Чумачечая_• Изменено 28 января 2024

У вас в школах теж всі повально хворіють?

І вчителі ,і діти
Висока температура,яка погано збивається.
Чому не роблять карантин відносно грипу не розумію ,дитячі лікарні заповнені (в Києві )
Дідова баба• 28 января 2024
Ответ дляПолБатона
І я не розумію, вже 10 відписалися що хворіють з 23, ще завтра допишуть...а все рівно ходіть....
А що знову дистанційне робити? Насиділись вже на ній діти

Дідова баба• 28 января 2024
Ответ дляМандолина Бу
Мне интересно почему нужно допустить такую заболеваемость и нельзя просто на каких то пару недель перевести детей на дистанционку. У нас в классе тоже пятеро уже осталось.
Может надо вообще перевести из нормальной учебы на дистанционку, чтобы уж точно не допустить ничего?
Дідова баба• 28 января 2024
Ответ дляПолБатона
Онлайн діти які хворіють уже без високої температури можуть навчатися, а так сидять на лікарняних по 7-10 днів....
Посидять і потім вийдуть в школу, всі люди і діти хворіють, то може треба дистанційну назавжди зробити?
Дідова баба• 28 января 2024
Ответ дляКриниця щастя
Зате себе в приклад приводили, яка розумна.
Так чому через когось всі діти мають бути на карантині?
Криниця щастя• 28 января 2024
Ответ дляДідова баба
Зустрічне запитання, чому через когось інші діти мають хворіти і не отримати освіти? Дистанційка в 2 тижні прямо страшне яке горе?
Криниця щастя• 28 января 2024
Ответ дляДідова баба
Роботи уроки читати будуть? хворіють вчителі також.
Дідова баба• 29 января 2024
Ответ дляКриниця щастя
Всі діти хворіють і в будь-яких місяцях. Здорові мають вчитися, а хворі лікуватися, а потім вчитися

Дідова баба• 29 января 2024
Ответ дляКриниця щастя
А чому тільки два тижні? Через два тижні всі одразу перестануть хворіти?
Дідова баба• 29 января 2024
Ответ дляКриниця щастя
Заміни є
Дідова баба• 29 января 2024
Ответ дляКриниця щастя
Не всі вчителі хворіють
Криниця щастя• 29 января 2024
Ответ дляДідова баба
Тут вище вже пояснювали
Криниця щастя• 29 января 2024
Ответ дляДідова баба
Здорові можуть вчитися й дистанційно і ті, хто мають легкі ознаки захворювання. А не зліг по чіїйсь милості і пропустив купу уроків, якщо вони є.
Криниця щастя• 29 января 2024
Ответ дляДідова баба
Не всі вчителі хворіють
Багато, по школі своєї дитини суджу, при чому букетом, вітрянка, ковід і т.д.
Дідова баба• 29 января 2024
Ответ дляКриниця щастя
Тут вище вже пояснювали
Під яким номером?
Дідова баба• 29 января 2024
Ответ дляКриниця щастя
По своїй милості, а не по чиїсь, не треба всіх винити. А в грудні ніхто не може хворів, восени всі бути здорові? Чому раніше не робили дистанційне, щоб хворі також могли вчитися? Чи 2024 рік стає роком шаленої рівності? Тоді треба взагалі відмінити нормальне навчання і зробити весь час дистанційне
Дідова баба• 29 января 2024
Ответ дляКриниця щастя
А по факту так ні ті, ні ті не будуть вчитися. Всі хто хоче вчитися дистанційно, нехай своїх дітей і переводить, всі страждати від цього не повинні
Мания-Величия• 29 января 2024
Ответ дляДідова баба
Ага и всем мамам и папам перейти на дистанционку, чтоб вдруг чего не принести домой ребенку, вот только как-то продавец в магазине и водитель такси например дистанционно не смогут продавать и возить 😆
Криниця щастя• 29 января 2024
Ответ дляДідова баба
В грудні так не хворіли, пік йде зараз. І нормального навчання через це все одно немає.
Криниця щастя• 29 января 2024
Ответ дляДідова баба
Чому ми маємо переводити, а ви навчатися, ваші діти є пріоритет, а ви центр всесвіту?

Криниця щастя• 29 января 2024
Ответ дляДідова баба
Під яким номером?
Шукайте
Дідова баба• 29 января 2024
Ответ дляМания-Величия
«это другое» написали бы
Дідова баба• 29 января 2024
Ответ дляКриниця щастя
Це скоріше у вас така думка, що ваші діти центр Всесвіту. Ви ж хочете дистанційну заради своїх дітей, тому що вони хворіють і повинні навчатися в цей час. Вам пофіг чиї діти хворіли в грудні чи в листопаді, тоді ви наводячи топили за дистанційне
Дідова баба• 29 января 2024
Ответ дляКриниця щастя
Шукайте
Ні під яким просто
Мания-Величия• 29 января 2024
Ответ дляДідова баба
«это другое» написали бы
Ага конечно другое, наш папа принес ковид с работы в 20м году, то что надо было всем дома сесть? А маме моей принесли дети с работы, а она вообще не работала, то что теперь
Криниця щастя• 29 января 2024
Ответ дляДідова баба
На дистанційному можуть навчатися всі, в класі тільки ваші, то чії центр Всесвіту?
Дідова баба• 29 января 2024
Ответ дляКриниця щастя
По вашій логіці така система пази працює, то чому ви тільки зараз завили? Чому не назавжди зробити дистанційну? І дистанційці по факту взагалі ніхто не може нормально навчатися
Дідова баба• 29 января 2024
Ответ дляКриниця щастя
Місяць, два, рік тому ви теж вили про дистанційку?
Дідова баба• 29 января 2024
Ответ дляКриниця щастя
Хто «ми»? Я не про своїх дітей, а про всіх, всі мають навчатися НОРМАЛЬНО
Криниця щастя• 29 января 2024
Ответ дляДідова баба
Я не вию, виєте ви. Не назавжди, бо немає потреби в ’назавжди’
Дідова баба• 29 января 2024
Ответ дляКриниця щастя
Якщо когось не влаштовує очна форма навчання, то ті і мають переводити, мене влаштовує