Сяду на шию, дорого!• 30 января 2024
ВПО хто читав нові зміни?
Опублікували постанову від 26.01.24.
Хто читав зміни?
Припиняють допомогу всім переселенцям крім сиріт, інвалідів та бідних пенсіонерів, навіть на дітей не лишають, я правильно розумію? Чи дітям дошкільного віку хто не ходить в садок ще будуть виплати?
Хтось читав розтлумачення?
Хто читав зміни?
Хтось читав розтлумачення?
Біле пальто• 30 января 2024
Ответ дляНе против
реінтеграція це чудово, але ж свого житла немає і невідомо чи буде колись взагалі.
Как реинтегрироваться людям 60+65+ ?
И с пенсией 2200?
Червона калина• 30 января 2024
Ответ дляПатика-мотика
тільки що в телеграм канал було інтервью презедента. якщо країни Європи хочу фінансово допомагати нашим біженцям нехай ці гроші відсилають Україні а вони сами вирішать скільки і кому потрібні гроші на проживання в тій чи інші країні. ще вони не сунули руку в держ бюджет європейців.
ага, и краины Европы прям расплачутся и дадут)) уже такое мелет
Карусель-весель• 30 января 2024
Ответ дляБіле пальто
И как людям жить ?
а всім чхати, живи як хочеш, от і все
КаРаКаТиЦа• 30 января 2024
Ответ дляКарусель-весель
подивимось, думаю потрошку відмінять всім і все
Всім не відмінять. Я читала уважно постанову, не про всіх. В мене проживає ВПО з Бахмуту, тому я слідкую.
Не против• 30 января 2024
Ответ дляКонтрольница
вам не снимут, с такими вводными, что за глупость.
та от зараз сиджу читаю нормативку
бо 94 постанова то зміни у вже дічий нпа
з новими пунктами
Карусель-весель• 30 января 2024
Ответ дляБіле пальто
Как реинтегрироваться людям 60+65+ ?
И с пенсией 2200?
відпрацьований матеріал на кладовище або дітям на шию
Біле пальто• 30 января 2024
Ответ дляКарусель-весель
а всім чхати, живи як хочеш, от і все
Геноцид украинцев 😭
Контрольница• 30 января 2024
Ответ дляКарусель-весель
відміняють виплати, давно тут теми були, та й і так було зрозуміло, що то ненадовго
нічого собі ненадовго? Два роки це недовго. А скільки хитрих пооформлювали її фіктивно і живуть за місцем проживання чи це для вас новина?
Карусель-весель• 30 января 2024
Ответ дляКаРаКаТиЦа
та чому не відмінять? легко і просто можуть відмінити, он пенсії не платили в 90-х і зп, світло, газ по годинах, а зараз ще гірше ситуація, ну це лише моя думка
КаРаКаТиЦа• 30 января 2024
Ответ дляКарусель-весель
Про дітям на шию.Ви взагалі сімейний кодекс читали? Якщо пенсіонера не утримують діти він має право подати на дітей в суд, отримувати своє законне утримання. Так було завжди, а не то, що пенсія, пенсія, ні діти теж повинні утримувати батьків
Карусель-весель• 30 января 2024
Ответ дляБіле пальто
Геноцид украинцев 😭
так і є, тож на місці від раша бобми треба було померти і всьо, нічого ото переселенцем кататися
КаРаКаТиЦа• 30 января 2024
Ответ дляКонтрольница
От за це і мова.
Карусель-весель• 30 января 2024
Ответ дляКонтрольница
хай відслідковують таких, а не штани протирають
КаРаКаТиЦа• 30 января 2024
Ответ дляКарусель-весель
Я саме за постанову, що в ній не про всіх впо йде мова.
Вам в 90х скільки років було? Пенсії, з плати виплачували, з затримками, барткром але виплачували.
Карусель-весель• 30 января 2024
Ответ дляКаРаКаТиЦа
а я вважаю людина, яка пропрацювала все життя має отримувати нормальну пенсію, а дітям ще своїх дітей утримувати - освіта платна, медицина платна, житло купуй сам, про безробіття я мовчу
Не против• 30 января 2024
Ответ дляКаРаКаТиЦа
діти самі впо без житла
Контрольница• 30 января 2024
Ответ дляКарусель-весель
А я за те щоб допомагали реальним переселенцям і навіть збільшили їм поміч, але хитрожопих меньше не стане
Карусель-весель• 30 января 2024
Ответ дляКаРаКаТиЦа
ну їх легко завтра відмінять і все, платити немає чим і все, все може бути
Карусель-весель• 30 января 2024
Ответ дляКонтрольница
хай таких відслідковують
Контрольница• 30 января 2024
Ответ дляJhenya_Sh
Удалено администрацией...
Карусель-весель• 30 января 2024
Ответ дляJhenya_Sh
Удалено администрацией...
так про що і мова, прямо таке бешене бабло 2000, 3000 грн
УраганнаЯ• 30 января 2024
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Зележить від доходу батьків і дітей
Патика-мотика• 30 января 2024
Ответ дляБіле пальто
Ну скажите это нормально ? Забирать даже те деньги у беженцев, к каким ты отношения никакого не имеешь.
це просто смішно. це на рівні того як казали що чоловік висилали з Європи.
для таких дій повинні бути закони. у багатьох країнах теж присутня корупція і вони теж на цьому щось мають. і так візьмут і відправлять всі гроші Україні а вона буде цими грошима вирішувати кому допомога потрібна а кому ні. питання як і де ще можна сп...дити :))))
КаРаКаТиЦа• 30 января 2024
Ответ дляКарусель-весель
Як людина пропрацювала, так вона і отримує. Як гроші в конвертику, то а для чого платити податки, а як за пенсію: а де пенсія . І так заведено в світі, що нічого з неба не падмж, все треба заробити
Не против• 30 января 2024
Ответ дляБіле пальто
Как реинтегрироваться людям 60+65+ ?
И с пенсией 2200?
а 75+
КаРаКаТиЦа• 30 января 2024
Ответ дляНе против
діти самі впо без житла
Тема про по останову, кого вона стосується, а стосується аоне не всіх впо. От і все .