2024
Ответ дляХтомолодець? Я!
Салон и подворотня, хорошо сравнение
Ну так нужно было не разрешать делать в подворотне, кто автору лекарь?
ЯспАкойнаЯ• 28 января 2024
Ответ дляЩастя-здоровля
Послуга, пов´язана з втручання в організм (у у цьому випадку - малолітньої дитини)
Як міряти?• 28 января 2024
Ответ дляЩастя-здоровля
Имеют конечно.
Як ви собі уявляєте? Приходить дитина до ортодонта і каже хочу брекети. Їй їх ставлять в 14,5 років і потім присилають рахунок батькам, які сном духом нічого про це не знають?
Все буде• 28 января 2024
Ответ дляЩастя-здоровля
Автору конкретна сума до оплати не була озвучена. Варіант що це само собою мало б бути зрозуміло - тут не проходить.
Донька про оплату знала - чудово. Але донька, згідно з ваших же скрінів, ще не несе відповідальності за свої дії.
Тобто - це косяк майстра
Теща дочки• 28 января 2024
Ответ дляМиллениалка
Вам нужно связаться с мамой 15летней девочки, и сказать о том, что это как минимум небезопасно, такие игры. Дети могут занести инфекции и повредить ногтевую пластину.
Речь идет не о 200 грн, а о том что это категорически нельзя делать
Тобто, коли авторка відпустила дитину робити манікюр у дитини - то нормально, а як тільки дізналася, що треба заплатити кошти, то одразу і грибок, і гепатит, і пошкоджена пластинка, і матері треба подзвонити. А до моменту оплати - все було гаразд.
Теща дочки• 28 января 2024
Ответ дляБутерброд з ікрою
Змалечку?)) Ок.
Ще з подолгом з освітою проконсультуйтесь.
Ви хоч Гугл відкрийте, перш ніж в кожному повідомленні відправляти до подолога.
Работать надо• 28 января 2024
Ответ дляЩастя-здоровля
Ок,но хороший салон или работник не будет создавать потенциально проблемную ситуацию,принимая 12-летнюю в одиночку
Кнопкотиць• 28 января 2024
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
за 200 грн против
Покажіть фото того манікюру
Просто цікаво як роблять 15 річні, дякую
Личко Невеличке• 28 января 2024
В мене питання по стерилізації більше б викликало. 200грн віддала б мовчки. А доньці розказала б за геппатит і грибок
Сусідка знизу• 28 января 2024
Віддати необхідно, бо та дитина ні в чому не винна. Ви зі своєю вже розбирайтесь інакше. Вичтіть з карманних в наступному місяці, чи хай відпрацює. Але ж дитині за роботу необхідно заплатити!