Я инженер, меряю от 1• 28 января 2024

дочка сделала маникюр.. рассудите

Моей дочке 12 лет. Недавно она сделала манюкюр у знакомой девочки (ей 15 лет). Я не была против маникюра, НО вчера позвонила эта знакомая девочка и требовала 200 грн! Я сказала, что за деньги меня в известность никто не ставил и платить я не собираюсь, а то, что моя дочка с ней договорилась за 200 грн это я считаю ошибкой детей, но никак не основанием требовать с меня эти деньги. Дочка сказала, что действительно говорила что вернет деньги которые потом у меня возьмет, но я из принципа их не дам! иначе такое может повторяться без конца.. считаю правильно на корню рубить подобное, ну и дочку естественно наказала. Как бы вы поступили на моем месте?
Благодарю за ответы по теме
Все буде• 28 января 2024
Ответ дляСтетоскопуло
И правильно, пусть ищет, если хочет жить на широкую ногу
К чему эти манипуляции? Чтоб не нашла, я должна выполнять все ее хотелки? Отдавать всю зарплату, все сбережения, влазить в кредиты, потому что она так хочет?
Порадниця пропонує вам самою стати дочці папіком,щоб вона не шукала його на стороні🤣
Дивні люди..

Щастя-здоровля• 28 января 2024
Ответ дляЯк міряти?
Я в дитячій стоматології. Не маємо права приймати дітей без згоди батьків або опікунів. І це не про лікування, а про надання послуги.
Дитина з 14 років може вже самостійно звертатися за медичною допомогою. Не пишіть дурниць. Моїй 16 я навіть не маю вже доступу до їх кабінету в Хелсмі, вона має сама записуватися до лікарів!
Бутерброд з ікрою• 28 января 2024
Ответ для4мама
У нормальній ситуації дитина приходить в салон з мамою. Для початку це просто легеньке підпилювання нігтиків.
Ви не розумієте, що ми не про підпилювання)) і автор теж
автор Я инженер, меряю от 1 • 28 января 2024
Ответ дляЯк міряти?
Думайте о своем ребенке и последствиях таких экспериментов для нее.
что Вы имеете ввиду?
4мама• 28 января 2024
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
за 200 грн против
Тобто шеллак для 12 річної дитини - ок? Невідомо які санітарні умови також?
Вас тільки гроші турбують?
Щастя-здоровля• 28 января 2024
Ответ дляРаботать надо
Это проблема салона,что приняли в 12 лет без мамы
А чому салон не може прийняти в 12? Є якість закріплені законом обмеження? В магазині здійснювати покупки теж дитина не може?
ЯспАкойнаЯ• 28 января 2024
Ответ дляЩастя-здоровля
Очікувана відповідь людини,яка посилається на те, в чому сама не розуміється. Все ясно з вами
Дешева маніпуляція від аноніма.

Каркуша Клара• 28 января 2024
Ответ дляЛасую колобками
)) це як? Моя донька робить давно манікюр. Якраз в 12 десь і почала. В одному з кращих салонів мого міста)
И что, прям приходит без денег, заказывает что ей нужно, а салон постфактум звонит вам и просит рассчитаться?

П.с. относительно того что принимает салон 12 летних без предварительного согласования с родителями, даже комментировать нет желания
ЗабежАЛОЧКА• 28 января 2024
Как наказали интересно? Верное решение отдать с ее денег. Она тогда поймет что сама должна отвечать за свои поступки. Но отдать точно надо если нормальный маникюр и человек старался
Щастя-здоровля• 28 января 2024
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Дешева маніпуляція від аноніма.
Так номер статті буде, ’обізнана ви наша’?
Бутерброд з ікрою• 28 января 2024
Ответ дляКаркуша Клара

