Я себе делала рабочую визу в 2018. Помню, что в посольство предоставляла контракт от работодателя, подтверждала язык и украинский диплом (через базу анабин и т д).
Подруга моя приехала 6 мес назад. Говорит, что в джоб центре ей сказали, что подтверждать диплом не нужно, а только переводить на нем язык.
Я подумала, что поблажки такие сделали. А шеф говорит, что не может такого быть, что просто перевести - это достаточно. Что если она хочет расти по карьерной лестнице, то нужно подтверждать как я когда-то.
Кто в курсе, подскажите, как сейчас дела обстоят?
Liebelebenn• 29 января 2024
Підтверджувати треба. Ваша знайома не до правильно зрозуміла. Але раджу не лізти з допомогою, лишитеся крайньою.
В мене знайома теж не зрозуміла і пів року чекала щось, хоча я їй чітко розповіла всі шляхи
Не знаю , як у Німеччині, але , наприклад, у Польщі все залежить від професії. Частину з них можна підтвердити лише переклавши диплом іноземною і отримавши підтвердження від відповідних структур , а частину можна легалізувати лише тривалою процедурою нострифікації диплому зі здачею мовного іспиту та іспиту, що підтверджує кваліфікацію ( якщо коротко то це лікарі, юристи, фінансисти)