vihola• 29 января 2024

Про третю світову

Якщо гіпотетично ( не дай Боже) вона неминуча.
На якому боці воліли б опинитись? Кому побажаєте перемоги?

1. США, Великобританія, Канада, Європа, Австралія, Ізраїль, Японія та інші цивілізовані країни

2. РФ, Китай, Північна Корея, Іран + мусульманський світ та інші диктаторські, недорозвинуті країни
Результат:
вже голосів: 309
279 (90.29%) 1
30 (9.71%) 2
автор vihola • 29 января 2024
Ответ дляAnastasiya-f052
Мабуть можна? Я от взагалі бажаю щоб не було третьої світової. І нашої теж. Щоб і не починалась взагалі ніколи.
Це інфантильна позиція, ви можете бажати, щоб не було того, що відбулось вже, що вже відбувається. Але це не може здійснитись.
Anastasiya-f052• 29 января 2024
Ответ для vihola
Це не залежить від наших бажань, на жаль.
Хіба ви не є очевидцем, як 140 мільйонів росіян злетіло з катушок, а китайців в 10 разів більше ну і всі решта їхні «друзі», вони вже утворили союз.
Звісно все бачу. Але це не примушує мене бажати війни.
автор vihola • 29 января 2024
Ответ дляAnastasiya-f052
А хто бажає війни?
автор vihola • 29 января 2024
Ответ дляAnastasiya-f052
Війни бажає союз країн номер 2, вони вже влаштовують війни на планеті в реальному часі.
Війна не зникне, від того що ви не будете її бажати.
LudaSHS• 29 января 2024
Ответ для vihola
Насправді опитування дуже просте і відповідь очевидна. Але не для всіх.

Багато шукають якийсь третій варіант, хочеться пересидіти в безпечному місці і не приймати у цьому участь. Нормальне, людське бажання.

Але в опитуванні 2 запитання. Кому побажаєте перемоги?
Невже на ньому теж можна підвиснути?
Потому что сразу подвязывают личные переживания, ’куда ’- часть выживания.

И может часть тех , кто 2 нажал сидят в Ес
, парадокс, их тело сдедало выбор , а ’ мозг ’ еще догоняет тело? 🤷‍♀️

Насчет Этих- зачастую в многих темах Автору больше ставят это, это как ’ сказать нечего - хочь натыцну’

Или непониматели вообще темы и командующие тут какие темы нужны, какие нет. Самый простой рецепт - не заходить в неинтересные темы тут не работает, заходят.
Anastasiya-f052• 29 января 2024
Ответ для vihola
Не зникне? То через це я маю хотіти війни?
Anastasiya-f052• 29 января 2024
Ответ для vihola
А хто бажає війни?
Ті хто їх починає, хто допускає і хто нічого не робить для їх припинення.
Anastasiya-f052• 29 января 2024
Ответ для vihola
Тобто я не маю права хотіти нормального людського життя? І я маю хотіти цього всього жаху?
автор vihola • 29 января 2024
Ответ дляAnastasiya-f052
Якщо ви не хочете війни, а вона вже є, по всьому світу, неможливо нікуди втекти.
Ви не можете не пристати на жодну сторону, не бажати їй перемоги, якщо хочете вижити.
Barkas• 29 января 2024
Ответ дляkanni
Класна постановка питання: ви до розвинутих чи до недорозвинутих хочете?
Щось ці розвинуті ножа в спину встомляють не гірше недорозвинутих. Хочу, щоб українці правили світом
Barkas• 29 января 2024
Ответ дляContento
Всё это слова. Если стороны начнут обмениваться ядерными ударами, а ядерного оружия на планете накопилось огромное количество, то временно живые позавидуют мёртвым. Я подозреваю, что мы уже не первая цивилизация на этой планете).
Я теж, ніхто так і не пояснив, як загинуло місто Мохенджо-Даро.
Anastasiya-f052• 29 января 2024
Ответ для vihola
Давно вже не хочу вижити в цьому жахітті нескінченному. Єдина надія що скоро якась ракета таки прилетить так що б я здохла. Самій то слабо.
Павела• 29 января 2024
Дивне питання. Але ви описом пунктів вже розставили пріорітети. Хотіла б перемоги демократичного світу. Єдине, що можу уточнити
1 думаю її не буде і сподіваюсь я не помиляюсь.
2 Я не прихильник думки, що росія це чмобіки ні на що не здатні, тому нато розправиться з ними на раз два. Якщо така війна буде і саме між такими країнами, як ви назвали, то перемога цивілізованого світу під великим питанням, якщо не гірше
автор vihola • 29 января 2024
Ответ дляAnastasiya-f052
Ну якщо це так просто, підіть і зробіть.
Barkas• 29 января 2024
Ответ дляAnastasiya-f052
Илон Маск вон на Марс собираеться. Только как выживать на Марсе без обеспечения с Земли?
Полетить він точно так само, як і запустив свій гіперлуп...
Anastasiya-f052• 29 января 2024
Ответ для vihola
Це мали б робити уряди країн і ООН.
Я б і пішла, якби могла одна щось зробити. Один в полі не воїн.
Anastasiya-f052• 29 января 2024
Ответ дляnezhinka
Це точно
Anastasiya-f052• 29 января 2024
Ответ дляПавела
Я теж боюсь що ви праві.
Anastasiya-f052• 29 января 2024
Ответ дляnezhinka
Також нема поянення що ж сталось з Роанок (одна з перших колоній в США яка раптом виявилась абсолютно безлюдною. Досі не відомо куди поділись люди).
Sara Ice• 29 января 2024
Ответ дляLudaSHS
Не. Вы что
Тот бассейн нам втором месте опасности Малакка пролив - Китай возит все тудой
Они будут биться с Индией, Японией , Новой зеландией, Австралией ( Сша)

