vihola• 29 января 2024

Про третю світову

Якщо гіпотетично ( не дай Боже) вона неминуча.
На якому боці воліли б опинитись? Кому побажаєте перемоги?

1. США, Великобританія, Канада, Європа, Австралія, Ізраїль, Японія та інші цивілізовані країни

2. РФ, Китай, Північна Корея, Іран + мусульманський світ та інші диктаторські, недорозвинуті країни
Результат:
вже голосів: 309
279 (90.29%) 1
30 (9.71%) 2
tetnes• 29 января 2024
Ответ дляtarveldy
Марс відміняється Ілона маск з глузду з´їхала
То від кокаїну
LudaSHS• 29 января 2024
Ответ дляSara Ice
Люда, а яке місце ви особисто вважаєте безпечним?
Не знаю. Тут же смотря какой период, на сейчас, на будущее, и тд. Наверное главное - быть мобильным. И здоровым.

Я в Киеве, выезжала только когда доставали артой и т д. Но я не считаю столицу безопасной, в Украине есть безопаснее городки.
И мир безопаснее Украины. Ну в этом периоде.

А мир большой и страшных точек много, от природных катаклизмов, до режимов.
Даже отпускная турция хранит в себе опасности изза режима диктатора.
Даже горная италия - изза сейсмических зон.
Балканы - изза критических мусульманских вопросов. И гор...
Балтия, Финляндия- изза соседа гноя.
Или крупные страны столицы мира - Лондон, Вашингтон, Париж, Берлин - изза взращивания ядерки у автократий террористов...
Что им стрельнет.. это все сложно, и ответов нет.
Нина____• 29 января 2024
Ответ для vihola
Насправді опитування дуже просте і відповідь очевидна. Але не для всіх.

Багато шукають якийсь третій варіант, хочеться пересидіти в безпечному місці і не приймати у цьому участь. Нормальне, людське бажання.

Але в опитуванні 2 запитання. Кому побажаєте перемоги?
Невже на ньому теж можна підвиснути?
А вы кому побажаєте? И к чему этот 2-ой вариант? Странная тема
zztop-b844• 29 января 2024
Нам то что от третьей мировой - ни холодно ни жарко...
У нас она идёт уже полным ходом. Хуже нам от нее не будет и никто нам права голоса не даст на чьей стороне быть - как прикажут - туда и погонят

Если начнется ещё где то, то у нас только уменьшить

Я двумя руками за 3 мировую, а то сейчас как и при ковиде - ковид везде, а полная жопа только в Украине
автор vihola • 29 января 2024
Ответ дляAnastasiya-f052
Отож, готуються воювати, замість того щоб вчасно (ще в 2013) вжити заходів щоб не довелось воювати ні їм ні нам.
Чи хоч зайнятись цим зараз.
Так що, так, хочуть щоб на них нападали.
Тобто, як можна зробити зараз те що не зробили 10 років тому? Якщо вже напали.

Ви сама собі суперечите.
Це якраз плоди того, що ні вони ні ми не хотіли війни, ніхто з нормальних людей.
А вона всеодно є, бо існують ненормальні.
чир• 29 января 2024
Ответ для4мама
Острови змиють цунамі. Цунамі спровокують ядерні вибухи.
То образно говоря, понятно что никому мало не покажется.((((
Павела• 29 января 2024
Ответ для vihola
Тобто, ви одночасно хочете перемоги демократичного світу і одночасно сподіваєтесь, що її не буде?
Це як?
Сподіваюсь, що війни не буде
Anastasiya-f052• 29 января 2024
Ответ для vihola

Ви сама собі суперечите.
Так я не мала на увазі те саме робити зараз, що треба було робити 30 років тому. Звісно то має відрізнятись.
автор vihola • 29 января 2024
Ответ дляНина____
Звісно, країнам, які побудували цивілізацію і хочуть спокійно жити, працювати, відпочивати, насолоджуватись плодами своєї праці.
А ви відморозкам російським та їхнім союзникам бажаєте перемоги? Чи вагаєтесь? Дивна тема, складне запитання?
автор vihola • 29 января 2024
Ответ дляAnastasiya-f052
А що зараз треба зробити?
Anastasiya-f052• 29 января 2024
Ответ для vihola
А що зараз треба зробити?
Це не я вирішую.
Не маючи повної картини, а також відповідних знань і кваліфікації, особисто я не можу знати що саме принесе бажаний результат.
Для цього свого часу і був створений ООН.
Де їх дії? І до речі, де вйська ООН? Чому їх нема в Україні?
Нина____• 29 января 2024
Ответ для vihola
Удалено администрацией...
автор vihola • 29 января 2024
Ответ дляAnastasiya-f052
Це не я вирішую.
У вас інфантильні питання, інфантильні претензії.
Ви не знаєте як, але хочете, щоб цього не було, а це було. Наче в мене є чарівна паличка і я зараз скажу абракадабра, все нема війни, мийте ноги, лягайте спати.
Anastasiya-f052• 29 января 2024
Ответ для vihola
Вимагати щоб чиновники робили свою роботу то інфантильно?
ОК.
Нина____• 29 января 2024
Ответ для vihola
Удалено администрацией...
автор vihola • 29 января 2024
Ответ дляНина____
Удалено администрацией...
Тобто, коли ви мене запитуєте кому я побажao перемоги, це нормальне запитання.
A коли запитую кому побажаєте перемоги ви, це наïзд?)
Чи спроба злити відповідь.
Нина____• 29 января 2024
Ответ для vihola
Чи спроба злити відповідь.
Вы посмотрите на реакции под темой вашей)) с какой целью создана тема?
автор vihola • 29 января 2024
Ответ дляAnastasiya-f052
ОК.
Якщо я зараз запитаю у вас, що повинні зробити чиновники. Ви скажете я не знаю, але хай зроблять так, щоб не було війни, це їхня робота.
От про що щ вами далі говорити.