Це найкращі салони міста))))
4мама• 28 января 2024
Ответ дляВсе буде
Ну ми ж не говоримо про те, що дитина прийшла з мамою.
Приходить одна дитина 12-13 років в салон і каже - хочу манікюр з покриттям. Чи має право салон її обслуговувати?
Я не юрист :)
Мені взагалі подібна ситуація дика.
ЯспАкойнаЯ• 28 января 2024
Ответ дляЩастя-здоровля
Чергова дурня.
Ms. Dolly• 28 января 2024
Ответ для4мама
Вас тільки гроші турбують?
слушайте, если там только шеллак, база, и покрытие, при том с уф облучением, то что там ужасного может произойти? тут ей уже чуму чуть ли не напророчили. Что у девочки в 12 лет может быть такого ужасного в лаке?
Альдебаран• 28 января 2024
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
шелак
Ну только покрытие или она ещё и обрезала что-то?
4мама• 28 января 2024
Ответ дляСтетоскопуло
Ну якщо не вистачило розуму займатись вихованням дитини з народження - то так. Або/або.
Все буде• 28 января 2024
Ответ дляЩастя-здоровля
Тому що дитина такого віку, ще не може нести самостійну відповідальність за свої дії.
В магазині простіше - нема грошей - нема товару. А з послугами, які оплачуються в кінці можуть бути проблеми.
Щастя-здоровля• 28 января 2024
Ответ дляВсе буде
ЯспАкойнаЯ• 28 января 2024
Ответ дляЩастя-здоровля
Ви б вже самі нагуглили.
Повторюю: я надаю послуги за гроші.

Ласую колобками• 28 января 2024
Ответ дляКаркуша Клара

Це ви самі щойно все придумати?
Є адекватні батьки) мені нічого не коментуйте)
Альдебаран• 28 января 2024
Ответ дляMs. Dolly
Тоже не понимаю пошла к подружке накрасили друг другу ногти, ото проблема
Дайте подуться• 28 января 2024
На мій погляд проблема не в манікюрі і вартості послуги, а в тому, що ваша дочка, маючи власні гроші , вирішила, що сплачувати будете ви, але вас про це не повідомила.
Тут або ти доросла та витрачаєш свої гроші самостійно без мого дозволу.
Або ти щось хочешь, щоб я тобі оплатила, але треба ж заздалегідь обговорити послугу/товар та його вартість.
Це зараз мова про 200 грн. А потім вона вирішить, що ви забов´язані сплачувати ресторани/ машини/ квартири тощо. Бо вона забажала та домовилась. А своїх грошей жалко/ не має.
Плюс з іншого боку завжди є люди, які користуються недолугістю/ наївністю/ невпевненістю інших та хочуть заробити гроші . Якщо не хочеш вчитися на своїх помилках , то треба хоч іноді питати поради у дорослих.
4мама• 28 января 2024
Ответ дляБутерброд з ікрою
Удалено администрацией...
4мама• 28 января 2024
Ответ дляБутерброд з ікрою
Ну так якщо автор була НЕ проти шелаку 12 річній дитині то про що взагалі тут мова йде.
Стетоскопуло• 28 января 2024
Ответ дляВсе буде
Дивні люди..
Я тоже такое не понимаю. У меня есть бюджет на семью, у дочери есть карманные. Все, что она хочет- пожалуйста, но в пределах карманных. Если у нее таких денег нет - только по согласованию с родителями и четко проговаривать сумму. А не так, что она сделала без спроса, а вы платите
Докладальниця• 28 января 2024
Ответ дляРаботать надо
Да и вообще рановато как-то в 12 лет по салонам ходить
ИМХО, если че
Психологічка• 28 января 2024
Ответ дляКарма хамелеона
Було б спитати тієї дівчинки, чи вона зареєстрована, як ФОП, чи платить податки, чи має дозвіл санстанції, чи є сухожар для інструментів? І сказати, що ви ще пришлете до неї перевірку і вона штраф сплатить. Бізнесменша яка
ЯспАкойнаЯ• 28 января 2024
Ответ для4мама
Я так зрозуміла, що автор була не проти манікюру, а не шелаку.
Стетоскопуло• 28 января 2024
Ответ дляЩастя-здоровля
В 14 лет, когда брали анализ в Диле, сказали мне присутствовать в кабинете, я хотела выйти и подождать за дверью
Як міряти?• 28 января 2024
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
что Вы имеете ввиду?
Она может заразится че