Коко Шанель• 31 января 2024

Ниє живіт у п´ятницю операція

Я просто ненавиджу себе...
У п´ятницю операція по видаленню ендокринної кисти, сьогодні ниє живіт як на критичні,просто ненавиджу себе....я налаштовувалася ,уже була готова і тут таке.Вони мали початися в понеділок,чого так,чого....все відтягується,все не так як треба,у мене вже сили нема....
Свята• 31 января 2024
Вам надо успокоиться и принять . Все что не делается- всё к лучшему . Будет так, как должно быть
Свята• 31 января 2024
От нервов могут и ранишь начаться. От понедельника до пятницы всего ничего. Если не нельзя делать во время месячных, то в следующий раз выбирете дату немного заранее
So_so• 31 января 2024
И врач изначально согласится планировать операцию на конец цикла? Это так, даже не знаю как сказать, смело/наплевательски.
Такие операции лучше делать после менструации, ближе к средине цикла.
Мне стоматолог даже зуб не захотел удалять в конце цикла.
Туфли в чешуе• 31 января 2024
Согласна с постом 3. Переносите операцию на после КД и радуйтесь
Гл. Амурная• 31 января 2024
І мені сказали що краще робити після місячних, тому була на звʼязку з лікарем. Відписалась і назначили тоді.
Авторе, я на днях зробила операцію по видаленню труби маткової, щоб не вагітніти більше, після операції мені сказали що я і так , теоретично не могла мати дітей, була сильна кровотеча коли була позаматкова вагітність , і інша труба була вся в спайках та деформована. Ото прикол
Столічна штучка• 31 января 2024
Ответ дляГл. Амурная
Раніше це не можна було діагностувати, щоб уникнути операції?
Стигла полуниця• 31 января 2024
Ответ дляГл. Амурная
Могли, но в этой трубе.
Ирина_Б_• 31 января 2024
должны то такое, если стресс для организма то конечно может и раньше начаться. Вы у врача спрашивали как в этом случае, перенос операции или они все равно сделают?
Гл. Амурная• 31 января 2024
Ответ дляСтолічна штучка
Була на узі неоднократно. Нічого не помічали. Та труба тонка, і багато органів були припаяні один до одного. Брижа сальника з черевною стінкою, апендикс повністю покривав яєчник і приріс до нього. Та на узі яєчники і не дивились ніколи
Кишмишная Мая• 31 января 2024
Кіста яєчника? Так після видалення критичні дні почалися б і так. Десь через 1-2 дні, навіть якщо і не той день циклу. Це типово. Мені так хірург казав, аби не злякалася підготувала відповідні засоби гігієни. Але в мене не лапара була, а полостна операція разом з апендицитом
Рожки-да-ножки• 31 января 2024
Ответ дляГл. Амурная
Та нет, они наплетут, беременность она такая, нечаянно нагрянет, когда ее совсем не ждёшь.
Десь так, але...• 31 января 2024
Ответ дляГл. Амурная
У меня один уже яичник и второй в спайках, теоретически тоже без вариантов. Но мой гинеколог с опытом - поэтому предохранение))
Скоро_вчера• 31 января 2024
Все буде добре. Здоров´я вам.
Гл. Амурная• 31 января 2024
Ответ дляДесь так, але...
Так, однозначно так. Мене слово ,, теоретично,, не зупинило би мабуть якщо б і на узі могли побачити трубу цю. У мене колись був гінеколог, старий мужик. То він казав що за 30 років практики у нього була одна вагітність після перевʼязки труб. І перевищував їх його добрий знайомий, тому він памʼятає це дуже добре. Раніше саме переважували, та клітина змогла пройти скрізь щільний прохід. То я також думаю що деформації та спайки могли б і не зупинити яйцеклітину.
автор Коко Шанель • 31 января 2024
Ответ дляКишмишная Мая
Ендометріоїдна киста, п´ю десь два тижні мітрен,думала їх не буде...я розумію що можна перенести ,але коли уже налаштувався,а тут на тобі...
Електрохарчування• 31 января 2024
А в мене на третій день КД почала кіста підтікати, ну тобто не лопнула ще, але просочувалася, біль був і слабкість, попала по швидкій в лікарню, одразу зробили операцію