ПампушОК• 29 января 2024
Тарифы на э/э повысят в 2 раза
❗️Тариф на електроенергію в Україні підвищиться вдвічі в 2024 році: він буде складати трохи менше ніж 6 грн/кВт, – член Комітету ВР з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Сергій Нагорняк.
На фоне отмены моратория на отключение должников-поднятие тарифов уже получается больше чем в 3 раза. Самое то во время войны👍
Ответ дляNathalie27
Дивна вимога, бо у нас весь енергоринок в приватних руках. Європа кожному приватнику буде умови диктувати?
Європа взагалі в курсі українських зарплат, пенсій, соціальних виплат тощо?
Кто Украину кормит, тот ее и танцует. Бэкали как бараны с помощью, так это мы ещё не отдаем долги, а отдавать придется правнукам правнуков
Ответ дляElenaMari
Выключите электрокотел и на дрова перейдете
Ви мабуть в приватному будинку або ніколи не жили, що вважаєте, що всюди можна дровами топити( тільки куди їх закинути? у мікрохвильовку?). Або жили лише в старих будинках, де пічки є.
Бо поняття про опалення дровами у вас мінімум
Ответ длявсем надо
Чтобы не отключать должников (ведь это трудно и кто это будет делать)решили по проверенной схеме - навесить на лохов за себя и за должников тарифы. Типа половина и так не платит а вы лохи и так платите всю жизнь, так заплатите и в 2 раза больше.
Відключати. Електроенергію дуже легко відключити. Кабель відрізали - і готово
Ответ дляElenaMari
Во Франции что то не так люди выходят, а у нам на советчице поговорили и замолкли, наверное народ заслуживает то что имеет если не может отстоять свои права
Именно так , чем больше терпеть , тем больше будут нагибать , страна неначасників. Завтра в 10 раз поднимут и тоже норм будет , а потом и за воздух платить .
И это страна в которой война и люди еле выживают , зато орут едьте в Украину , все домой . Ну , цирк же .
ShellyBelly• 29 января 2024
Боже, я не виїжджала,але вже думаю,чи не пора..
Живеш, платиш податки, підтримуєш армію, ледве кінці з кінцями зводиш,а вони наче насміхаються.. я не дивуюсь,що люди так масово виїжджають (
Волшебный Пони• 29 января 2024
Ответ дляРыжаяЛиса
А майдан за что был? Не за Европу ?
Я без сарказма, если сто
Просто ни до кого не дошло вовремя, что всё это было лапшой.
Solnechnaya Asya• 29 января 2024
Ответ дляРыжаяЛиса
А майдан за что был? Не за Европу ?
Я без сарказма, если сто
Толку вже про це говорити,який люди зробили вибір,ті плоди маємо тепер,пізно вже
Ответ дляNathalie27
Я в Італії. Середня зп по країні 1300 євро. На півдні і 700-900 євро за щастя. Комуналка взимку 500 євро +-. Плюс оренда 600-800 євро. На їжу вже грошей немає. Я мовчу про ліки, які тут дорогущі, одяг та відпочинок. Можна взяти комуналку в оплату на 3 платежі.так 50% італійців і живуть. Тому ситуація з Україною нікого не здивує. Так живуть багато більш бідних країн ЄС. Це нам всім раніше думалось, що в ЄС краще....
Ответ дляElmyska
Вот это интересный вопрос, только один широко поставленный. Многие отвечают за Европу, только без конкретики (что значит за Европу? Кто подскажет из шапкозакидателей ?)
Ну, наверное за европейский уровень жизни)
Только у нас не с той стороны зашло или вышло.
Nathalie27• 29 января 2024
Ответ дляРыжаяЛиса
А майдан за что был? Не за Европу ?
Я без сарказма, если сто
Щоб добити українську незалежність і згадувати її тільки як анекдот
Yulia_Kyrulenko• 29 января 2024
Відкривати очі потрібно всім і думати всім,піднімати плату взагалі нехають права це раз,а по друге всі ресурси наші і належать нам можна не платити.Геноцид
77 года рождения• 29 января 2024
Авторе, а вам слуга народа сірожа нагорняк не сказав, кому Регулятор тарифів підпорядковується?
Нагадати, як Ахметова у грудні 2021 року зелений верховнокомандувач дискредитувати намагався, закидаючи Ахметову участь у держперевороті?
Ответ дляYulia_Kyrulenko
Во время войны национализируется всё, тем более Ахметов украл и это легко доказать , где это всё?
77 года рождения• 29 января 2024
Ответ дляMangoskin
націоналізувати? А при владі у нас зараз хто?
Новиє ліца з низів, у яких, що не день, то зашквар, на баблі, дтп і т.п.
Богдан гарну команду підбирав зеленому, старався