Isidda• 31 января 2024

русня брехала! хлопці не загинули в тому літаку.повернулись додому!

бачили новини? тільки що.
Разом з новиною про надані американські ракети- чудові новини!
LudaSHS• 31 января 2024
Еще одна новость важная
Лана Зеркаль писала, она будет иметь юридически важное значение
https://www.eurointegration.com.ua/articles/2024/0...?
Чтоб ращка не спрыгнула и отвечала
dressa_lux• 31 января 2024
Ответ дляPlushaa
А чего вы решили, что это те самые? Нет, я только рада, если так и будет, но после тех новостей, писать «чергова класна робота команды». Без каких либо комментариев той ситуации, ну так себе
Это очередные хейтеры вышли на работу,дискусия с ними бесполезна ,так что не стоит им подмимать рейтинг на таких темах.
KozaNostra_I• 31 января 2024
Удалено администрацией...
Лисий хвост• 31 января 2024
Ответ дляPlushaa
Я знаю не більше ніж всі інші. Але якщо такі страшні обвинувачування, то можна якось прокоментувати може? В той день: «треба розібратись», а далі всі забули типу? Я не знаю як це робиться, але наприклад списки, тих що того дня мали і ці - скажіть, що це вони, чи не вони, ну корочше
Оприлюднять якщо є такі, якщо ні нічого не скажуть. Нашим нема чого приховувати, а росіяни доказів не дали, тобто знов набрехали.
KozaNostra_I• 31 января 2024
Ответ дляIsidda
Де трупи з фото на полі?1 кацап дохлий .до бєлгородського моргу завезли 5 кацапів з того літака
А где сам самолёт? Вы его размеры на фотографиях посмотрите сравнение с людьми. Потом посмотрите сколько обломков от самолёта на месте падения! Вот и Представьте что там от людей осталось.
Лисий хвост• 31 января 2024
Ответ дляKozaNostra_I
А кто сказал и доказал, что те фото и есть с места падения самолета? Кто кроме русских там что либо фиксировал ? Никто. Даже мчс с медиками не допустили своих, оцепили фсбшниками и все, заметали следы собственной операции
vihola• 31 января 2024
Ответ дляKozaNostra_I
Спочатку надайте докази, що там були українські пололені.
Якщо підірвати гранату і сказати, що разом з нею на молекули розірвало сто тисяч кацапів, бо не залишилось сліду, це буде аргумент?
Лисий хвост• 31 января 2024
С разбитого Новочеркасска в Крыму только первого моряка спустя месяц похоронили, остальных не признали. Как и погибших в здании ЧФ, как и погибших на корыте москва
Чумачечая Весна• 31 января 2024
Ответ дляIsidda
фото які..до сліЗ Слава Богу!Слава ЗСУ!А кацапам вірити-себе не поважати.дурбелики.
Удалено администрацией...
vihola• 31 января 2024
Ответ дляЛисий хвост
Тобто, трупи не знайшли, не ідентифікували? Чи сказали, що це не їхні трупи?
Alinka45• 31 января 2024
Ответ для vihola
Есть видео, где забирают трупы или остатки их с места. Потом выкладывали списки и паспорта погибших. По спискам фамилии сходятся :(
delphoto
Janna2525• 31 января 2024
Ответ дляKozaNostra_I
Удалено администрацией...
Поясните свой комментарий, пожалуйста
Janna2525• 31 января 2024
Ответ дляKozaNostra_I
Но ведь были тела в морге. Значит что то осталось
Лисий хвост• 31 января 2024
Думаете миг сейчас летает, потому что пленных отпустили? Может. А может потому что представители США сегодня прилетели и Германия пакет вооружений объявила. Логики у русских нет и не будет, они тупо террористы. Читаю сегодня Китай наладил дипломатические отношения с Талибаном (Афганистан), шо еще нас удивит?!
nabludatel• 31 января 2024
Ответ дляPlushaa
Так а що нашим спостовувать? У русні жодних доказів.
В морзі Бєлгорода 5 тіл з літака.
Лисий хвост• 31 января 2024
Ответ для vihola
5 трупов экипажа в первый сутки завезли в морг Белгорода и все. Прячут то, что перевозили. Про випов которые должны были сесть в него не верю. Випы на транспортнике?! Ну такое
ok1904• 31 января 2024
Наших полонених в полоні ворога більше 8 тисяч... Ненавиджу русню
E-ducate• 31 января 2024
Справді, до сліз. Важко уявити, скільки всього на одну родину ...

