Сільський ансамбль• 29 января 2024
Щітка janeke чи Olivia garden?
У дочки довге волосся, як завжди проблема з розчісуванням, хочу купити якусь іншу щітку, якраз є бонуси в магазині краси, треба витратити. З такого цікавого там є або жанеке, або така як на фото, або трохи ширша, яку краще взяти?
Перекус беру завжди• 29 января 2024
Ця щітка особо не розчісує. Це щітка для укладки, щоб піднімати нею волосся і просушувати корені. Маю таку широку
Всім шампаньського• 29 января 2024
Краще купіть незмивайку-кондиціонер і будь-яка щітка буде гарно розчісувати. Якщо волосся порісте та плутається, то ніяка щітка не справляється, з власного досвіду знаю
МадамОхмури• 29 января 2024
Звичайна за +-100 грн. з залізними зубцями і кондиціонер. Ці всі до ’ одного місця’.
Латексне альтер ЕГО• 29 января 2024
Та щетина все видере.
Треба звичайний гребінець з рідкими зубами (пластик або карбон) плюс якийсь спрей.
Фізик-ядерщик заочно• 29 января 2024
Ответ дляМадамОхмури
Я з дитинства їх пам´ятаю, ці залізні зубці створені для тортур .
Щітка та гребінець янеке для мене ідеальний варіант. Натуральну не люблю, бо вона більш видирає волосся та бруднить його
Лисичка-сестричка21• 29 января 2024
Корисуюся Жанек - дуже подобається. Волосся до плеч, але дуже густе і пухнасте. Розчісує легко.
Лисичка-сестричка21• 29 января 2024
Тангл тизер до речі не зайшов - лише приглажує зверху, до коренів навіть не достає.
Своего не предлагать• 29 января 2024
Первую не пробовала, а Оливию нежно люблю. Она подходит и для густых волос, и три волосины тоже чешет.
Сільський ансамбль
• 29 января 2024
Ответ дляПерекус беру завжди
Я про це думала, чого консультант її радила, хто її знає.
Сільський ансамбль
• 29 января 2024
Ответ дляВсім шампаньського
Незмивайку не хочу, бо у неї без силіконовий догляд, волосся не пористе. Роблю їй маски та кондиціонер після миття обовʼязково. Але миє голову раз в неділю, волосся після косичок хвилясте та скуйовджене, як почну гратися, поки вичешу.
Сільський ансамбль
• 29 января 2024
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Та щетина все видере.
Є у нас геркулес сагерман, рідкі зубці, після нього все одно треба прочісувати густими, от тоді і скубе
Сільський ансамбль
• 29 января 2024
Ответ дляГола з конопель
Тангл тизер немає?
Була би кращим варіантом
Купила в тому році на мейкапі, не пішло, гладить зверху. Ще й щетина тверда, може підробка, і не хочеться знову купувати
Сільський ансамбль
• 29 января 2024
Ответ дляЛисичка-сестричка21
Оце я до неї схиляюся, олівія здається якоюсь слабою, наче швидко поламаються ці пальці
Латексне альтер ЕГО• 29 января 2024
Ответ дляСільський ансамбль
Ось ця супер:
Важкенький такий гребінець
Yulia_Kyrulenko• 29 января 2024
Раджу janeke,користуюся років 5,і тезер є теж супер,завжди її беру з собою.В мене тоненьке волосся дуже швидко путається,вона справляються на ура
МадамОхмури• 29 января 2024
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
І я завжди тільки ними, у всіх нас волосся шикарне
Гола з конопель• 29 января 2024
Ответ дляСільський ансамбль
Мала на увазі таку модель, там зубці більш товстіші та довші
Бо в мене інша модель з ручкою, то там зубці тонші, і вона й справді густе волосся лише пригладить зверху. В мене 3 волосини, мені норм
Файна цьоця• 29 января 2024
Ответ дляСільський ансамбль
У мене інша від Олівія. Маю пористе хвилясте волосся, яке не прочісують інші щітки( в хаті 4 шт доньчиних Тангл). Тут немає щетини, тільки пружні зубчики