Сяду на шию, дорого!• 30 января 2024

ВПО хто читав нові зміни?

Опублікували постанову від 26.01.24.
Хто читав зміни?
Припиняють допомогу всім переселенцям крім сиріт, інвалідів та бідних пенсіонерів, навіть на дітей не лишають, я правильно розумію? Чи дітям дошкільного віку хто не ходить в садок ще будуть виплати?
Хтось читав розтлумачення?
УраганнаЯ• 30 января 2024
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Як людина пропрацювала, так вона і отримує. Як гроші в конвертику, то а для чого платити податки, а як за пенсію: а де пенсія . І так заведено в світі, що нічого з неба не падмж, все треба заробити
Для того, щоб гроші були не в конвертику, потрібно щоб правоохоронна система в країні працювала.

Помогалочка• 30 января 2024
Ответ дляКто крайний?
А чим діти шкільного віку відрізняються від дошкільнят? Гроші вже заробляють?
ні, але батьки школяра мають змогу працювати на відміну від батьків дитини, яка не ходить до садка, бо садки не працюють
автор Сяду на шию, дорого! • 30 января 2024
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Тема про по останову, кого вона стосується, а стосується аоне не всіх впо. От і все .
Ну так розтлумачте нам, постанова прийнята 26.01, опублікована вчора, там 16 сторінок змін
Помогалочка• 30 января 2024
Ответ дляБіле пальто
И как людям жить ?
работать
Зліпок ступні• 30 января 2024
Ответ дляСяду на шию, дорого!
отож
пані Верещук вважає ’два роки - це достатній термін для реінтеграції на нових територіях’
а де людям жити то її не бентежить(
Бахнуть бы хорошенько по всем ее коттеджам, пусть бы показала, как реинтегрироваться🤬
КаРаКаТиЦа• 30 января 2024
Ответ дляУраганнаЯ
Але ж люди погоджуються так працювати, бо коли не в конвертику малі заробітки.
КаРаКаТиЦа• 30 января 2024
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Моя ВПО з Бахмуту отримуватиме, а от ВПО з Херсонщини , що постраждали після підриву ГЕС ні , бо тіпа їм є куди повертатися. Якось так

УраганнаЯ• 30 января 2024
Ответ дляКаРаКаТиЦа
А якщо людей ставлять перед фактом? Чи у нас великий вибір вакансій, особливо для 45+?
Милота• 30 января 2024
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Та ну, моя мама всю жизнь проработала медсестрой на санпропуснике. Никаких денег в конвертах не брала. Зарплата - слезы, как и пенсия. Не обобщайте
УраганнаЯ• 30 января 2024
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Де ви таке прочитали?
Кто крайний?• 30 января 2024
Ответ дляПомогалочка
Там де не працюють садки, там не працюють і школи офлайн.
Вредняжка• 30 января 2024
Ответ дляСяду на шию, дорого!
отож
а де людям жити то її не бентежить(
Это примерно как до полномасштабного вторжения какой-то министр говорил что-то в таком смысле: ’а зачем нам здесь селить пернселенцев ? Не могут сами арендовать/купить жилье - пусть чешут обратно’ Это когда журналисты у него спросили, скоро ли ожидать транш на гос.программу жилья для впо.
КаРаКаТиЦа• 30 января 2024
Ответ дляУраганнаЯ
Де ви таке прочитали?
Читала в постанові. Не скажу точно речення формулювання, але так зрозуміла, що з регіонів де можна жити допомогу не платитимуть, окрім виключень(інваліди, пенсіонери тощо)
КаРаКаТиЦа• 30 января 2024
Ответ дляМилота
Моя мама працювала мийницею, ось 10 роківі працює санітаркою , Їй 67 років, йшла на пенсію отримувала 1600, зараз 5700(працює, то це не повна), бо перерахунки робила, сльози не сльози, свої потреби перекриває, я не рахую комуналку. На їжу і ліки їй вистачає.
УраганнаЯ• 30 января 2024
Ответ дляКаРаКаТиЦа
В регіонах, де можна жити, допомогу і не платили. Вся Херсонська область належить до територій, на яких жити небезпечно. Не вводьте людей в оману.
УраганнаЯ• 30 января 2024
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Мийниця і санітарка отримує мінімальну зарплату. Звідки така пенсія?
Крихітка на всі• 30 января 2024
Понятно, что привязываться будут к доходу. И если доход на одного человека меньше 9444, то выплаты назначат. Я так понимаю маме с ребенком можно не беспокоиться особо, выплаты им оставят если только у нее зарплата не больше 20 000.
Не совсем понятно со студентами, я так понимаю им тоже оставят выплаты. В общем режут по доходу, достаточно логично и правильно я считаю.
Помогалочка• 30 января 2024
Ответ дляКто крайний?
не тільки не працюють, там може не бути місць. Кількість місць в садках набагато меньша, чим у школах.
Милота• 30 января 2024
Ответ дляКаРаКаТиЦа
При средней зарплате 11к будет ориентировочно средняя пенсия 3к. Не знаю, сколько мойщица получает, но сколько же она получала санитаркой, если у неё пенсия 5700?

ГоловнаЯ• 30 января 2024
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Это хорошо у вас мама ещё получает, отцу 80, стаж 50 с чем-то лет, пенсия 6200
Карусель-весель• 30 января 2024
Ответ дляСяду на шию, дорого!
так її через місяць поміняють і все
Карусель-весель• 30 января 2024
Ответ дляКаРаКаТиЦа
верещук ти? така розумна
Карусель-весель• 30 января 2024
Ответ дляУраганнаЯ
99% ставлять перед фактом і все, навіть в держ.лікарнях є бухгалтер з чорної бухгалтерії, добрий день
А у нас макарошки• 30 января 2024
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Там конкретно прописані області країни, тобто ті, з яких відповідні впо, куди тіпа можа повернутися, тоді відмінять і то частково лишать . А прямо не всім-всім .
А якщо я з Покровська, Донецької області, залишать впо?
УраганнаЯ• 30 января 2024
Ответ дляКарусель-весель
Та я це знаю. Але декому хочеться зробити винними людей. Мабуть в тому, що не можуть боротися з корумпованою системою, яку очолює влада. Є люди, які змушені працювати неофіційно, особливо в селах і маленьких містечках за відсутності альтернативи. Чи їм не хочеться бути соціально захищеними і мати оплачувану відпустку і лікарняний?
КаРаКаТиЦа• 30 января 2024
Ответ дляМилота
Мийниці літаків виходили на пенсію з норм цифрами, залежало від років, де високий коефіцієнт , а моя мама була тоді у відпустці по догляду за дитиною(мол брат хворів астмою, вона його народила в 41), вона ще не наздогнала свою колегу по пенсії, та зразу вийшла з 7тис, мама робить кожних два роки перерахунок , офіційно працює все життя, плюс при По добре їй підняли за стаж , майже тисячу.

Чоловік мій має оформляти пенсію пільгову, в його особистому кабінеті нараховано 35тис, а отримуватиме верхню межу, хоча заробив набагато більше.
КаРаКаТиЦа• 30 января 2024
Ответ дляГоловнаЯ
Так і мами стаж з 1975 року. Поки не попросять працюватиме , вона інвалід, по квоті працює
КаРаКаТиЦа• 30 января 2024
Ответ дляА у нас макарошки
Так
А у нас макарошки• 30 января 2024
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Так
Дякую, а треба переоформлювати, чи ні?
Ответ дляА у нас макарошки
Дякую, а треба переоформлювати, чи ні?
Переоформлювати треба всім, а назначать чи ні то побачите вже по факту