Плюс возможность цунами
Люда, а яке місце ви особисто вважаєте безпечним?
4мама• 29 января 2024
Ответ дляЕленка14
Це ви сподіваєтесь побачити, скільки кокошніц натиснуть 2?
Вже дві є.
4мама• 29 января 2024
Ответ дляContento
Какая может быть победа ? Если это будет ядерная война , то никаких победителей не будет . Все погибнут.
Та ні, всі не загинуть.
Після бомбардування Хіросіми та Нагасакі навіть там не всі загинули.
4мама• 29 января 2024
Ответ дляРыжаяЛиса
А можно улететь на другую планету?
Тільки з Ілоном Маском - він долба@об, трампіст, путініст.
4мама• 29 января 2024
Ответ длячир
Надо добавить Мальдивы, Сейшелы, как третий вариант для безопасного наблюдения за первыми двумя.))
Острови змиють цунамі. Цунамі спровокують ядерні вибухи.
автор vihola • 29 января 2024
Ответ дляAnastasiya-f052
Це мали б робити уряди країн і ООН.
А вони нічого не робили, не роблять? Такі дурні, не хочуть жити спокійно в цивілізованому світі, який старанно побудували. Хочуть, щоб на них кровожерні, заздрісні дикуни нападали. Так ви вважаєте?

Он вже готуються до війни, бо усвідомили, що розмови з коаліцією диктатур- марні.
tetnes• 29 января 2024
Ответ дляElenka0515
Подскажите расписание звездолетов на Марс
Перед глазами всплыла финальная сцена ’Не смотрите наверх’.
Teonaa• 29 января 2024
Ответ для vihola
Ні
А я хочу. До лунатиків. Марсіан. Не суть до кого)
автор vihola • 29 января 2024
Ответ дляПавела
Тобто, ви одночасно хочете перемоги демократичного світу і одночасно сподіваєтесь, що її не буде?
Це як?
Anastasiya-f052• 29 января 2024
Ответ для vihola

Отож, готуються воювати, замість того щоб вчасно (ще в 2013) вжити заходів щоб не довелось воювати ні їм ні нам.
Чи хоч зайнятись цим зараз.
Так що, так, хочуть щоб на них нападали.
Be_me• 29 января 2024
Ответ дляContento
Згадався фільм ’Оппенгеймер’, кінець там дуже промовистий..