А чому ніхто не згадує про те, що Порошенко | Facebook
Facebook
› ... › Videos
6:45
А ЧОМУ НІХТО, НЕ ЗГАДУЄ, ЩО ПОРОШЕНКО - ОДИН З ЗАСНОВНИКІВ «ПАРТІЇ РЕГІОНІВ»⁉️ Голова фракції ВО "СВОБОДА" у Львівській Хто створив Партію регіонів?
Голова ПРВУ Володимир Рибак разом із лідерами Партії праці (Валентин Ландік), партії «Солідарність» (Петро Порошенко), партії «За красиву Україну» (Леонід Черновецький) та Всеукраїнської партії пенсіонерів (Олексій Капуста) підписали 18 липня 2000 року заяву про намір об´єднати свої партії в єдину.
Від засновника Партії регіонів до Президента України
YouTubeРух ЧЕСНО
Facebook
› chesno.movement › photos
4 февр. 2019 г. — Чи знали ви, що Петро Порошенко був співголовою партії, яка перейменувалася у "Партію регіонів"? Більше про політичне минуле чинного ...Історія успіху "Партії регіонів": від заснування ...
24 Канал
› istoriya_us...
Перевести эту страницу
30 мар. 2018 г. — Петро Порошенко – один із засновників "Партії регіонів"
› ... › Videos
6:45
YouTubeРух ЧЕСНО
› chesno.movement › photos
24 Канал
› istoriya_us...
Перевести эту страницу