Девочки, поделитесь всем кто что слышал... даже если это " кум жены брата двоюродной сестры начальника сбу". Я из прифронтового города, мне стремнее всех.....
Ответ дляРойЛеля
Чого б це? І не думала. Вважаю Київській обл сором по заграницям шастать і жалітись на щось
Чому?
Справа ж уже не в обстрілах давно. Це нас не особо вже вражає)
Справа у беззаконні, в оцих змінах регулярних - що схотіли, то придумали і узаконили. І до того ж не дають права покинути державу!
Ну дивіться. Захищати суверенітет - обов‘язок. Окей. Люди пішли в перші місяці війни. Самі! Ім казали, поки вистачає, чекайте. Люди сидять чекають, потроху дивляться що і як. Бачать це дно. Вже сидять мовчки, нікуди не йдуть.
Можу зробити висновок що «ухилянство» - це чисто наслідки того, що творить влада і тцк. Бо на початковому етапі будо все інакше.
Далі. Вертаємося до обов‘язку. Він був, так записано в Законі.
Але. Якщо змінюється Закон (чи повністю міняється, як от про «вишкіл УСІХ ОСІБ ЛЮБОЇ СТАТІ»; як «в.зобов‘язаний з 16 років бо шось там в школі нове вивчив»; як «жінки суміжних спеціальностей підлягають обліку»…
Раніше такого не було. Якщо зараз таке вводять, і люлину це НЕ влаштовує - він має покинути країну, устрій якої людини не підходить.
Тобто якщо я мама доньки, і мене не влаштовує «вишкіл з наступною військовою повиною» моєї доньки, а також іе не влаштовує мого чоловіка, - то така родина має покинути державу з ПРИНЦИПОВО новим устроєм. Який обов‘язок?
Це ж те саме що людина приходить працювати в цех на робочий графік 40 годин на тиждень і зп 10000. А потім за спиною прописуюють що на тиждень треба працювати 80 годин, і зп стає 5000. Людина що - уходить з даної роботи, за умови , що іі це не влаштовує.
Сьогодні такий законопроеки
Завтра може бути такий: переформувати всі муніципальні будівлі під інтернати, всіх жінок 55+ туда на посади няньок-вчительок-надзіратєльніц , а всі батьки у повному складі залуаються до військового чогось.
Чому ні?
Я взагалі вважаю що уряд може вводити будь що, що не протирічить конституціі та буде працювати на перемогу - але за умови, що кого це не влаштовує - можуть без перешкод покинути цю державу. І тільки так. Або ж НЕ вносити ніяких змін взагалі - тоді у громадян залишатиметься іх військовий обов‘язок на тих засадах як було завжди - хвилі мобілізаціі, вік, придатність ітд.
Сьогодні такий законопроеки
Чому ні?
Без_паніки• 31 января 2024
Ответ дляgalinka85
вже місяця два як кажуть про можливий повторний наступ з двох сторін, останнім часом бачу що місто почали трохи більше укріплювати
і більшість військових аналітиків кажуть, що це було б навіть добре для нас. Тому що там укріплені райони, підготовлені вийська, і це можливість розтягнути сили противника і нищити їх не на одній вузькій ділянці
Ответ дляrivara
Самое главное в условиях войны знать для себя- если происходит это- я делаю вот это! Тревожный чемодан, бензин, пути отхода( ваши варианты). Да, хотят наступать, наши роют оборонительные сооружения.
А вони хоч колись НЕ хотіли наступать?
Вони ж завжди, два роки, хочуть наступать. І все для цього роблять.
Ответ дляТатьяна_М5
Тоесть, вы сидите на тёплом диване, на не оккупированой территории, зная, что за это погибли тысячи людей, сотни тысяч детей остались без отцов и именно это даёт вам право открывать рот и требовать ещё крови? Вам мало?
А як ви сотні тисяч нарахували? Кацапських «атцов» доплюсували?
Ответ для vihola
Тобто, життя в російській окупації, уявляєте собі звичайним? Можна буде нічого не робити і жити собі спокійно?
