Гомосноб• 29 января 2024
Аж бісить оце коли подруга називає всіх знайомих «моя девочка»
Що за дєвочка?
Наприклад привела дитину до тренера, та тренер стала «дєвочкою»
Якась сусідка теж дєвочка
Всі знайомі які успішні - її дєвочки, і вона цим пишається в інсті
Якась сусідка теж дєвочка
Забагаловка• 29 января 2024
Манікюрша теж всіх клієнтів так називає. Моя дєвочка сказала, моя дєвочка написала...бррррр
Гомосноб
• 29 января 2024
Ответ дляЗабагаловка
Капець
В салоні краси Парикмахер теж дєвочка її 😂😂😂😂
Просто Фіфа• 29 января 2024
У меня есть знакомая так вот она всех ,даже стариков называет девочка и мальчик
Гомосноб
• 29 января 2024
Ответ дляПросто Фіфа
О
Згадала
Свою маму вона теж називає дєвочкою
Згадала
Свою маму вона теж називає дєвочкою
Просто Фіфа• 29 января 2024
Ответ дляГомосноб
Нє
У меня просто есть клиентка ,у нее тоже все мои девочки
Гомосноб
• 29 января 2024
Ответ дляОпля Картопля
Розмовляє українською і говорить
’ дєвочка’?
Саме так
Вона і каже
Кохаю його до Луни і назад
Аж бісить оця луна
Вона і каже
Кохаю його до Луни і назад
Аж бісить оця луна
Туся муся• 29 января 2024
Ответ дляЗабагаловка
Если б она говорила женщина,вам бы ещё больше не понравилось)тут это слово не любят
Всех в сад• 29 января 2024
Возможно, она забывает имена. Одна моя знакомая всех, чьи имена забыла, называла ’солнце ’
Кумася• 29 января 2024
Ответ дляЗабагаловка
Хуже было бы если женщина))
Майская киска• 29 января 2024
Ответ дляГомосноб
Саме так
Вона і каже
Кохаю його до Луни і назад
Аж бісить оця луна
Вона і каже
Кохаю його до Луни і назад
Аж бісить оця луна
Що ж ви така бєшена. Випийте новопасіту. Ви теж не купюра в 500 евро,щоби всім подобатись. І я не банкнота номіналом в 1000 франків
Опля Картопля• 29 января 2024
Ответ дляМайская киска
*Вонопаситу
Опля Картопля• 29 января 2024
Ответ дляГомосноб
Саме так
Вона і каже
Кохаю його до Луни і назад
Аж бісить оця луна
Вона і каже
Кохаю його до Луни і назад
Аж бісить оця луна
Теж не люблю таких, безграмотних.
Басноплетка• 29 января 2024
Ответ дляМайская киска
А купюры поменьше,уже не всем нравятся?😅
Майская киска• 29 января 2024
Ответ дляБасноплетка
Та х/ з нужно спросить у автора
Зроблено у 80-х• 29 января 2024
Ответ дляГомосноб
Саме так
Вона і каже
Кохаю його до Луни і назад
Аж бісить оця луна
Вона і каже
Кохаю його до Луни і назад
Аж бісить оця луна
О, я теж бачила оце ’Кохаю його до Луни і назад’. Але тій тупій курці такі вирази личать, там все гармонійно)
Vitamina1407• 29 января 2024
Я підписана на Монро,і мене бісить як вона незнайомих жінок,дівчат(часто персонал)називає «кицюня»,типу «кицюня,а де тут гардеробна? Кицюня,а скільки це коштує?»Вихованість,відсутність зверхності до інших треба хоч мінімальне мати.
Copy-Paste• 29 января 2024
Ответ дляГомосноб
Саме так
Вона і каже
Кохаю його до Луни і назад
Аж бісить оця луна
Вона і каже
Кохаю його до Луни і назад
Аж бісить оця луна
Це фраза з якогось фільму
Вумна вутка• 29 января 2024
Меня тоже такое раздражает. Вроде в ...опу без мыла лезут. А ещё когда говорят в СМИ, по радио и т.д. ’друзі мої’. Мне сразу кажется, что меня не...т, потому что какие же мы друзі)))
Наизнанку• 29 января 2024
Ответ дляГомосноб
Кожен день зустріч і вона підписує - моя дєвочка на призентації
Меня больше смущает ,,прИзентація,,
А какое дело Вам до этого? Всех остальных устраивает, судя по тому, что она продолжает это делать.