Сяду на шию, дорого!• 30 января 2024
ВПО хто читав нові зміни?
Опублікували постанову від 26.01.24.
Хто читав зміни?
Припиняють допомогу всім переселенцям крім сиріт, інвалідів та бідних пенсіонерів, навіть на дітей не лишають, я правильно розумію? Чи дітям дошкільного віку хто не ходить в садок ще будуть виплати?
Хтось читав розтлумачення?
Хто читав зміни?
Хтось читав розтлумачення?
ЗновЗдоров• 30 января 2024
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Так
А тім хто втратив житло, наприклад в Житомирській області чи іншій щось повинні виплачувати?
Ольчик1998• 30 января 2024
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Переоформлювати треба всім, а назначать чи ні то побачите вже по факту
Цікаво, а якщо я у Вінниці була впо з сином, а дочка в нашому місті з чоловіком впо «Донецька обл» чи можу я переоформити впо на Вінницю, не знаєте?