Якщо гіпотетично ( не дай Боже) вона неминуча.
На якому боці воліли б опинитись? Кому побажаєте перемоги?
1. США, Великобританія, Канада, Європа, Австралія, Ізраїль, Японія та інші цивілізовані країни
2. РФ, Китай, Північна Корея, Іран + мусульманський світ та інші диктаторські, недорозвинуті країни
Результат:
вже голосів:
279 (90.29%)
30 (9.71%)
Чашечка кофе• 29 января 2024
Вважаю, що тих 9 ( на момент написання коментаря) треба забанити навічно
Ответ дляContento
Всё это слова. Если стороны начнут обмениваться ядерными ударами, а ядерного оружия на планете накопилось огромное количество, то временно живые позавидуют мёртвым. Я подозреваю, что мы уже не первая цивилизация на этой планете).
є такі розмови про не першу цивілізацію, читала що якщо подивитись на залишки фортець-зірок по світу, то всюди вони більш-менш збереглись лише на території де був ссср вони розрушені і занесені землею. і багато озер ідеально круглої форми, як наче від вибухів ті озера виникли.
якщо це так то якась реально територія проклята
RaminaSonne• 29 января 2024
Ответ дляHelloKitty18
Дивне питання на українському форумі .
Удалено администрацией...
Dark_Yasna• 29 января 2024
Ответ дляHelloKitty18
Дивне питання на українському форумі .
это вообще дивне питання. на сторону мусульман ніколи
Ответ дляЧашечка кофе
Вже 11
Ще треба звернути увагу на на 36 дизлвйків.
Це окрема інфантильна категорія, якій не дали свій варіант, тому і казяться.
Какая разніца, всєаніадінакавиє, а у нас разві нє так? нададагаваріватьс, мизамір, вайни можна била ізбєжать, міня на другую планєту, пажалуйста.
Wild raccoon• 29 января 2024
когда моя бабушка была жива - говорила будет 3я мировая
а я смеялась и говорила - ну ты что
21 век - можно всегда договориться
а теперь если будет 3я мировая - я лучше уж сдохну чем все это буду наблюдать
а я смеялась и говорила - ну ты что
21 век - можно всегда договориться
Anastasiya-f052• 29 января 2024
Ответ дляРыжаяЛиса
А можно улететь на другую планету?
Илон Маск вон на Марс собираеться. Только как выживать на Марсе без обеспечения с Земли?
Anastasiya-f052• 29 января 2024
Ответ дляРыжаяЛиса
Хоть на какую
Инопланетяне, надеюсь, более разумными окажутся)
Судя по тому что они не желают связываться с земными идиотами, разрушающими свою же планету, они таки более разумные.
Сестры Гримм• 29 января 2024
Ответ дляAnastasiya-f052
Цікаво, ми не одні у Всесвіті. Ну є ж ще планети в таких самих комфортних умовах для життя. І всюди таке припуцькнуте людство?
Anastasiya-f052• 29 января 2024
Ответ дляLudaSHS
Не. Вы что
Тот бассейн нам втором месте опасности Малакка пролив - Китай возит все тудой
Они будут биться с Индией, Японией , Новой зеландией, Австралией ( Сша)
Плюс возможность цунами
А как насчет Исландии? А Тувалу или Фиджи или там Кирибати или остров Пасхи? А может Аргентина или Чилли?
Сестры Гримм• 29 января 2024
Ответ дляWild raccoon
а я смеялась и говорила - ну ты что
21 век - можно всегда договориться
а я смеялась и говорила - ну ты что
21 век - можно всегда договориться
Так весь час людство колотиться у війнах. Поки не самознищиться не заспокоїться.
Anastasiya-f052• 29 января 2024
Ответ дляСестры Гримм
Хто зна. Можливо, таке саме, можливо інше.
Anastasiya-f052• 29 января 2024
Ответ дляLudaSHS
Никаких островов
Исландии нужна ’ большая земля и ресурсы’
В южной Америке свои страшилки.
Оу, а что тогда остаеться? Явно не Европа, не Африка, Не Азия. Раз не Южная Америка, остаються Канада, Новая Зеландия? Антарктида тоже врятли. Там не выжить без поддержки с других континентов.
Anastasiya-f052• 29 января 2024
Ответ дляLudaSHS
Жить, где спокойно сейчас.
Ну относительно...
Если будет третяя мировая, там может тоже стать очень не спокойно может.
Ответ дляLudaSHS
Никаких островов
В южной Америке свои страшилки.
Насправді опитування дуже просте і відповідь очевидна. Але не для всіх.
Багато шукають якийсь третій варіант, хочеться пересидіти в безпечному місці і не приймати у цьому участь. Нормальне, людське бажання.
Але в опитуванні 2 запитання. Кому побажаєте перемоги?
Невже на ньому теж можна підвиснути?
Anastasiya-f052• 29 января 2024
Ответ для vihola
Невже на ньому теж можна підвиснути?
Мабуть можна? Я от взагалі бажаю щоб не було третьої світової. І нашої теж. Щоб і не починалась взагалі ніколи.
Ответ дляAnastasiya-f052
Це не залежить від наших бажань, на жаль.
Хіба ви не є очевидцем, як 140 мільйонів росіян злетіло з катушок, а китайців в 10 разів більше ну і всі решта їхні «друзі», вони вже утворили союз.