Ваша найбільша помилка вірити в те, що з парашкою та її друзями можна вести діалог.
Вони не хочуть розмовляти, вони хочуть крові, хочуть зруйнувати сьогоднішню цивілізацію і сидіти на згарищі.
автор vihola • 29 января 2024
Ответ дляAnastasiya-f052
ОК.
Скажіть чого параші не вистачало, щоб жити нормально, мирно, займатись своїми проблемами.
Ви знаєте, що їй треба від українців?
З якою метою рф напала на Україну?
Anastasiya-f052• 29 января 2024
Ответ для vihola
От про що щ вами далі говорити.

А ви знаєте все-все-все про те що має зробити, наприклад, електрик щоб замінити проводку? Чи змонтувати нову розетку? Я не знаю всього цього.
Так само той же електрик не знає, що треба зробити щоб навчити компьютер виконувати ті чи інші дії , яких в ньому ще не прописано (як програмувати), а я знаю.
І це нормально, щось не знати.
автор vihola • 29 января 2024
Ответ дляAnastasiya-f052
ОК.
А може ви знаєте, що потрібно китайцям, ірану, північній кореї? Що їм не подобається в цьому світі? Що хочуть змінити? Як їх задовільнити, щоб не хотіли війни? Не тимчасово, а взагалі.

Очікувана відповідь від вас, не знаю, але хай чиновники щось зроблять, це їхня робота.
owl62• 29 января 2024
Ответ дляAnastasiya-f052
Давно вже не хочу вижити в цьому жахітті нескінченному. Єдина надія що скоро якась ракета таки прилетить так що б я здохла. Самій то слабо.
Не можна так говорити. Бо та ракета може Вас не забрати, а дуже скалічити. Або забере дорогу для Вас людину, якій ще було б треба довго жити
kris_lynx• 29 января 2024
Предпочту, чтоб они там без нас участвовали
Anastasiya-f052• 29 января 2024
Ответ дляkris_lynx
Врятли єто возможно
owl62• 29 января 2024
Ответ для vihola
Ви знаєте, що їй треба від українців?
З якою метою рф напала на Україну?
Як там в підручнику - імперія або воює, або розпадається
автор vihola • 29 января 2024
Ответ дляAnastasiya-f052
І це нормально, щось не знати.
Дивіться, спробую вам пояснити, як маленькій дитині.

Західна цивілізація це найкраще, найпрогресивніше досягнення людства на сьогоднішній день. Та, схоже, вона слабка, погано консолідована, довго приймає рішення, бо думка кожного важлива. Вона розніжена, бо не одне покоління має сите, щасливе життя і в люди в найстрашнішому сні уявити не можуть, що завтра треба буде йти воювати, вмирати.
Диктатура не запитує хочеш, чи ні, ти раб, в тебе нема вибору, нема доступу до альтернативної інформвції , ти зомбі на мʼясо. І вона почувається сильною, бо рішення можна приймати одноосібно, ні з ким не рахуватись, незгодних випилювати.

А якщо ти такий у світі не один, а вас кілька таких придурошних. Чому не взяти і не відібрати все у цих слабаків? А якщо не вийде, то просто знищити.

Як з такими домовитись, ваші варіанти?
Anastasiya-f052• 29 января 2024
Ответ для vihola
Ви знаєте, що їй треба від українців?
З якою метою рф напала на Україну?
Як правило війни починають заради прибутку в тій чи іншій формі. Гроші, ресурси, люди чи територія. Ресурси то наврятчи, люди теж. Так само гроші.
Тож, наймовірнише, за територію.
Але як мислить конкретна людина, я не можу бачити.
Seehund• 29 января 2024
Естественно хочется, что бы победила цивилизованность, но это на первый взгляд, если подумать после окончания войны будет все равно, кто победит, большая часть людей погибнет, остальные будут мучатся от радиоактивных ожогов.
Anastasiya-f052• 29 января 2024
Ответ для vihola

Як з такими домовитись, ваші варіанти?
А чому лише домовитись?
ДЕ я казала про домовлятись?
Anastasiya-f052• 29 января 2024
Ответ дляSeehund
И не только ожогов. Еще ж травмы, епидемии, дефициты воды, еды, лекарств и тд. Опять же, бойни между групами людей скорее всего тоже будут.