Мэри Попкинс• 29 января 2024

Живемо в моїй квартирі з чоловіком

Заробляє раза в 4 більше мене. На початку стосунків було одне, обіцяв повністю забезпечувати всім необхідним, так що я навіть можу не працювати, вся зп в нашу родину, за все платив, обіцяв допомогти з ремонтом і допомогав, гарно дуже залицявся, квіти, подарунки, подорожі... Тепер уже почалися попрікання стосовно того, що багато витрачає, могла би і я десь заплатити, а не він весь час, вже не хоче давати на комуналку, типу багато віитратив у минулому місяці... Може таке сказати типу, ти висиш на моїй шиї... Я очманіла, бо по факту прийшов голий-босий, сказала йому про це, образився що попрікаю квартирою і що йому було би вигідніше знімати...
Там-тарарам• 29 января 2024
Шо в сексі? Домінує?
Обнимашкина• 29 января 2024
І?
Морожена_курка• 29 января 2024
Пусть снимает, раз такой жадина
Брюнетка в Мармеладе• 29 января 2024
Смотря сколько на что тратите. Может претензии обоснованы, откуда ж нам знать
Бюст Березуцкого• 29 января 2024
Сколько вам лет , давно а браке ? Есть ли дети ?
Ліплю вареники• 29 января 2024
Свое не тратить, сказать меньше стали платить, и постепенно увидите может ему пора на выход
Секс-Бомба• 29 января 2024
верить в обицянки... ну я хз.
надо все равно свой доход, даже если муж таких коней не мочит
Залізний занавіс• 29 января 2024
Автор,а вы так и не вышли на работу?
Спішу - перекидаюсь• 29 января 2024
А дети у вас есть? Сколько лет?
Жена аллигатора• 29 января 2024
С вещами на выход
На привозе• 29 января 2024
Тобто ви отримали хрущ в спадок від бабки, знайшли лоха який то все мав утримувати ...але щось пішло не так і лох став на диби?
Все будет, но потом• 29 января 2024
Так ви одружені? Бо по опису неначе просто співмешканці, таке ставлення один до одного
Добро с Кулаками• 29 января 2024
Ответ дляЗалізний занавіс
Автор,а вы так и не вышли на работу?
наверное вышла, зарабатывает в четыре раза меньше мужа
Шмоточницаца• 29 января 2024
казала і буду казати. голих і босих волокти до себе не слід. Маю 2 квартири,але чоловіків без житла відмітала.Мусить мати СВОЄ і взяти жінку до себе!Чоловік хазяїн лише в своєму житлі. У вас він в гостях.Запал пройшов і все. Як така справа- вигнати і на тому все.Нахєра вам обуза?як не розписані,то взагалі нема проблем.він вам ніхто
So_so• 29 января 2024
Я правильно понимаю, что Вы друг другу никто и финансово в том числе?
Виктория-1980• 29 января 2024
Ну, тут правда глубже нужно смотреть, тоже никто последнюю рубашку снимать не будет, может вы и правда транжира. Он же зарабатывает не для того чтобы на вас все тратить.
Щебетуха• 29 января 2024
Може в людини якісь плани є, на щось збирає, а тут принцеса диван купила за золотий злиток
автор Мэри Попкинс • 29 января 2024
Ответ дляБюст Березуцкого
ми не у шлюбі, дітей немає
автор Мэри Попкинс • 29 января 2024
Ответ дляСекс-Бомба
верить в обицянки... ну я хз.
ми проговорили перед тим як з´їхатися, а як треба було?
я працюю і завджи працювала, свій дохід маю
Шмоточницаца• 29 января 2024
Ответ дляЩебетуха
може збирає на власне житло.наживеться і покине
Престидижитатор• 29 января 2024
Ответ дляМэри Попкинс
ми не у шлюбі, дітей немає
Попросите у него сегодня вечером, по дороге домой, купить большой чемодан. В этот чемодан запакуйте ему его вещи и укажите направление куда идти.
Tammy21• 29 января 2024
Невже домовленості при неопатріархаті не працюють? Несподівано (ніт).
Авторка, обіймаю. І раджу на майбутнє усі обіцянки подібного роду оформлювати хоча б вашим окремим рахунком, куди ’обєщатєль’ буде оговорену суму перераховувати.
Щебетуха• 29 января 2024
Ответ дляШмоточницаца
Може бути. Тому й каже, що знімати дешевше, ніж з автором жити
автор Мэри Попкинс • 29 января 2024
Ответ дляШмоточницаца
в нього є своє житло у маленькому місті
Ласунка• 29 января 2024
Так пусть снимает, а вы сдавать будете ))
А вообще и мужчину нужно слушать. Может Вы тратите не по возможностям, а он хотел бы и откладывать тоже, чтоб купить свою
Залізний занавіс• 29 января 2024
Ответ дляМэри Попкинс
Тогда почему вы тратите его доход?
автор Мэри Попкинс • 29 января 2024
Ответ дляSo_so
по факту так
Айболитная• 29 января 2024
То есть Вы его подобрали за свое содержание ? Финансовая сделка.
Вишиванка• 29 января 2024
Ответ дляШмоточницаца
Как действовать в случае когда СВОЕ у мужчины есть, но женщина не хочет переезжать к нему. А хочет остаться у себя в квартире? Им не по пути? Не хочет чувствовать себя в гостях) никак не соглашается.
So_so• 29 января 2024
Ответ дляМэри Попкинс
по факту так
Тогда его реакция абсолютно логична.