дивчинка• 30 января 2024

Как перечислить деньги с одного счета бюджетного на другой?

У меня переплата по единому, хочу на есв перекинуть. Как єто сделать
legenda_1976• 30 января 2024
Єдиний податок на ЄСВ або навпаки не перекидається, бо це різні бюджети. Можете тільки в такому випадку повернути переплату по єдиному на власний рахунок, це подається спеціальна заява + копії квитанцій
inesita32• 30 января 2024
Никак, в следуещем квартале заплатите меньше единого. Пока переплата не звкроется
автор дивчинка • 30 января 2024
Да я так поняла в Харькове сейчас вообще единый не начисляют
legenda_1976• 30 января 2024
Ответ длядивчинка
Я сама из Харькова и занимаюсь обслуживанием ФОП. Единый налог начисляют, но дальше в разных районах по-разному. Где-то списывают сразу, где-то висит начисленный и не списанный единый налог (1 и 2 группы). Типа будет списано после подачи годовой декларации. Причем в одном и том же районе есть ФОП, у кого списано сразу, а есть с несписанным начислением, так что не знаю, от чего зависит.
legenda_1976• 30 января 2024
Ответ длядивчинка
Но если Вы ЕН оплачивали, а теперь узнали о том, что можно было не платить, то вернуть эти деньги или зачесть их в счет будущих платежей не получится:
Платники ЄП 1 та 2 груп не скористались правом щодо несплати ЄП: чи можна повернути кошти?
ПОДІЛИТИСЬ В:
Чи можуть платники ЄП першої та другої груп, які не скористались правом щодо несплати ЄП повернути кошти або використати як переплату у майбутніх періодах та як при цьому відображаються такі авансові внески у розділах ІІ або ІІІ податкової декларації платника ЄП?
Платники єдиного податку першої та другої груп, які не скористались правом щодо несплати єдиного податку та сплачували авансові внески, зобов’язані відобразити суми сплачених авансових внесків у розділах ІІ або ІІІ річної податкової декларації платника єдиного податку фізичної особи – підприємця, оскільки такі суми не є помилково та/або надміру сплаченими сумами грошового зобов’язання та не підлягають поверненню платнику податку в порядку, передбаченому ПКУ, або зарахуванню в рахунок майбутніх платежів з цього податку.
За матеріалами Категорія 107.01.07 ’ЗІР’
https://buhgalter911.com/uk/news/news-1076798.html