Чумачечая_• Изменено 28 января 2024

У вас в школах теж всі повально хворіють?

І вчителі ,і діти
Висока температура,яка погано збивається.
Чому не роблять карантин відносно грипу не розумію ,дитячі лікарні заповнені (в Києві )
Дідова баба• 29 января 2024
Ответ дляКриниця щастя
Мають, але у них лікарняний, до речі, є такі, що п´ють жарознижувальне і з температурою 38 в школі)
То що мені з цього? Я за них не відповідаю

Дідова баба• 29 января 2024
Ответ дляКриниця щастя
Я ж пишу, що ви тільки про своїх думаєте і тільки за своїх можете права качати, ще й про мене щось теревените
Дідова баба• 29 января 2024
Ответ дляКриниця щастя
Хворих було кілька на клас, зараз половина.
У нас в класі сьогодні тільки 4 з 33 і те не факт, що всі хворі
Дідова баба• 29 января 2024
Ответ дляКриниця щастя
Ви, не всі)
Так а ви що мені заважаєте?
Дідова баба• 29 января 2024
Ответ дляКриниця щастя
Про себе говоріть.
Від реальності не втекти і не перевести на інших
Дідова баба• 29 января 2024
Ответ дляКриниця щастя
Про ваших візаві. Якийсь троллінг у вас пішов нудний, вибачте, ви не є цікавим співрозмовником, всього найкращого.
Вибачаю, я й не тролю, просто правда, яка вам не подобається
Дідова баба• 29 января 2024
Ответ дляКриниця щастя
А, ні не про вас, ви ж порадницю читаєте