ГейТуда• 29 января 2024
Що краще від закладеності носа для дітей?
Виписували Флікс, але якось не дуже підійшов. Порадьте що краще домогає вашим дітям. Доньці 13
НаливайКа• 29 января 2024
Ответ дляВідкушу все що стирчить
вам судиннозвужуюче?
Да, вопрос странный. Согласна
ГейТуда
• 29 января 2024
Ответ дляДоставучая
Мені подобається евказолін аква, і назоспрей алое. Не сушить.
Дякую
Крайня невістка• 29 января 2024
Ответ дляДоставучая
Обидва препарати надзвичайно дієві, але агресивні до слизової
ГейТуда
• 29 января 2024
Ответ дляКрайня невістка
А як саме впливають?
ГейТуда
• 29 января 2024
Ответ дляБелоснежко
Для початку промивати треба.
Само собою
Але вночі ж хочеться спати, а не промивати
Крайня невістка• 29 января 2024
Ответ дляГейТуда
А як саме впливають?
Викликають подразнення, почервоніння, пересушують.
Флікс - то взагалі місцевий гормон, він діє не зразу.
Я так розумію, якщо виникає таке питання щодо дитини 13 років, то вона нечасто хворіє. І ви можете взагалі використати будь-який судиннозвужувальний препарат, буде допоміжне
Залежить же від того, що саме у дитини за симптоми. Коли ніс сухий і не дихає - там набряк, коли тече фонтан зелений - вірусний нежить, коли звичайні прозорі шмарклі - то сама стандартна ситуація.
Раз Вам виписали Флікс, значить мова йде про набряк. Однак Флікс зовсім не виключає судинозвужувальне на ніч, щоб дитина вночі спала нормально. В такому випадку підійдуть будь-які по віку. Я беру Ринофлуіміцил, знаю що він і проб´є, і підсушить за декілька днів, хоч і недешевий.
А щодо Фліксу порадьтесь з лікарем. Якщо вона виписала його через набряк, але він не допомагає, можна замінити на інші протинабрякові.
СкрипяСердцем• 29 января 2024
Рінт дієвий і не сушить.
Але окрім пшикалок обов´язково промивати і зволожувати ніс будь-яким солевим розчином.
ГейТуда
• 29 января 2024
Ответ дляraven_i
Дякую
Ринофлуімуцил є
ГейТуда
• 29 января 2024
Ответ дляСкрипяСердцем
Звикання може бути за 2 дні.
Ого, я його собі купую
ГейТуда
• 29 января 2024
Ответ дляКрайня невістка
Навпаки, аденоїди в садку замучили
Постійно щось капали
Ще викривлена перегородка додає проблем
Постійно щось капали
Ще викривлена перегородка додає проблем
Крайня невістка• 29 января 2024
Ответ дляГейТуда
Навпаки, аденоїди в садку замучили
Постійно щось капали
Ще викривлена перегородка додає проблем
Постійно щось капали
Ще викривлена перегородка додає проблем
Ну тоді ви маєте все це і так знати. Як діють судиннозвужувальні і як місцеві гормони, коли треба міняти препарат і коли ліки не підходять, і що буває звикання. Дитина майже доросла, можна будь-які краплі
Ответ дляГейТуда
Дякую
Ринофлуімуцил є
Колись, коли донька була мала, я в аптеці у фармацевта спитала який ще купити судинозвужувальний, бо вдома тільки Ринофлуімицил. Він спитав навіщо ще щось, якщо цей хороший є.
Нижче Ви написали, що у дитини аденоїди і викривлена перегородка. У нас теж саме. Ви вже маєте бути тоді знайомі з хорошим лором і складними краплями, бо інколи в нашому випадку тільки вони й допоможуть.
ГейТуда
• 29 января 2024
Ответ дляraven_i
Нам не призначали
Давали якісь стандартні схеми. Максимум - Ізофра
Ответ дляГейТуда
Нам не призначали
Варто б попитати серед знайомих гарного платного лора, який би вів Вашу доньку й міг прийняти/приїхати, коли в ньому є потреба. Ми такого мали й викликали тоді, коли самі не справлялись й коли він бачив серйозний аденоїдіт+набряк і потребу, одразу призначав ті чи інші складні краплі. По грошах вони часто копійки коштують й пару ампул могло вистачити на тиждень. При такому підході й правильному лікуванні дитина вже за день дихала.
Ізофра - то тільки коли затяжні вірусні зелені шмарклі, і то не завжди спрацьовує. В інших випадках, проти набряків і т.д вона не працює.