Гомосноб• 29 января 2024

Аж бісить оце коли подруга називає всіх знайомих «моя девочка»

Що за дєвочка?
Наприклад привела дитину до тренера, та тренер стала «дєвочкою»
Якась сусідка теж дєвочка
Всі знайомі які успішні - її дєвочки, і вона цим пишається в інсті
КонФФетОшка• 29 января 2024
пусть они ее в ответ называют ’моя мамочка’
КонФФетОшка• 29 января 2024
Ответ дляГомосноб
Саме так
Вона і каже
Кохаю його до Луни і назад
Аж бісить оця луна
я понимаю, автор, вас бесит именно’ моя’)

просто тупуля-сосуля инстаграмная, отсталая,
потому что так говорили еще лет 5 назад
КонФФетОшка• 29 января 2024
Я помню еще Лера Бородина всегда называла себя и других теток 35+ из своего круга общения ’лучшими девАчками Киева’)))
Свекруня• 29 января 2024
Ответ дляTammy21
Так) love you to the moon and back взагалі стала фраза, яку і на банерах принтують, і на одязі і т.п. Це як baby it´s cold outside)))
Это коротенькая сказка про зайчика и маму
Tammy21• 29 января 2024
Ответ дляСвекруня
Ви це про Мун написали чи про колд?)
Свекруня• 29 января 2024
Ответ дляTammy21
Ви це про Мун написали чи про колд?)
Написала про сказку, автором которой является Сэм Макбратни
Tammy21• 29 января 2024
Ответ дляСвекруня
То не першоджерело, мабуть. Книжка у 94-ому вийшла, а фільм десь у 60-70 був. І то я не впевнена, що спершу ця фраза у ньому з´явилася. Бо вона ж міцно пов´язана з т.зв. космічною ерою, може просто ’вітала у повітрі’)))
ПС. За книжку дякую. Треба буде замовити, гарні ілюстрації.