🙏 Зокрема, з ворожого полону вдалося врятувати молодшого сержанта Захара. Він потрапив до рук російських терористів разом зі своєю дружиною Тетяною після евакуації з «Азовсталі» у травні 2022 року. Менш, ніж за півроку жінку вдалося обміняти й повернути в Україну. Тетяна оселилася разом з двома доньками у Дніпрі. Однак 14 січня росіяни вдарили ракетою у багатоповерхівку, де мешкала родина. Захисниця загинула під завалами разом з молодшою донечкою та матір’ю чоловіка. Старша 19-річна донька Руслана сьогодні чекає на повернення тата.
vihola• 31 января 2024
Ответ дляAlinka45
Ці люди могли бути в полоні, могли бути в списаках намальованих нашвидкоруч, можуть бути вбитими, закатованими руснею.
А де докази, що вони були в літаку і ще понад 60 наших полонених?
ok1904• 31 января 2024
Ответ дляLudaSHS
Еще одна новость важная
Чтоб ращка не спрыгнула и отвечала
Лана мудра дипломатка
vihola• 31 января 2024
Ответ дляЛисий хвост
Дякую, я запитувала про морячків парашенських дохлих.
Лисий хвост• 31 января 2024
Ответ дляAlinka45
Понимаете что это такой же вброс, как и все что делает раха. Мальчика в трусиках помните, ну так видео склепать могут какое угодно. Паспорта и документы могут быть у них итак, раз брали в плен
Лисий хвост• 31 января 2024
Ответ для vihola
Оприлюднять старшої ланки, простих дуже згодом а може і зовсім не оприлюднять, простим людям рота закривають щоб статистику не псувати
Plushaa• 31 января 2024
Ответ дляЛисий хвост
marata• 31 января 2024
Тих хлопців могли й закатувати вже десь і підсунути дезу про Іл. Їх не повернули сьогодні ((
Лисий хвост• 31 января 2024
Ответ дляPlushaa
фото
Ну далі хочуть мучити родичів, нашу владу. Але чому не дати з камер відео де вони сідають у той літак, а також що той літак злітає з Белгорода.
mymoly• 31 января 2024
Ответ дляdressa_lux
Пф, так всіє ж правди ніхто не знає. А раптом таки були, і взагалі не все так Адназначно
mymoly• 31 января 2024
Ответ дляKozaNostra_I
Там було фото з цілим тілом, мабуть пілот, і от скажіть чому така вибірковість, від полонених не лишилось нічого, а кацапів це не торкнулось.
MarishkaK• 31 января 2024
Ответ для vihola
Нема жодних доказів, крім заяв брехливої русні, що в літаку були наші полонені.
Але конкретно вам хочеться вірити, що були і загинули.
Чому?
Чому? Тому що наша влада не менш брехлива. Тому що не хочуть визнати себе винними у вбивстві наших воїнів, тому що завжди брешуть нам о маштабах наших загиблих героїв. До нашої влади нема віри. Дай Бог, щоб наши захисники там не загинули, але віри вже не має ні до кого
Nat-li• 31 января 2024
Матрешкам опять все не так.
Вы реально считаете, что обмен может происходить раз в неделю? Т.е. ил свалился с нашим обменом и ровно через неделю опять обмен на 200+ чел?