Я сьогодні в чаті в одному каналі прочитала, що так, звичайне життя. Іх не хапають, бусіки не їздять, через такий-то населений пункт виїзджають закордон всі, любої статі🤷♀️
Marinka152• 31 января 2024
Ответ для vihola
А якщо не підуть воювати, то яке почнеться життя?
Ну за вашим вибором і почнеться. Ні вам, ні мені інші люди нічого не винні, окрім одного - не чинити свідомо шкоди, все! Бачите, що щось не влаштовує в житті - самі вибираєте місце і вид заробітку, навчання , виду і локації для лікування , способу захисту чи втечі і т.д. От конкретно вам загрожує небезпека, то берете зброю до рук і захищаєтеся, а не виламуєте двері в сусіда і випихаєте його в плечі померти за вас , бо вам страшно...
Конфет04ка• 31 января 2024
Ответ для vihola
в германии? :)
Ответ длявсем надо
Удалено администрацией...
10 мільйонів репресованих і закатованих радянським режимом з вами не погодилися б.
«Увесь радянський період в історії України позначений репресіями. За час комуністичного режиму, за підрахунками істориків, через репресії радянських каральних органів (ЧК-ОГПУ-НКВС-МГБ-КДБ) пройшло понад 10 мільйонів громадян. Радянська влада створила тотальну систему стеження і доносів, а на території російського Сибіру для утримування репресованих та використання їхньої праці була організована спеціальна система таборів ГУЛАГ.
Репресії торкнулися усіх верств населення, представників усіх соціальних груп і професій: від селян і робітників – до науковців, митців та священників. В Україні практично немає людей, чих б родин, у тих чи інших формах, не торкнулися репресії.»
Ответ дляТатьяна_М5
Она с зарубежей строчит с мудом , кого вы переубеждаете ?
Ответ дляTammy21
Перечитала. Там все прозоро написано. Розраховано на тих, хто хоча б якісь тексти читає. Ми ж не в школу тут граємося)
Я не побачила прямого запитання, лише вашу версію мого коментаря. Сформулюйте нове і я відповім. Якщо це щось знов не буде ’у вас так написано, я бачу’)))
Удалено администрацией...
Ответ для vihola
Удалено администрацией...
Ответ дляБез_паніки
а кто их укреплял, те районі? узкие да, они на оккупированніх территориях такого понастроили... А у нас нет ничего!
Про ’подготовленніе войска’ - єто вообще без комментариев.
’Растянуть силі противника’ - ві серьезно???? Гугл Вам в помощь, посмотрите на численность узких и сколько нас. Всего людей сколько.
Уже біл распиареній контрнаступ, которій растекся жидкой коричневой жижей и добавил вновь оккупмрованніх территорий
Ответ дляMarinka152
А вам небезпека не загрожує, очевидно?
Ховаючись за спинами наших рідних строчити, як в російській окупації добре живеться.
Ответ длявсем надо
Удалено администрацией...
Тобто, ви відкрито заявляєте, що очікуєте від російської окупації хорошого життя, а ті хто вважають росіян вбивцями, які століттями влаштовують геноцид на українській землі, стоять у вас на перешкоді. І це їхні проблеми, якщо параша знищить ще 10 мільйонів. Правильно?
Ответ для vihola
Германія стільки життів українців забрала . Правильно ? Тож забули усе ((( і про це забудуть
Ответ для vihola
Нет. Я ни от кого ничего не жду. Но мне действительно не близки политборцы узники и тому подобное. Мои родители абсолютно советские люди были и жили в той системе координат и работали на благо той страны.
Ответ длявсем надо
Тобто, вбивали українців, підтримували геноцид, і ви вже приготувались, натягнули кокошник.
Ответ дляgalinka85
Про можливий повторний наступ кажуть з квітня 2022 року, живу на кордоні, постійно загострюються такі чутки.
Ну і укріплення будують з того ж часу, майже безперервно +-.
Але укріплення і мають бути на всяк випадок, це не свідчить про наступ, цього ніхто не знає