Поддакиваю иногДА• 29 января 2024
Чи не буде проблем з перетином кордону?
Доброго дня, підкажіть будь ласка, чи не буде проблем з виїздом закордон. Я міняла прізвище і ід картка та закордонний підтягнулись в дію, але там де рядок іпн, то пише що не пройшов перевірку державною податковою службою. Скажіть будь ласка що це означає, та чи не буде проблем на кордоні? За кодом я не ходила, бо він в мене є зі зворотної сторони паспорту
Мамина квіточка• 29 января 2024
крім закордонного паспорту для перетину кордону нічого не потрібно