Чумачечая_• Изменено 28 января 2024
У вас в школах теж всі повально хворіють?
І вчителі ,і діти
Висока температура,яка погано збивається.
Чому не роблять карантин відносно грипу не розумію ,дитячі лікарні заповнені (в Києві )
Первоклашка Я• 28 января 2024
Наша школа ще з минулого тижня на карантині, а з понеділка - все місто.
Ашолюдискажуть• 28 января 2024
У нас болеют как обычно. Из 30 человек в классе на больничном только один. Учителя все в школе. Киев.
Херсон це Україна• 28 января 2024
Київ Дарницький
Тиждень онлайн і продовжили ще на тиждень
Коли йшли на карантин хворіло 56% школярів
В п´ятницю 33% школярів і 60% вчителів
Школа 1300 учнів
Карантин продовжили
В п´ятницю 33% школярів і 60% вчителів
Школа 1300 учнів
Карантин продовжили
ПушАпница• 28 января 2024
Вертянка, скарлатина.
В школе у нас ходят.
Не надо карантин, карантин это зло. никакого иммунитета потом
В школе у нас ходят.
Дуже дуже вумна• 28 января 2024
Вінниця, грип А дуже у багатьох. Школи на карантині.
Київ, Дніпровський район - навчаємось в звичному режимі
Ігорь Рудченко• 28 января 2024
Серед моїх знайомих уже в трьох сім´ях діти захворіли. За останні два тижні. Висока температура без будь-яких інших симптомів.
Манкоголік• 28 января 2024
Так, хворіють дуже багато. На жаль, ще коли сидять в укриттях, під час тривоги, то тим більше вірусами обмінюються :( Не знаю, зараз всі в такі крайнощі щодо хвороб впадають. Пам´ятаю, коли я вчилась в школі більше 30 років тому, то точно серед зими у нас бував карантин через грип. Тепер, всі так втомилися від ковідних обмежень, від онлайнів через війну, що всім нібито начхати стало на будь-які захисні міри. Але ж грип страшніший за ковід, особливо для дітей, чомусь про це всі забули.
Жерица ночи• 28 января 2024
ні, нема такого. мій малий завтра вдома, бо нежить - школа просить не водити дітей з ознаками ГРВІ, тому так. а то б пішов аж бігом, бо ані температури, ані червоного горла - почувається норм.
ЧупакабраЗеБест• 28 января 2024
с декабря все повально болеют. некоторые даже по 2 кругу. очень сочувствую им.
Чумачечая_
• 28 января 2024
Ответ дляМанкоголік
Я теж не розумію ,чому на тиждень-два не зробити онлайн
Бо ускладнення після грипу є(
Я теж коли навчалася в нас карантин через грип був ,а зараз пофіг
В нас багато вчителів хворіють ,діти
Тривоги постійно ,в сховищі всі
Бо ускладнення після грипу є(
В нас багато вчителів хворіють ,діти
Тривоги постійно ,в сховищі всі
Мания-Величия• 28 января 2024
Ну то й посадіть свою дитину на карантин, яке Вам діло до інших?
Майор Медуза• 28 января 2024
Борисполь на карантине, до 31 пока, обещают продлить. Собираются данные, в классе ориентировочно 8-10 детей на больничном, это много.
Всего неделю как вышли после новогодних каникул, учиться не успевают(((
В садике тоже мало детей, но в основном все по домам берегутся, чттбы не заболеть, или берегутся, уже переболели
Мания-Величия• 28 января 2024
Ответ дляПушАпница
Вертянка, скарлатина.
В школе у нас ходят.
100%, чуть что и на карантин, не учеба а фиг знает что
Манкоголік• 28 января 2024
Ответ дляЧумачечая_
Бо ускладнення після грипу є(
В нас багато вчителів хворіють ,діти
Тривоги постійно ,в сховищі всі
Бо ускладнення після грипу є(
В нас багато вчителів хворіють ,діти
Тривоги постійно ,в сховищі всі
Особисто я на ковід (2 рази) перехворіла легко, як і вся моя родина. А от про грип пригадую з жахом.
Манкоголік• 28 января 2024
Ответ дляМания-Величия
Це точно
Ага, ну то згорів сарай - гори й хата :)
Мандолина Бу• 28 января 2024
Мне интересно почему нужно допустить такую заболеваемость и нельзя просто на каких то пару недель перевести детей на дистанционку. У нас в классе тоже пятеро уже осталось.
Манкоголік• 28 января 2024
Ответ дляМания-Величия
Не ’чуть что’, а завжди, і багато років тому в школах на грип завжди був карантин. Хто не розуміє, чим грип небезпечніший за ковід, раджу почитати відповідну літературу.
Люблю ВалЄру• 28 января 2024
работаю в школе, болеют многие, в среднем в классах нет половины или более детей, но про карантин пока вообще речи нет. Есть случаи гриппа А. Киев.
Манкоголік• 28 января 2024
Ответ дляМандолина Бу
В нашому класі немає рівно половини.
ПолБатона• 28 января 2024
Хворіє багато, в класі 5-7 учнів, вчимося для чогось, щоб циркуляція вірусу не припинялася
Чумачечая_
• 28 января 2024
Ответ дляМания-Величия
Як добре ,що ви не хворіли на грип з ускладненнями,бо говорили б інше
Чи вам головне виперти скоріш до школи ?
Фима Собак• 28 января 2024
Полтавська обл, теж саме, багато хворих, самі сім´єю хворіємо. Симпоми одні й ті самі, температура, висока, тяжко збити, на тесті ковід негативний. Кашель сильний, ломота, загальний стан поганий. Не меньше 5 днів так, потім покращення....
Теж саме питання, чого без карантину?
Мандолина Бу• 28 января 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Это наш случай.