бачили новини? тільки що.
Разом з новиною про надані американські ракети- чудові новини!
Ответ дляMarishkaK
Чому? Тому що наша влада не менш брехлива. Тому що не хочуть визнати себе винними у вбивстві наших воїнів, тому що завжди брешуть нам о маштабах наших загиблих героїв. До нашої влади нема віри. Дай Бог, щоб наши захисники там не загинули, але віри вже не має ні до кого
А до тієї під@рської влади у вас таки більш лояльне ставлення? Так?
Лисий хвост• 31 января 2024
Ответ дляMarishkaK
Що визнавати, якщо доказів у русні нема?! Нема нічого, крім 5 трупів екіпажа літака
Ответ дляЛисий хвост
І ще дуже дивно, що після 20 хвилин, як впав літак, всі кацапські ЗМІ волали, що там були укр військовополонені, які прямували на обмін. Тобто там кожна собака про це знала. Дивно, це що загальнодоступна інфа?
Лисий хвост• 31 января 2024
Ответ дляmymoly
За полонених відповідає відомство з прав людини на чолі з Москальковою, в неї і списки і маршрут руху і сам факт передачі. А той папірець з тг симонян вкинутий спеціально для розхитування суспільства і влади. Тому той папірець нічого не вартий
Ответ дляЛисий хвост
Та про папірець симонян то взагалі сюр. І взагалі хто вона така, що публікує військові списки?
Лисий хвост• 31 января 2024
Ответ дляmymoly
Отож, одразу як впав літак причому. А потім губернатор таке кричав і не давайте им оружие… главный посыл
Ответ дляMarishkaK
А парашка не брехлива, виходить? Адже їй вірите.
Наскільки пригадую від наших не поступало офіційних заяв, були в тому літаку полонені, чи ні.
Наша сторона не може довести ні спростувати, бо нас там нема, міжнародні комісії до розслідування не допущено.
Можна лише вірити або ні, в даному випадку.
І виходить тут кожен вірить в те, що йому хочеться.
Кокошник вірить, що полонені загинули.
Українці вірять, що наших полонених там не було,
Кокошник вірить, що полонені загинули.
Ответ дляMarishkaK
Ви це зумисно написали, що наші повинні визнати себе винними у вбивстві, чи не подумали просто?
Навіть, якщо не дай Боже, припустити, що в тому літаку були наші полонені, наша сторона не винна у тому, що збиває ворожі літаки. Бо ми цю війну не розпочинали, ми захищаємось.
Ответ дляKozaNostra_I
А где сам самолёт? Вы его размеры на фотографиях посмотрите сравнение с людьми. Потом посмотрите сколько обломков от самолёта на месте падения! Вот и Представьте что там от людей осталось.
чего ж, мне одна ватная писала про ручки оторванные в татухах Азова, и документы (белая бумага). Т.е. самолет и люди сгорели, кроме белой бумаги, конечности пленного и 5 кацапов. мдя...
Ответ дляMarishkaK
веры может и нет, но на основании чего власть должна признаться в убийстве своих пленных?
останки передали в Украину? по спискам родственники провели экспертизу и все подтвердилось?
KozaNostra_I• 31 января 2024
Ответ дляПодрысь
Пять кацапов - это скорее всего экипаж, который находился на максимальном удалении от крыльев самолёта, где расположены баки с топливом, а также от грузового отсека отделён защитной переборкой.
KozaNostra_I• 31 января 2024
Ответ дляЛисий хвост
Конспирологи никогда никакие доказательства не примут. Если там от тел остались отдельные фрагменты, то всегда можно сказать, что это непонятно что, может с ближайшей свинофермы привезли и раскидали. Факт в том, что это уже не первый обмен, на который военнопленные летели самолётом.
Ответ дляKozaNostra_I
т.е. останков нет по вашему.
Вы знаете сколько нужно времени, чтоб полностью спалить труп человека в крематории? сутки! И то, зубы и кость (кобчик, по-моему) не сгорают.
Lena-Lena12• 31 января 2024
Автор, уже є офіційні новини… на жаль, тих людей, яких планували обміняти, в списках сьогодні нема… це нові наші полонені, 207 людей, які, дякувати Богу, вдома. А що з тими нашими людьми, які наче були в тому літаку… невідомо:-( залишається сподіватися на краще. Перевіряйте новини та офіційні заяви.
Ответ для vihola
Це заява парашки і ваша, що вони там були. От і доказуйте. Що саме весь світ абсуділ?
В когось вже є докази? На місце падіння допустили міжнародні експертизи?
вам лично нужно было привезти останки? или что? был назначен обмен, утвержденные списки, видеофиксация посадки людей в самолет, сбитый этот самолет, сбитый нами, обмен не состоялся, сегодня второй обмен , по другим спискам….. Но пленные на борту не было…… Л-логика ?)
Ответ дляИрина_Б_
Це у вас любов до хуйла
L-i-s-a-92af• 01 февраля 2024
Ответ для vihola
Нема жодних доказів, крім заяв брехливої русні, що в літаку були наші полонені.
Але конкретно вам хочеться вірити, що були і загинули.
Чому?
Бо в неї ’ родичі нормально живуть на окупованих територіях’ і далі за списком
Ответ дляPlushaa
А чего вы решили, что это те самые? Нет, я только рада, если так и будет, но после тех новостей, писать «чергова класна робота команды». Без каких либо комментариев той ситуации, ну так себе
Ні не ті самі. Це зовсім інший список. Хлопців яких повинні були поміняти в той день. Сьогодні їх в обміні не було.
Ответ дляginora
Яка інша група?
Ви бачили докази, що в літаку були полонені?
Фото тіл?
Взагалі, нормальні фото з того поля?
Там все має бути вкрите залишками людей. А там просто білий сніг
Фото тіл?
Взагалі, нормальні фото з того поля?
При чому тут фото. Хлопців які були на обмін того дня , сьогодні не було жодного. Значить їх просто не прнзли на обмін. Але сьогодні обмін по іншому списку. А не ті що повинні були обміняти вдень падіння літака. Читайте офіційну інформацію. Яку вже підтвердили, а не возмущаєтесь
Ответ дляginora
Можливо, ви бачили докази того, що в тому літаку загинули полонені?
Фото тіл?
Покажіть нам всім, будь ласка.
Фото тіл?
Покажіть нам всім, будь ласка.
В сьогоднішньому обміні, не було жодного, зі списку обміну в той день, що впав літак. Доля хлопців невідома. Це офіційно підтверджено. Обмін був за новим списком.
Ответ дляPlushaa
Я знаю не більше ніж всі інші. Але якщо такі страшні обвинувачування, то можна якось прокоментувати може? В той день: «треба розібратись», а далі всі забули типу? Я не знаю як це робиться, але наприклад списки, тих що того дня мали і ці - скажіть, що це вони, чи не вони, ну корочше
Так вже ж сказали , що не вони.
Ответ дляginora
Яка інша група?
Фото тіл?
Взагалі, нормальні фото з того поля?
Фото тіл?
Взагалі, нормальні фото з того поля?
У гур кажуть, що серед повернутих сьогодні полонених, не було тих чій обмін зірвався через падіння літака.