Гомосноб• 29 января 2024
Аж бісить оце коли подруга називає всіх знайомих «моя девочка»
Що за дєвочка?
Наприклад привела дитину до тренера, та тренер стала «дєвочкою»
Якась сусідка теж дєвочка
Всі знайомі які успішні - її дєвочки, і вона цим пишається в інсті
Якась сусідка теж дєвочка
КонФФетОшка• 29 января 2024
Ответ дляГомосноб
Саме так
Вона і каже
Кохаю його до Луни і назад
Аж бісить оця луна
Вона і каже
Кохаю його до Луни і назад
Аж бісить оця луна
я понимаю, автор, вас бесит именно’ моя’)
просто тупуля-сосуля инстаграмная, отсталая,
потому что так говорили еще лет 5 назад
КонФФетОшка• 29 января 2024
Я помню еще Лера Бородина всегда называла себя и других теток 35+ из своего круга общения ’лучшими девАчками Киева’)))
Свекруня• 29 января 2024
Ответ дляTammy21
Так) love you to the moon and back взагалі стала фраза, яку і на банерах принтують, і на одязі і т.п. Це як baby it´s cold outside)))
Это коротенькая сказка про зайчика и маму
Свекруня• 29 января 2024
Ответ дляTammy21
Ви це про Мун написали чи про колд?)
Написала про сказку, автором которой является Сэм Макбратни
Ответ дляСвекруня
То не першоджерело, мабуть. Книжка у 94-ому вийшла, а фільм десь у 60-70 був. І то я не впевнена, що спершу ця фраза у ньому з´явилася. Бо вона ж міцно пов´язана з т.зв. космічною ерою, може просто ’вітала у повітрі’)))
ПС. За книжку дякую. Треба буде замовити, гарні ілюстрації.