vihola• 29 января 2024

Про третю світову

Якщо гіпотетично ( не дай Боже) вона неминуча.
На якому боці воліли б опинитись? Кому побажаєте перемоги?

1. США, Великобританія, Канада, Європа, Австралія, Ізраїль, Японія та інші цивілізовані країни

2. РФ, Китай, Північна Корея, Іран + мусульманський світ та інші диктаторські, недорозвинуті країни
Результат:
вже голосів: 309
279 (90.29%) 1
30 (9.71%) 2
автор vihola • 29 января 2024
Ответ дляAnastasiya-f052
А чому лише домовитись?
ДЕ я казала про домовлятись?
А що зробити?
Ви казали зробити щось, не знаю що, але не воювати, тобто не захищатись.
Seehund• 29 января 2024
Ответ дляAnastasiya-f052
И не только ожогов. Еще ж травмы, епидемии, дефициты воды, еды, лекарств и тд. Опять же, бойни между групами людей скорее всего тоже будут.
Беззаконие, право силы между выжившими.
Anastasiya-f052• 29 января 2024
Ответ дляSeehund
Беззаконие, право силы между выжившими.
Вот вот
Anastasiya-f052• 29 января 2024
Ответ для vihola
А що зробити?
Я мала на увазі припинити ті війни що є і запобігати новим.
Ви самі бачите спосіб це зробити?
Розбомбити кремль не допоможе, там всі такі психопати.
Заміна для ООН з більшими ресурсами, швидкістю реакції і повноваженнями?
А це не призведе до негативних наслідків?
Так, я особисто не знаю що робити і як виходити з ситуації.
Але ж є ті хто знає те чого я не знаю.
автор vihola • 29 января 2024
Ответ дляAnastasiya-f052
Ви самі бачите спосіб це зробити?
Але ж є ті хто знає те чого я не знаю.
Якщо вам приставили до горла ножа.
Як може хтось третій це припинити?

Домовлятись ви не пропонували, воювати не можна згідно вашого світогляду, тобто якщо пристрелити цього придурка і на його місце ще десять таких прийде, то буде війна.

Отже, що треба зробити?
Ви не знаєте, але переконані, що є в світі якісь чарівники, які знають.
Чи це просто бажання скинути на когось третього всю відповідальність, вмити руки і не робити нічого задля перемоги добра над злом, бо ви в доміку, проти війни.
Та ракета парашенська, на жаль, не вибирає проти війни ви чи за.
автор vihola • 29 января 2024
Ответ дляAnastasiya-f052
Ви самі бачите спосіб це зробити?
Але ж є ті хто знає те чого я не знаю.
А ви писали на російських сайтах, листи в кремль, щоб вони припинили війну?
Anastasiya-f052• 29 января 2024
Ответ для vihola
Російські сайти в Україні заблоковані, це раз. Два, самі ж знаєте, ті листи ніхто навіть читати не буде.
автор vihola • 29 января 2024
Ответ дляAnastasiya-f052
А які листи вони будуть читати, від кого?
Хто має написати їм? Забирайте все що хочете в Україні, робіть все що хочете. Тільки припиніть війну. Вас влаштує таке рішення проблеми?
Anastasiya-f052• 29 января 2024
Ответ для vihola
Якщо вам приставили до горла ножа.
Як може хтось третій це припинити?

Отже, що треба зробити?

Знову ж. То я маю хотіти воювати??
А хотіти нормального людського життя ні і то інфантильно? ОК.
Так само, звідки я можу знати хто з 8 мілліардів людей що знає.
Так, хтось може знати щось що я не знаю.
І я дуже добре знаю і усвідомлюю що повна ж.па світу таки буде (і готуюсь, до речі) то я не можу хотіти щоб того не сталось? Бо ж інфінтильно? ОК
Anastasiya-f052• 29 января 2024
Ответ для vihola
Від якоїсь невідомої жінки яка для них ніхто і ніщо, тим паче з України, не читатимуть.
автор vihola • 29 января 2024
Ответ дляAnastasiya-f052

Знову ж. То я маю хотіти воювати??
Ну скажіть тому хто приставив вам до горла ножа, що вам просто хочеться нормального людського життя. Це обовʼязково допоможе.
Anastasiya-f052• 29 января 2024
Ответ для vihola
Господи.... Та звісно не допоможе. Всі це знають.
Але чому ніхто не має права хотіти нормального життя?
І до чого тут іфантильність.
автор vihola • 29 января 2024
Ответ дляAnastasiya-f052
І до чого тут іфантильність.
Ми ходимо по колу. Всі нормальні люди хочуть нормального життя і не хочуть війни. Але є ненормальні, тому є війна.
Від того, що ви не будете хотіти війни, війна не щезне. Ще які елементарні речі вам повторити?
4мама• 29 января 2024
Ответ дляAnastasiya-f052
Це не я вирішую.
Не маючи повної картини, а також відповідних знань і кваліфікації, особисто я не можу знати що саме принесе бажаний результат.
Для цього свого часу і був створений ООН.
Де їх дії? І до речі, де вйська ООН? Чому їх нема в Україні?
🇺🇳🇵🇸🇮🇱 190 співробітників Агентства ООН для допомоги палестинцям (UNRWA) брали участь у нападі ХАМАС на Ізраїль.

Дані ізраїльської розвідки кажуть, що усі вони — члени ХАМАС, а деякі входять до угруповання «Ісламський джихад». Агентство Reuters ознайомилось із шестисторінковим звітом. Ось що там є:

▪️11 співробітників працювали вчителями та водночас були бойовиками ХАМАС та «Ісламського джихаду». У доповіді є їхні імена та фотографії.

▪️Один співробітник, який паралельно працював у школі, допомагав синові взяти в полон ізраїльтянку.

▪️Один соцпрацівник вивіз до Гази тіло ізраїльського офіцера та координував рух терористів.

▪️Ще один соцпрацівник був помічений у різанині в кібуці Беєрі, де вбили кожного десятого жителя.

▪️Четвертий представник UNRWA причетними до масових убивств на музичному фестивалі у Реїмі, де вбили понад 360 людей, і нападу на військову базу поруч.

Фото: Shutterstock

Але корупцію лише Україна повинна долати. Хто всрався - невістка.
Anastasiya-f052• 29 января 2024
Ответ для4мама

Фото: Shutterstock

LudaSHS• 30 января 2024
🤡Патрушев призвал россиян готовиться к долгой войне с Западом.
РойЛеля• 18 февраля 2024
Ответ дляLudaSHS
Тяо есть, необязательно стратегическим. И вообще новые войны это воцны технологии и новой реальности. Свет, связь , электронку выбивать, тестировать климатическое оружие
Люди - ракова пухлина планети