Самоучка• 29 января 2024

Дитині 2 роки, має великі запори. Сходить в душ і йде по-великому

Це співпадіння чи душ так сприяє?
Ермолайчик• 29 января 2024
Думаю це більше звичка або асоціація

Цвіпканя• 29 января 2024
Харчування ? Фрукти ? Чорнослив гербеР ?
автор Самоучка • 29 января 2024
Ответ дляЦвіпканя
Дякую за підказку) завтра куплю гербер чорнослив) раніше гарно іла, зараз не дуже
Цвіпканя• 29 января 2024
Ответ дляСамоучка
Ківі дуже добре дає сходити в туалет , але купуйте таке червоне ківі або королівське вони солодкі і діти їх обожнюють , моїй два з половиною вона це ківі ладна їсти і їсти
Опля Картопля• 29 января 2024
То може у неї спазм? Душ його знімає
Руда ліса• 29 января 2024
У знайомої донька, років до3х завжди ходила під час купання.
Булку Дай• 29 января 2024
Йогурти на сніданок даєте?
Лялькодзьоб• 29 января 2024
Ответ дляСамоучка
Ну пусть ходит чаще в душ. Вам что жалко?
Тёплый душ расслабляет мышцы вот и в туалет хочется. А ещё животик помасажировать можно. Круговые движения по часовой стрелке, ножки поподнимать вверх, ’велосипед ’
Мой завтрак• 29 января 2024
Сприяє, розслаблює, було таке в дитинстві у старшої доньки, потім пройшло.

сою не люблю• 29 января 2024
йогурт домашній робіть на заквасці
В шоколаде• 29 января 2024
Добре, що вам хоч щось допомогає. У моєї доньки до 4 з половиною років були запори постійно, щодня. Як ми намучилися..
автор Самоучка • 29 января 2024
Ответ дляВ шоколаде
Щодня це як? Моя ходить раз на 3 дні((
В шоколаде• 29 января 2024
Ответ дляСамоучка
Щодня це як? Моя ходить раз на 3 дні((
Ну, може це її норма. Якщо дитина ходить легко, стул м´який, то не бачу проблеми. А в нас взагалі сама не какала. Ми стільки років мучалися. Дюфалак, харчування, молочна кухня, масаж робила. Це коли вона зовсім мала була,іноді допомагало, робила дуже довго, двічі на день . Воду майже не пила, не могли змусити. Потім почався рсихологічний фактор. Донька боялась какатт сидячи, робила у памперс, але не повністю. Жили на свічках
Помаранчова душа• 29 января 2024
Наладите дитині харчування, що за знущання над її здоровʼям?
автор Самоучка • 29 января 2024
Ответ дляПомаранчова душа
Ви гадаєте я спеціально її мучу?
автор Самоучка • 29 января 2024
Ответ дляВ шоколаде
Ні, в неї запор( какашки як пластилін(((
Помаранчова душа• 29 января 2024
Ответ дляСамоучка
Ви гадаєте я спеціально її мучу?
Так
Тому що налагодилження харчування повністю залежить від вас
автор Самоучка • 29 января 2024
Ответ дляПомаранчова душа
Так
Дай Бог вам здоровя
Помаранчова душа• 30 января 2024
Ответ дляСамоучка
Дай Бог вам здоровя
Що не так?
Дитина ваша мучаться, а ви не взмозі налагодити їй харчування і режим пиття?
То хто в цьому винен?
Дитина? Сусід? Продавець?
Не спихнеш ні на кого.
Це повністю ваша відповідальність

В шоколаде• 30 января 2024
Ответ дляПомаранчова душа
Що не так?
То хто в цьому винен?
Дитина? Сусід? Продавець?
Не спихнеш ні на кого.
Це повністю ваша відповідальність
Що ви верзете? Не стикалися особисто і думаєте це ваша заслуга, якщо у вас не було з цим проблем?
Помаранчова душа• 30 января 2024
Ответ дляВ шоколаде
Якщо не має вад кишківника, то так, запор це не налагоджене харчування і не достатнє вживання рідини